Poraďte sportovní kočárek do terénu

ronja55
1. dub 2018

Hezké odpoledne, sháním nějaký sportovní kočárek i do složitějšího terénu(bydlíme na vesnici a máme hospodářství). Moje požadavky jsou dobře skladný do auta a ne příliš těžký. Aby šel sklopit do úplného lehu a šla bouda dát po směru i proti jízdy. Cenově do 10 000 Kč. Prosim davejte navrhy vami doopravdy vyzkoušených kočárku. Nechci koupit něco co nebude plnit to co potřebuji.

j.a.n.i
1. dub 2018

@ronja55 No, dobře skladný, lehký, s otočnou boudou, terénní a do 10 tis. Zázraky na počkání ještě nikdo nevyrábí... a to myslím zcela vážně, ty požadavky jsou technicky proti sobě, takže musíš hledat nějaký kompromis.

letadylkokane
1. dub 2018

@ronja55 ja mam Jane Crosswalk, ktery toho vetsinu splnuje. Az na tu cenu teda. Jen sportak je za 14 tisic, v kombinaci pak pres 20 tisic. Do deseti vem nejakou zachovalou bazarovku.

ronja55
autor
1. dub 2018

@j.a.n.i Nevadilo by mi kdyby byl těžší a ne tak skladný. A netrvám na novém kočárku. Klidně i více použitý. Tak si myslím že cena 10 000 není nereálná.

j.a.n.i
1. dub 2018

@ronja55 Jo, tak těžší a ne až tak skladný, to už je rozumné 🙂 to už ulovíš. Jinak já byla hodně spokojená S GT3 - splňuje ten teren, do plného lehu je taky, použitý do 10tis. taky v pohodě, skladnost nic extra, ale když člověk není líný sundat kolečka, tak to taky jde, akorát tedy nesplňuje tu podmínku otočné boudy - jako jo, pokud to má člověk v plném lehu, tak tam jde dítě položit obráceně a cvaknout opačně jen stříšku, ale sedačku jako takovou otočit nejde.

luccy556
1. dub 2018

Joie Crosster, jen nelze otáčet sedačku...

drlik
1. dub 2018

Za me jedine Hartan top line s nebo Racer na bazarech uz je jich hodne, takze i cena by mohla a navic splnuje vsechny tve kriteria. Po trech dětech na nej nedam dopustit

ronja55
autor
1. dub 2018

Díky holky, mrknu na tipy od vás.
@luccy556,
@j.a.n.i Bohužel ta otočná bouda je pro mě snad to nejdůležitější. Syn má teprve 6 měsíců a je na mě dost závislí, tak že by nesnesl kdyby na mě neviděl. A také o něm chybí mít přehled. Ale děkuji

j.a.n.i
1. dub 2018

@ronja55 Tak faktem je, že tohle dobou jsem měla obě děti ještě v korbě, do sporťáku jsem je přehazovala až těsně před rokem...

ronja55
autor
1. dub 2018

no on mi už sam sedí, tak není důvod ho tam nedat. A hlavně se mi do hluboké korby nevejde. Je hodně veliký, má skoro 10 kg a 75 cm, a i když máme největší rozměr hluboké kotvy co je, tak ho tam prostě už nenarvu.

sviva
1. dub 2018

Mám v profilu recenzi Hartanu Racer GTS, pro terén je super. Jedno dítě jsme odvozili a jízdní vlastnosti jsou stále v top stavu a to jsme ho nešetřili. Jsme hodně vesničtí a outdoor, jezdil i po poli kácet do lesa. S klidným svědomím vám po technické stránce doporučím i bazarovku, zvlášť po jednom dítěti. Požadavky na jízdní vlastnosti, které jsou udržitelné moc nejdou dokupy s nízkou cenou, bohužel. A je těžký...tam je to ale také v souvislosti se stabilitou v terénu. Těžší konstrukce je vždycky stabilnější. Hartan má těžký podvozek, ale sedí.

letadylkokane
1. dub 2018

@ronja55 davam jeste zajimavy popis Jane Crosswalk. Juknete, treba se vam zalibi 🙂

dandaa
2. dub 2018

My hodně cestujem a jezdíme s kočárkem v terenu, teď jsme s ním na horách, kdy zvládá sníh skvěle. Máme bugaboo cameleon 3 a přední sportovní kola, hlavně je lehký, skladny,otocny madlo a v bazaru seženeš starší verze kolem 7tis .

ronja55
autor
2. dub 2018

Tak všem děkuji za tipy. Nakonec jsem vybrala Jane Crosswalk. Splňuje vše co jsem chtěla. Akorát je nový za 12 000 kč, ale to mi nevadí. Ráda si připlatím za kvalitu.