Poraďte, jaký pořídit velký sportovní kočárek na zimu?

laada
25. srp 2010

Poraďte jaký pořídit velký sportovní kočárek na zimu pro 10ti měsíční mimi, které váží 11 kg, aby byl kočárek pohodlný a i v zimě ve fusaku se v něm dobře vyspinkal? 😉

evatk
25. srp 2010

my máme peg perego gt3 completo, když jsem vybírala, připadal mi jako jeden z největších sporťáků, ale samože z těch, které jsem měla ve svém hledáčku, možná jsou i jiné, ještě větší, kterých jsem si nevšimla

zima nás ve sporťáku teprve čeká, ale jak ho tak vidím, připadá mi, že ve fusaku to v něm bude úplně v klidu, je opravdu hodně prostorný

mrkni na toto téma, určitě tam jsou maminy, které mají zimu v tomto kočárku už za sebou a poradí ti
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/peg-pere...

lulii
25. srp 2010

Ahoj. Moje segra má mutsy 4 rider a krásně tam synovec spinkal ve fusaku i ve dvou letech. A mrkni taky na brio go, má největší ložnou plochu 102 cm. Nevím, jestli je nějaký kočárek delší než brio go 😉

akras
25. srp 2010

Ldí, já nedám dopustit na Tu Inglesinu magnum, všechno v jednom, neuskladňuješ nikde malinkatý korbičky, které ti vydrží půl roku a pak co s nima.....
Bára má 83 cm, 11kg a vejde se do nich, jen nožičky krapet přečuhují, ale delší kočárek stejně nenajdeš, ve fusaku pohodička....

pikusa
25. srp 2010

Ladunko,ahojík....
no za mě Peg Perego GT 3 a jestli chceš,přijedu a vyzkoušíš 😀

perada
25. srp 2010

Lado já jsem byla maximálně spokojená s Peg Pérego AT4 😎 prostě na něj nedám nikdy dopustit! 😵

jaa
25. srp 2010

gesslein F2 Cocoon..98cm.. 😉

brisalek
26. srp 2010

my mame gesslein F6, je teda opravdu dost velky a pohodlny, ale za ty penize mam k nemu vyhrady🙂. Male je 13 m ma 11kg a 80cm a mista je jeste spoustu. Sestra ma Mutsy a ten ma nizkou strechu, synovec uz je od leta 19m a 86cm hlavickou ve strese.

petronelie
26. srp 2010

Laduš, PP AT4 je hrozně těžkej. Ten PP GT 3 je opravdu velkej. Ale nejlepší je zajít do obchodu a prostě vyzkoušet 🙂

sophie1
26. srp 2010

Bebeconfort High Trek - lehký, velká kola - kamarádka s ním bez problémů brázdila ulice i při sněhové kalamitě 😉 .

musko
26. srp 2010

Za mna1. Jané - jeden z najvačších športákov na trhu, 2. PP GT3 alebo 3. Inglessina Magnum 🙂

zanet2009
26. srp 2010

Jané Nomad-jeden z nejprostornějších kočárků, dítko se tam v zimě i s fusakem vlezlo nádherně. Luxusně pohodlný 😉

nelar
26. srp 2010

Přidám zkušenost, totéž jsem řešila loni na podzim.
Máme TFK joggster twist a nemůžu si stěžovat, nic prostornějšího jsem neobjevila. Je i hodně široký, malá mi tam vešla krásně ve fusaku Emitex combi, zakrytá hrubou dekou a přes to ještě nánožník, který mám universal od Emitexu na tříkolky. Sporťák je to opravdu mega - okolí si myslelo, že jde o dvojčecí kočár 😉

katwind
26. srp 2010

to je velkých kočárků🙂 Řeším podobnou věc, malej na 10m 10 kg, ale mylsím, že tuhle zimu zvládneme ještě v pohodě v naší teutonce🙂 Teutonka má tak skvělé jízdní vlastnosti, že jí prostě nevyměním😀 Ale každý je spokojený s tím, co má, jak vidím😉 je to i citová záležitost🙂

martinaj23
11. črc 2011

Uvažuji o pořízení nového sporťáčku – tedy až asi na zimu
mám Teutonii, ale Alex má v 10 měsících 10,3 kg a myslím, že v roce a půl se mi do ní už moc nevejde.
Původně jsem preferovala u sporťáku úplné položení do roviny a otočnou sedačku po/proti směru jízdy. To bych už u nového sporťáku oželela -bohužel je to dost na úkor prostoru.
Zatím mám jako favority Jane Slalon, Quinny Speedy, Joggster TFK, Red Castle a EasyWalker QTRO Plus
Máte nějaká osobní zkušenost?

romana29
11. črc 2011

Ve sporťáku jsme už fusak neměli, je fakt, že Daník měl už téměř rok a půl, když byla zima. Já bych ho možná i dala, ale bohužel do našeho se fakt neměl šanci vlézt 🙂. Nijak jsme ale neutrpěli, do tří let Dan neměl kromě jedné rýmy nic 😉 , troška otužování neuškodí 🙂)).