Pomozte mi, prosím, vybrat kočárek

beram
15. srp 2007

Ahoj holky a možná i chlapi, právě jsem ve stádiu, kdy vybírám pro mimi kočárek a už jsem docela vyřízená. Kočárků je strašně moc, každý prodejce mi doporučuje jiný. Proto se obracím přímo na vás, maminky a taťkové a prosím o vaše doporučení. Mé požadavky jsou následující:
trojkolka, kombinace
nafukovací kola do terénu
co nejlehčí
co největší vnitřní prostor korbičky (hlavně aby se na délku vešel prcek i v zimě)
jednoduše složitelný
Předem moc děkuji za jakoukoli radu.
Míša 😉

majina.b
16. srp 2007

mne sa páči kočík španielskej výroby NURSE

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

hanka274
16. srp 2007

na margo casualplay....pekny sportovy...
ale za tu vanicku....to sa mozu hanbit...stiesnene hrozne, tak na Hankinu babiku....alebo pre babo na 2 mesiace....za cenu 30 litrov..... 😀 😀 😀 😀 to sa oplati 😅 😅 😅 😅 😅

pavlinka3
17. srp 2007

ahoj holky, vy tady tak krásně radíte, já bych chtěla poradit taky - líbila by se mi tříkolka ale ta co má vepředu uprostřed vedle sebe 2kolečka (vlastně je to 4kolka, ale konstrukce vypadá jako u tříkolky) - viděla jsem to u jedné holčiny a moc se mi to líbilo, ale nevím, co to bylo za značku - poradíte? jo a byl to kombinovaný kočárek

mrenka
17. srp 2007

pavlinka ma to tak aj casualplay S4 aj quinny buzz(ten mame my) a myslim,ze aj ten MOON a urcite ich je viac,treba popozerat 😉

elinor
17. srp 2007

ahojte,
aj nam sa paci najviac Jane Nomad, ale ta cena.. no 25tis je naozaj vela. aj ked uznavam ze vyzera vazne super, aj o kvalite same chvaly.. tak hadam len ked sa nam podari zohnat tento kocik na inzerat, to by bolo super! 😵
ten kocik Nurse (vraj ten isty vyrobca ako Jane) sa mi tiez paci, ale je to len karicka, neda sa prikupit autosedacka ani hlboka vanicka.. ale vyzera tiez dobre. ma ako prislusenstvo len taku prenosnu autovanicku, ktora podla mna len tazko nahradi hlboku vanicku kvoli tym vsetkym vypchavkam a tiez je dost plytka.. proste taka na prenos. ani v obchode nam ju nedoporucili pre zimne baby..

fizy
17. srp 2007

zajímavá tříkolka je Herqules - vybrat si můžeš dokonce ze tří typů. Zatím jsem na tyto kočárky slyšela samou chválu a ten nový typ mi přijde velmi zajímavý. Byla jsem sice pevně přesvědčena, že jdu do 4 kolky, ale ten H. Radius mne nahlodává..... 🙂 😎 . Holky kdo z vás má možnost porovnat 4 kolku s trojkolkou v dlouhodobějším používání (tím nemyslím projetí se po prodejně), nemohly by jste sem hodit nějaké poznatky? Nebo už tu třeba podobná diskuse běží?

jmisa
17. srp 2007

Mně se nejvíc líbí Jané slalom - trojkolka, ale ta cena je fakt děsná. No a jako náhradník X-lander XT - trojkolka.

Ale u mě je to zatím předčasné 🙂

luucia
17. srp 2007

Beram - já sem měla podobné požadavky od kočárku a nejlíp mi vyšel kočárek Bébéconfort High trek! 😉

fix
3. dub 2008

Ahojte, som tu prvy krat... chcela by som sa spytat, ci niekto mate skusenost s kocikom bebe confort high trek full... neviem sa rozhodnut, mam zaujem o trojkolku, 3kombinaciu, nech je lahky, bezpecny, ale taktiez priestranny pre dieta...
Rozmyslala som medzi :
Bebe Confort-High trek
Cam Cortina X3
Jane Slalom
Peg-perego GT3 - ale je vraj tazky a ma malu vanicku
Quinny Freestyle - aj tento je tazky...

ak by som mohla poprosit o radu a skusenost...
dakujem 🙂

frog
3. dub 2008

Ahojky fix,já sice nemám ani jeden z těchto,ale mohla jsem si vyzkoušet cam cortinu a sice se s ní moc pěkně jezdí,ale díky těm alum. kolům v tom mimi hrozně skákalo např. na kostkách..a hlavně korba je docela malá,zato sporťák je docela prostornej..

newyorkgirl
3. dub 2008

fix jane slalom ti odporucam, je to super kocik a vyhoda ze aj vanicka je certifikovana ako autosedacka, takze nemusis toho krehkeho cloviecika hned davat do vajicka 🙂

lucaska
3. dub 2008

http://en.pegperegoskate.com/skate-video, ja by som si teraz keby som tehu urcite vybrala tento peg perego, je perfektny.............

z.u.z.k.a.
4. dub 2008

mne sa zda ta sportova cast peg perega skate straasne nepohodlna pre dieta, skuste vy spat s pokrcenymi nohami...

my mame jane slalom pro, je velmi pekny, krasna konstrukcia, velmi dobre sa s nim manipuluje, ale mame jeden problem, ze ked nam mala sedi a viac sa oprie tak spadne na lezanie,ale na tych uplne novych modeloch je to uz spravene inak. Cam sa mi vobec nepaci, ked je s vanickou tak je t predne koleso take zlastne, moc pretiahnute dopredu...

zuzule
4. dub 2008

Já teď sice kočárek kupovat nehodlám, ale hezká je tříkolka Firkon 🙂

z.u.z.k.a.
4. dub 2008

a ta certifikovana jane vanicka ako autosedacka je super vec 🙂 , hlavne pre rodicov ktori viac cestuju 🙂

my teraz pokukavame po golfacoch a paci sa mi bebe loola confort- tie biele 😵

luucia
4. dub 2008

fix, já mám Bébé confort High Trek a sem maximálně spokojená! Splňuje všechny moje požadavky a budu se s ním nerada loučit. Je lehký, rychle se skládá, hluboká kobra slouží jako autosedačka, má otočné přední kolečko. Ve sněhu se s ním jezdí skvěle. Je perfektně odpružený, takže kostky, obrubníky,.. zvládá bez problémů 😉 Fakt super kup 😵

zuzitka
4. dub 2008

ja som si moc roboty nedala s vyberanim kocika 😅
hlavne ze sa dal poskladat, ze sa mi donho zmestil Samko 😀 mal aj odkladaci kosik dolu na nakup ...
stal len 9000sk ..... naozaj nechapem naco by mi bol za 20.000sk 😝 ved ajtak sa maly v nom vozil len
do 2 rokov 😉 a pekne v nom vyvozim aj druhe dieta ak sa teda podari 😵
a myslim ze tie drahe sa kazia rovnako ako aj tie lacnejsie kociky...

radsej som si kupila este jeden kocik - sportovy - lebo sme kazdy vikend u rodicov a nemusela som prevazat kocik hore dole. ten sportovy stal 4000sk.... takze 2 kociky za 13.000sk 😉

mozno som z inej planety 😀 😝 ale nepotrebujem mat najdrahsi, najkrajsi a najmodernejsi kocik, hlavne ze splni ucel. ale nikoho neodsudzujem 😉 len som napisala moj postreh. sa mi to zdaju zbytocne vyhodene prachy 🤐

z.u.z.k.a.
4. dub 2008

urcite mas pravdu zuzitka, nie kazdy je ochotny dat tolko penazi za kocik, resp si to nemoze dovolit. ale prave tie drahsie sa lahsie skladaju, su lahsie a celkova manipulacia s nimi je neporovnatelna 😉

maja22
4. dub 2008

zuzitka, súhlas, náš kočík stál menej ako 6.000, je to poľské Bebetto, trojkombinácia, na tie naše vychádzky úplne stačí... A má plus, ešte sa nerozpadol, hoci takmer denne s ním "skackám" po schodoch hore a dolu... 🙂

zuzitka
4. dub 2008

z.u.z.k.a. .... pri prechadzkach som nepotrebovala tak casto kocik zdvihat, skladat a podobne 🙂
a nie je to ani o tom ze by sme na to nemali.... proste si na tom nezakladam .... asi som prilis jednoducha a nenarocna 😅

maja22 ..... mne sa tiez kocik nerozpadol napriek tomu ze bol lacny 😀 a tie 2 roky ubehli tak rychlo, ze mozem kocik ocistit, zbalit a niekam schovat 😀 uz behame vsade po vlastnych 😵

stresmenka
20. lis 2008

baby pomôžte mi vybrať kočiar buď

http://nurse.es/plana.php?idplana=7&id=276

alebo

http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/ABC-...

neviem sa rozhodnúť treba mi ho na leto a teplé odbobie športový na zimu mám iný 😉

ygreen
21. lis 2008

X lander má malou korbu, takže pokud budete chtít mít miminko vkorbičce co nejdéle, tak X landera nekupujte.

koukněte na kočárky I coo, ty mají nacvakávací korby cca 83 cm. Ale nekupujte od nich autosedačky, jsou moc malé.

janka5861
21. lis 2008

urcite si nekupuj cortinu x3 evolution... ak budes chciet napisem dovody do IP.....

mkr
21. lis 2008

jestli scháníte nějakou kombinaci tak mám od implast bolderu a jsme spokojená, korba velká, autosedačka taky je fakt prostorná, zatím mě nezklamal

talinka
21. lis 2008

odporucam JANE NOMAD 😉

minda
21. lis 2008

Já mám Cortinu a jsem spokojená. Cortiny se prodávají s plastovými koly, ale jdou dokoupit nafukovací kola, sice dražší, něco přes 1.500 Kč (jak kde). V hluboké korbě jezdíme ještě teď i s fusakem !

Pro mě byla důležitá velikost vaničky. Quinny, X-Landery jsou sice krásné kočárky, ale korbičky strašně malé, navíc uvnitř tvarované, takže mimča mají málo prostoru. Uvažovala jsem i o Peg-Peregu GT3, ale korba (Navetta) je taky maličká. Nechtěla jsem vložnou tašku, jednak se mi nelíbí a bývají úzké, viděla jsem ABC Design s vložnou taškou a byla jak pro panenku.

Asi na každém kočárku najdeš nějakou chybu.

podgorka
21. lis 2008

Ahoj, souhlasím s tím, co tu psala minda. Cortina se mi taky zalíbila a teď se dá sehnat za pěknou cenu. Objednávala jsem si jí na netu za necelých 15 000kc. Je pravda, že dnešní výrobci ty kočárky vyrábí pro panenky a ne pro miminka. Vaničky jsou moc malé. GT3 je taky pěkný, ale složený mi zabere moc místa v autě a musela bych sklopit jednu zadní sedačku, abych tam ten podvozek dostala. A pak chudák mimi, kdyby tam mělo sedět a táhnout na něj z kufru.

mobina
21. lis 2008

Můj názor je, že momentálně dělají nejvychytanější kočárky Italové. Fakt u toho myslí. Já tedy značku Jané doporučit nemůžu spíš naopak ☹ . Konkrétně Nomáda jsem používala od srpna a už je v opravě. Totálně se mu rozjela zadní kola, začala padat brzda, konstrukce se rozvrzala 😠 A co tak zjišťuju nejsem jediná, jen o tom nikdo nemluví, což mě docela sejří. Když se zeptáte jakéhokoliv prodejce kočárku, tak značku Jané nedoporučí právě kvůli těmhle závadám. Jinak pro dítko je myslím velmií pohodlný a prostorný. Myslím konkrétně Nomáda. Teď jsem scháněli náhradní kočár, spíš golfky na později. Prolezla kde co a nakonec vyhráli Peg Perego Pliko P3 a jsem uchvácená. Na to, že jsou to golfky mají ohromný a dobře přístupný nákupní koš, polohovatelnou stříšku až přes dítě, odpružení, stupátko pro sourozence, držák na láhve, bezvadnou dýlku lehu, váhu 8 kg. Mínus u nich je originál pláštěnka. Doporučuju koupit obyč emitex taktéž nánožník. Za originál platíte zbytečný prachy.
Ne z vlastní zkušenosti,názor kamarádky uživatelky, ale Cortina je prý nepraktická pro cestování MHD. Je dost dlouhá.

vilocka
21. lis 2008

babulky, tak ja sa pridam, uz som otvorila samostatnu temu na tento kocik, ale ozvala sa mi iba jedna maminka, tak skusim tu.
http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?m...
Tento kocik ma fajn cenu, je velmi priestranny, co sa nam zide, lebo nase babo sa narodi v aprili a na zimu ho budeme musiet babusit ako 6 a viac mesacne. Takze tie male kociky neprichadzaju do uvahy. Je super odpruzeny, s nafukovacimi kolieskami, ma prehadzovaciu rucku, vyberaciu vanicku... skusala som ho v obchode, akurat je vraj dost tazky a kedze nema otacacie kolieska , tazsie sa s nim manippuluje.Da sa k nemu prikupit aj autosedacka. Co myslite? 😒
Povodne som chcela jane (aj ked tou kvalitou uz si nie som az tak ista, ako pisala mobina). Ale hlavne tie tvrde kolieska ma odradili. Ja by som chcela , aby kocik peroval, kvoli chrbatiku babenka.

sisstin
21. lis 2008

vilocka: tenhle taky nebude pérovat 😉