Poraďte prostorný sportovní kočík

alexa01
15. říj 2009

Ahoj maminky,
potřebovala bych poradit. Prodali jsme trojkombinaci, protože nám nevyhovoval sporťák. A teď chceme koupit jinej. Máme pár požadavků: velké a prostorné lůžko, polohování zad a nožiček, nafukovací kola. Taky řeším jestli přehazovací rukojeť, malýmu už je přes rok, tak myslím, jestli nebude chtít už raději koukat ven, než na mě. Ale zase v zimě nebo když bude foukat vítr a v létě sluníčko, tak by se asi hodila. Tak Vás prosím o pomoc, jestli nemáte nějaký tip a zkušenosti, už se přestávám v tý záplavě kočárků orientovat 😀

beruska2x
15. říj 2009

a melej ti zacina chodit?? me totiz jo a v kocare se vic vzteka, abys nekupovala kocar a on v nem za 14 dni nechtel byt 😅
ja s nim teda moc na zimu nepocitam spis - chuze nechuze 😀 a sanky..

alexa01
autor
15. říj 2009

No udělá tak tři krůčky a jde k zemi 😀 vozit se zatím chce, ale tak bych si třeba kočárek nechala pak pro druhé 😉

beruska2x
15. říj 2009

aha tak to jo to je jasne, no velike jsou vetsinou takove ty mene pekne 😀 aspon podle me, ty robustni ale zase nejsou drahe...
Tako a takove...

alexa01
autor
15. říj 2009

no přesně 😉 je jich hodně a já už nevím a to potřebujem koupit kočárek, co nejdřív, protože máme jenom takový malý golfky a v těch už je zima ☹

alexa01
autor
15. říj 2009

jdu juknout 😉

alexa01
autor
15. říj 2009

nevypadá špatně, chtělo by ho to vidět na živo, já se bojím,aby nedrhnul hlavou o stříšku a že bude velkej po složení

beruska2x
15. říj 2009

nevim zkus kouknou po diskuzich jestli ho nekdo nema, nebo tenhle typ.. drhnout by nemel, me melej taky nedrhne a to ma 83cm 😉 ja mam Bolder teda...

alexa01
autor
15. říj 2009

juknu díky, no je to náročný vybrat do dobrej kočárek 😉

tereziep
15. říj 2009

alexa - dlouhý lůžko má Babywelt Riva AIR no a potom Esprit Comfort - ten teda nemá nafukovací kola, ale je surp. Sama s ním jezdím a neměnila bych.

marfic
15. říj 2009

tak tieto požiadavky som mala aj ja, okrem prehadzovacej rúčky, premerala som v predajniach väčšinu kočiarov, hlavne značkových a bieda, také malé vnútri boli
nakoniec vyhral Jane, ale kúpila som ho za polovicu nový z Nemecka, stál v podstate toľko ako obyčajná Zopa Fusion, ktorú som mala vyhliadnutú, celkom sa dalo, super nánožník v cene, ale nedala sa prehadzovať rúčka
a nebolo tam okienko, zvonku vyzerá robusne, ale miesta tam nie je až tak veľa, podobne dopadol aj patron, čo tu beruska dala link, vnútri bol malý
ešte PP gt3 bolo super, ale cena 😠

renatajjj
15. říj 2009

Osobně doporučuju PP GT3. Je to náš druhý kočár a prostě paráda. Jsem byla blázen, že jsem koupila ten první. Polohování do lehu, obrovský koš i sporťák, boční držáky na pití, ledvinka místo tašky, velká bouda, která jde přetahnout přes dítě, když prší/sněží (ne když je v lehu, to jen trochu), zateplený nánožník, lépe řešení kšíry kvůli pohybu, ty jsou tedy fakt vymakané .... prostě fakt paráda. A ta cena mi za ten komfort pro dítě byla tedy jedno a ani mi nepřišla tak strašná, protože si myslím, že je to dobrý kočár, který se pak i dobře prodá.

kubinkov
15. říj 2009

Teď jsem měřila výšku boudy nad sportovní sedačkou a máme 63-64 cm. Malému je 21 měsíců a není to nic moc. Jsem zvědavá na příští rok.
renatajjj: Jak má boudu vysoko tvoje PP.

renatajjj
15. říj 2009

No nejvyšší bod u sporťáku při napnuté boudě je 118 cm. Pro mamku s výškou 160 cm by byl asi velký, já mám 170 cm.

renatajjj
15. říj 2009

Jsem to špatně pochopila, máme cca 68 😉

kubinkov
15. říj 2009

Tak to je super rozměr 😵 . Hned mě PP víc zajímá, jen se mi trojkolka prostě nelíbí. ☹ 😅 😅

lubkamik
15. říj 2009

Alexa, Brio Go ma 102 cm dlhu sportovu cast a da sa nakliknut oboma smermi jazdy 😉 A je velmi lahky!

alexa01
autor
15. říj 2009

Renat GT3 je super moc se mi líbí akorát má jednu dost zásadní chybu teda alespo\ń pro nás, je po složení hrozně veliká

kubinkov
16. říj 2009

To Brio Go zajedu omrknout, ale na první pohled, když jsem ho viděla v obchodě, mě překvapily nekvalitně vypadající potahy. Ale nijak jsem ho nezkoumala, jen jsem ho minula. 🙂

renatajjj
16. říj 2009

Alexa01: to je fakt, máme fabii combi a už se tam na kříž nevejde ani chlup 😀 . Autem sice jezdíme, ale ne až tak často. A manžel ví, jaký to bylo, když nám prcek v předchozím kočáře vždy po 20 minutách řval jako túúúúr. Takže když někam jedeme, tak kufr je sice plnej, ale hlavně, že má prcek pohodlí, protože ten ten kočár evidentně miluje. Ale jsou určitě další alternativy.

alexa01
autor
16. říj 2009

Renat no to je fakt hlavně že jsou drobečkové spokojený 😉 Je super kolik má GT3 vychytávek 🙂

lubkamik
16. říj 2009

A neni GT3 moc tazky? Sportova cast ma tusim 13 kg a napriklad Brio ma 12.7kg aj s hlbokou vanickou. Porovnavala som ich v obchode a zdal sa mi hrozne tazky oproti Briu 😒
Inac do malych kufrov aut som nasla v obchode Bertini 😵 Ten sa sklada spolu s hlbokou vanickou - netreba ju davat dole - je to faaakt super ak ma niekto malicke auto 😀

lennis
16. říj 2009

Jané NOmad... 😎

leonik
16. říj 2009

ahoj, já jsem viděla v obchodě sportovní tříkolku Bumbleride 🙂 Hodně prostornej a lehkej kočárek 🙂

musko
16. říj 2009

hlasujem za jano nomad