Poraďte, jaký kombinovaný kočárek mám koupit

nela32
23. bře 2012

Dobrý den! Jsem zoufalá, už vůbec nevím rady, přečetla jsem hodně recenze o kočárky... Nechci zbytečne vyhodit peníze, jde o to aby hluboká korba byla prostorná a mimčo by tam vešlo v pohodě aspoň do 8.měsíců. Aby nebyl těžký! Děkuji za všechny info a odpovědi! 🙂))

mitote
23. bře 2012

@nela32 zalezi co od kocarku ocekavas, kde s nim budes jezdit, jak s nim budes jezdit (auto, MHD), jake mas financni prostredky

nela32
autor
23. bře 2012

Bydlíme ve městě, takže spíš do města a určitě budú jezdit s MHD. Cenově taky by bylo dobrý tak do 10.000kč.

mitote
23. bře 2012

@nela32 aha, tak do 10 tis ti asi neporadim, leda tak nejaky polsky kocarek, kazdopadne pochybuju ze by nejaky mel takovou korbu a byl lehky do MHD 😒 mrkni na Malvika a pak se podivej tady po diskusich na zkusenosti

nela32
autor
23. bře 2012

A tak jsou špatný tý polský kočárky? Ne každý může dovolit si koupit za 15-20 000 Kč. Ale přesto děkuji za odpověď?

sunysara
23. bře 2012

@nela32 My máme roan marita, korba velká a spokojenost, je to dvojkombinace a dali jsme za nej nejakých 11 tis a dobrý. jen sporták mi moc nevyhovoval jako spíš že je to moc čapatý nna me, ale v zime i v lete v pohode.žádný problém.

timbouctou
23. bře 2012

@nela32 jsou dobré DorJan, ale nevím, jak jsou teď cenově. V každém případě nejspíš neexistuje kočár, který je zároveň dost lehký na cestování mhd a zároveň měl tak velikou korbu, to zřejmě výrobci neumějí zkombinovat. Mimčo do 8 měsíců se většinou slušně vejde do takových kočárů, kde je vložná taška na minimimi a pak prostě polohuješ zbytek podle stáří mimča. Jinak velké vany mají Inglesiny, ale jsou dražší, leda by ti stačila nějaká bazarová.
zkus třeba tohle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52670401&tab=0
a taky jsem našla Firkony za 6000,- na www.batolatko.cz

tyrisa
23. bře 2012

Velkou korbu má espiro enzo evo. a pokud si najdeš kočárek se sportákem který jde otočit oběma směry a jde úplně do lehu,můžeš tam dát miminko dříve.Já jsem si našla coletto austin 3 2011..mimi bude mít půl roku v prosinci,tak nemusím řešit velikost korby a potřebuju lehký kočár skladný do auta.vyšel mě na 8,500kč

timbouctou
23. bře 2012

@nela32 mě osobně se asi nejvíc líbí firkon verano 😉

neu.sona
23. bře 2012

@nela32 Já pro kombinace nejsem. Po zkušenosti raděj hluboký a pak sporťák. Protože do kombinovaného kočárku a korbičky k tomu prostě dítě do 8. měsíců nenarveš. Musela by si mít hodně malou holčičku. Pokud budeš hodně šikovná, můžeš si sehnat třeba iglesinu sofii nebo ottutinu za 5 tisíc a potom koupit sporťák třeba x-lander xa použitý taky za 5 tisíc.
Třeba tady na bazaru: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/x1ow/ko...
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/qio7/x-...

Ale to je jenom orientační. Barvu si můžeš sehnat jakou chceš, ale prostě za 10 tisíc seženeš oba. Sice použité, ale v super stavu oboje.

mmmiska83
23. bře 2012

@nela32 mno ....můj názor na polský kočár, jednou a nikdy více, za 1 děsné heblo těžké, zatáčel na jednu stranu...byla to klasická 4 kolka bez otočných koleček..po 3 měsících jsem ho dala do bazaru (v té době jsem neměla net...tak jsem nevěděla co je to zač)...být tebou mrknu třeba do toho malvíka a vyberu si něco a pak to zkus sehnat na netu, někdo třeba prodává skoro nový kočár z těch dražších a podle mě se vejdeš do 10 000..jinak ještě jak jsem já ted koukala na kočárky tak hauck má vcelku pěkné komplety do 10 000 http://www.eshopbaby.cz/viper-trioset-2012-koca... nebo http://www.eshopbaby.cz/malibu-all-in-one-2012-... tam i videa....prostě já když vybírám kočár, tak ho prozkoumám ze všech stran, přečtu si recenze a zkušenosti maminek.....sepiš si parametry a podle toho hledej...

jenny.kay
23. bře 2012

Mám DorJan Prestige Collection 2011. Zatím jezdíme s hlubokou korbou a maximální spokojenost. Korbička je obří (měřeno asi 83 cm na délku), ale kdyby ti i tak nestačila, pak má super vychytávku na sporťáku, a to je prodloužení lůžka. Tj. sporťák sklopíš do úplného lehu, připneš to prodloužení a máš opravdu velikánskou korbu. Hluboká verze váží 14 kg, sportovní 15 kg. Ale tím, že má přední otočná kolečka (s možností aretace samozřejmě), tak je krásně ovladatelný. Cestuji s ním MHD hodně často a zcela bez problému. Velkou výhodou je u něj právě při cestách MHD to, že rukojeť se dá sklopit jakoby až do protisměru, takže zabírá minimum místa a lidé kolem něj mohou procházet krásně. Celkově je to podle mě prima kočár za cenu cca. 10000 + jsme kupovali autosedačku Maxi Cosi, která se na to dá připnout. Musím říct, že čím déle s ním jezdím, tím víc jsem spokojená s volbou. A jen taková perlička na zasmání: potkávám u nás v parku maminky s BGB (který teda u tebe nepřipadá asi v úvahu, protože má pidikorbičku) a nemohou s ním zdolat ani štěrkem sypanou cestičku (a to ne, že by byla nešikovná jedna, bojují všechny, které jsem potkala). Moje máma minule říkala: "Koukej, chudák paní, jaký má kočárek hrkačku." Když jsem jí řekla, že ta hrkačka stojí 30 tis., tak šla do kolen 🙂 Takže myslím, že na polských kočárcích není nic špatného a někdy jsou v mnoha ohledech i lepší. Já jsem byla ochotná dát za kočárek i mnohem víc peněz, ale nakonec prostě splňoval všechny moje požadavky (krom ruční brzdy, ale tu nemá skoro žádný), právě tenhle polský za 10 litrů 🙂 Trochu jsem se rozepsala, ale snad jsem poradila. Přeju šťastnou ruku při výběru.

y79
28. bře 2012

Pro mě je favorit Jedo Fyn - jsem s ním maximálně spokojená. Velká prostorná korba, pěkně péruje, otočná kola a sporťák se dá dát po i proti směru jízdy.

jainy007
28. bře 2012

No vidite, jak je kazdy jiny 🙂
Ja na X-lander nedam dopustit, nemam tedy srovnani s jinymi, ale...mame tu verzi se 4 stejnymi velkymi koly, paradni do terenu, do snehu, drzi, do auta se vejde, ja jsem rikala, ze je to takovej tank...zhruba v 8. mesici maleho jsme presli na sportacek, pak koupili jeste jedny lehke skladne golfky (espiro, takze zase polsky) no a ted zase jezdime ve sportaku, maly je v nem moc spokojeny...Velikost hluboke korbicky sice neni nijak uchvatna, ale i kdyz byl nas kluk cvalik, vesel se tam (je narozeny v srpnu, takze v zime jezdil hezky navleceny ve fusacku a hezky mi v kocarku "drzel" 😀)...no a v neposledni rade cena...cely komplet jsme kupovali do osmi tisic, takze zbyly penize i na jine blbinky..takze za me (a Honzika) nedat na predsudky a klidne to zkusit. 🙂

jainy007
28. bře 2012

jeste odkaz na novy za 8.798,- Kč s dodáním zdarma...http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/x-lan... 😉 Kdyby treba nahodou...😉

katka_21
29. bře 2012

Doporučuji také kočárek Chicco Polar, má prostornou korbičku, dá se používat od narození do cca 36 měsíců. Je to klasický houpací kočárek osvědčené a kvalitní značky, myslím i za velice rozumnou cenu 😉. Pak jsou ještě perfektní trojkombinace Chicco Trio S3, ale tam už se pohybujeme cenově výš...

billyjean
29. bře 2012

Ahoj, u nas tiez vyhral Firkon Verano Long.. sice Poliak, ale to je aj napr. X-lander 🙂 ma velmi dobre recenzie, chvalili ho aj maminky, co mali predtym Jane.. Je lahky, hlboka korba velka a sportova sedacka predlzena, takze aj ta vydrzi dietatku dost dlho.. Trojkombinacia vyjde na 9.500,-
Kazdopadne este je len objednany, tak uvidime, ked ho vyskusame.. 🙂

megy
29. bře 2012

tak já mám koupený perfektní Tako warrior GT , trojkombinaci za 6580Kč - nový a myslím, že jsem lepší nemohla vybrat. terénní kolečka mě dostala, paráááda 🙂

ekonomat1
31. bře 2012

Já měla BéBé Car, trojkolku, typ AT? (za cca 14 tis. Kč) a moc spokojená jsem nebyla. Hodně plastových dílů vrzalo a vanička byla malá (tak tak se do ní vešel fusak).