Poraďte sportovní kočár pro 10ti měsíční holčičku

monalis
28. lis 2011

Všechny moc předem zdravím a také předem děkuji za radu. Mám 10.měsíční holčičku a nevím jaký sportovní kočárek mám pořídit aby byl dostatečně velký a pro mě pohodlný na ovládání. Již jsem vyzkoušela Teutonii Cosmo a je prostě moc úzký a teď v zimě je tam malá šíleně stísněná. Potřebovali by jsme nějaký prostorný sporťák jak do města tak do terénu. Malá je sice štíhlounká, ale prostě stávající kočárek nestačí. Jaký kočárek se osvědčil Vám? Pěkný den všem. Monika

pablinka
28. lis 2011

my jsme spokojení s Britax B-Smart 3, r. 2010. Kupovali jsme ho, když byl malému jeden rok a jeden měsíc. I teď se do něj v pohodě vejde, ve 25 měsících, 92 cm a 15 kg 🙂. Ale už ho necháváme na druhé mimčo... Někdo si stěžuje na stísněný prostor nebo krátké kšíry, my s ničím takovým problémy neměli a kočár tedy necháváme na druhé 🙂. Výhodou je určitě vyšší zádová opěrka, výše položená boudička s možností rozšíření o síťovaný prostředek (nesvítí pak slunce zepředu třeba), polohování opěrky do úplného lehu (možnost pak vložit jen vložnou tašku pro miminko) - skutečně naprostá rovina, možnost nasadit autosedačku Romer Baby Safe (to už nevyužijete, třeba pak pro druhé, jako my). Jen nánožník mají dělaný užší.

monalis
autor
28. lis 2011

@pablinka Moc děkuji za radu. Určitě na něj mrknu. Jen se ještě zeptám, zda u té Vaší kolekce je lůžko také tvarované jako u kolekce 2011 nebo je rovné a pokud je tvarované tak jakou s tím máte zkušenost. Děkuju 🙂

pablinka
28. lis 2011

@monalis ta zádová opěrka je tvarovaná, prvně jsem se lekla, že je to moc úzké, ale nakonec to tak vůbec nebylo 😉

monalis
autor
28. lis 2011

@pablinka Děkuju v obchodě ho prozkoumám. Pěkný den 🙂

monalis
autor
28. lis 2011

Po hledání kočárků mě napadá třeba Casualplay S3 nebo Jané Slalom 2011. Nevím jaké má kdo zkušenosti s těmito kočárky. Jestli jsou dobré a hlavně široké ☹

monalis
autor
28. lis 2011

Prosím poraďte mi. Stále váhám a malou už bych ráda šoupla do prostornějšího kočárku. Předem děkuju. 😉

kubinkov
28. lis 2011

@monalis Koukni se na Emmaljungy. Jsou opravdu prostorné. Jen dodavatelé v Česku nejsou nejrychlejší.
http://www.emmaljunga.com/sk/Detske_koiky/Najdi...

monalis
autor
28. lis 2011

@kubinkov Děkuju 🙂

monalis
autor
29. lis 2011

Tak asi to Jané Slalom 2011. Dnes je jdu podívat na kočárky tak uvidím ☹

kubinkov
29. lis 2011

@monalis To je sázka na jistotu. Ani jsem nezaznamenala, že se vrátili k neotočné verzi. Dobrá volba. Jen opěradlo nešlo dát moc do kolmé polohy a košík není nepřístupnější.

monalis
autor
29. lis 2011

@kubinkov Děkuju. Já doufám, že až ho okouknu tak bude rozhodnuto. A jestli ne tak už nevím. S tím opěradlem by to mělo být teď snad v pohodě. Určitě to vyzkouším. Děkuju za info. 😉