Poradíte mi sporťák? Propojené madlo, větší kolečka

myisiska1
8. kvě 2011

Zdravím všechny maminky a zároveň žádám o radu. Začínám se poohlížet o sporťáku, ale zatím jsem nenarazila na žádný, který by mi vyhovoval. Chtěla bych propojené madlo (ne golfky), větší kolečka, polohování zad až do lehu, váha cca do 8kg, počet koleček nejraději 4 nebo 6, ale trojkolce se také nebráním. A cena tak do 5000,-. V ceně bych si představovala ještě nánožní a pláštěnku. Když bude taška, zlobit se nebudu. Děkuji

renat2
8. kvě 2011

Kupovala jsem Coletto Aveo (právě kvůli spojené rukojeti) - měli jsme už golfky, ale jednou rukou jsem je neutáhla.
Naprostá spokojenost, např.:
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=148...

veruska007
8. kvě 2011

Mame Zopa fusion, cena 3,5 tis., nanoznik a plastenka v cene. Jde do lehu, ma 6 kolecek s moznosti aretace, spojenou rukojet, tasku vozime z hlubokeho kocarku 😉. Jde polohovat do lehu, ma mensi odpruzeni. Je vcelku dobry, lze snadno slozit, rozlozit, horsi je polohovani nozicek (mala umelohmotna packa, chce to cvik) a pri lehu je hure dostupny kosik. Ale kvalita versus cena je ok.

mihamau
8. kvě 2011

Taky jsme měli Zopa fusion, asi jen 2 měsíce, spokojená jsem vůbec nebyla. Pacička na polohování nožiček se ulomila hned jak jsme kočár dovezli, kolečka po 2 měsících vypadala jako bychom s nima jezdili 2 roky po štěrku, přístupnost do košíku při polohování hodně špatná, v košíku je jakási tyč, která vyloženě překáží, nánožník na sucháč, připadalo mi, že je o číslo větší než kočár... no zkrátka nee. Můj favorit je X-laner XV, máme, je fakt super, vede se skoro sám, zadní kolečka nafukovací, naprosté pohodlí pro prcka i pro mě, košík super, váha je teda nad 8 kg. Do 5 tis. se vejdeš s plnou výbavou... Na cestování máme Chicco multiway a taky paráda, ale to nemá spojené madlo, i když se dá vést dobře i jednou rukou. Těžké rozhodování, u mě jasně vede X-lander, ale kámoška má Babypoint Sprint a super, chválí moc teda...

zabinka88
9. kvě 2011

Máme x-lander xq 😉

laloona
9. kvě 2011

My včera koupili concord fusion a jsem max spokojená, je o moc lehčí než třeba bécé confort loola up co máme, takže od včera drandíme s concordem a jsem max spokojená, nánožník v madle a pláštěnka taky schovaná, v boudičce 🙂

jaa
9. kvě 2011

Záleží,jak chceš velký sporták....Já jsem chtěla to největší,co je na trhu a není to z Pl,Chiny ap...Takže mám Gesslein Cocoon F2.-98 cm ložná plocha.Nafukovací kola,výměnná celá přední náprava kol,Ložiska,2 pláštěnky,taška,fusak,2 koše pod kočár,nánožník,spojená výško vě nast.rukojed,polohovací vanička sport.s výstužným klínem pro pohodlí úplně těch nejmenších,polohování nožek,nastavení po i proti směru.A díky cocoonu se mimčo může schovat úplně celé...Vyřešen problém se sluncem a větrem,nešisuje...Momentálně ho i prodávám po cca 4m používání..Malá už tam nechce sedět...Kupovala jsem ho dlouho..