Poraďte sportovní kočárek s otočným sezením

korbicka
26. črc 2010

Ahojky.
Potřebuju poradit s výběrem sporťáčku. Bydlíme na vesnici a tak uvítám větší kolečka. S malými bych se tu mohla klouzat! Líbí se mi 3kolky, ale potřebuju nějaký, aby šel nasaditjak po směru jízdy, tak proti směru!! Ale teda co se mi vůbec nelíbí je jané a bébé.......

barbs
26. črc 2010

Ahoj, ja jsem nakonec vybrala Teutonii Spirit.... a muzes si sama zvolit farebnou kombinaci...
www.spuntik.cz

editah222
26. črc 2010

Já jsem taky zvolila Spirita 🙂 A zatim nelituju.

jmisa
26. črc 2010

já mám taky Teutonku, ale 4kolku (Fun system), ale ty nástavby jsou na ní stejný jako na Spirita. Jsem moc spokojená a volila bych o5 stejně.

korbicka
autor
26. črc 2010

A něco levnějšího nemáte?? Teutonka je sakra drahá....

akcull
26. črc 2010
lidiab
26. črc 2010

@korbicka X-lander ma v kolekci pro rok 2010 kocarky s otocnym sezenim -
http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr...
http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr...
Cenove jsou priznivejsi nez Teutonia a jsou opravdu moc popularni, takze spatne asi nebudou...

berenika39
26. črc 2010

britax vigour 3 (4)? jezdím s ním už rok, a super.

http://www.babydirekt.eu/brita-xvigour-4

stál všude kolem 9 tis., babydirekt ho měl za 4990,- , tam jsem ho kupovala, přišel i s korbou za stejné peníze, ted jsem ho prodala skoro za stejnou cenu.

maximální spokojenost.

korbicka
autor
27. črc 2010

@berenika39 a můžu se teptat, jak je prostorný? Není v tom dítě nějak na fest? Jinak se mi líbí! A zimě? Vejde se v pohodě i s fusakem?? Asi z hlavy neví kolik měří celková ložná plocha??

berenika39
27. črc 2010

@korbicka přes den ti to zjistím. není malý, je fakt, že petr má ve dvou letech 12kg i s botama, ale seděl si tam jak paša, je to prostě taková klasická židle na kolech. ze začátku jsem mu dával tu podnožku vodorovně, nesjížděl, pohodlně si tam seděl, má to super ergonomicky tvarovaný úhel záda-nohy, je to vymakaný. já jsem fusak už nepoužívala, petrovi byl rok v srpnu a v prosinci měl prostě kombinézu a bylo to. málo ho oblíkám, má studený odchov🙂))). ale pasuje na to univerzální návlek od emitexu - je nahoře na sucháče, navlíkne se přes nohy, pod to deku - asi třikrát v nej mrazech jsem to použila.
no nevím, kombinéza, fusak - to by se tam tak nějak narvalo, to ti přesně neřeknu.

nemá sklápěcí záda samostatně, celá ta sedajda se položí úplně vodorovně a nožičky se položí. vypadá to sice zvláštně, ale pohodlný to je - petr spí poo dvě hodiny a spal i v kočárku. má pevnou boudu. košík super, přední strana je snížená, takže je přístupný.
a jezdíme 80% v terénu a přežil všechny naše outdoorový aktivity 😉

korbicka
autor
27. črc 2010

Už žádné jiné typy?????

slunicko78
27. črc 2010

Ahojky,
no já jsem na tom naprosto stejně - už asi měsíc čučím po nějakým sporťáku a ne a ne najít to pravé ořechové. My měli pouze hlubokou Inglesinu otuttinu se kterou jsme byli maximálně spokojeni. Jenže teď se nám nedaří najít ten pravý sporťák. Přijde mi, že prostě ten co by splňoval naše požadavky neexistuje. Chtěla bych nějaký, co se dá dobře polohovat jednou rukou, je skladný do auta, má velký kolečka, dítě v něm hezky sedí /žádné sedo-leho jako to je ve většině kočárků/, má otočnou sedačku nebo rukojeť....
Už jsem ale dost zoufalá a protivná sama sobě, jak pořád sedím na netu a hledám v diskuzích nebo obchodech. Ó BÓŽE ! ! ! (....... a ta hromada nevyžehlednýho prádla pořád roste a roste.....)

mmorgana
27. črc 2010

@slunicko78 Zdá se mi, že to co popisuješ, má přesně Teutonia Spirit.
A pokud chcete holky hodně ušetřit (a jste ochotny slevit ze svobody výběru barvy a pohodlnosti reklamace), koukejte na německý ebay (www.ebay.de), tam se skoro pořád objevují i nové Teutonie za velmi zajímavou cenu.

slunicko78
28. črc 2010

mmorgana - díky moc za radu. Až ten můj raubíř usne, hned tam najedu a budu studovat. Ty jsi tam kupovala? Jakým způsobem?
Dík

mmorgana
28. črc 2010

@slunicko78 Uvažovali jsme o tom. Ale asi se zvyšuje má úzkostnost a kočárek jsme si nakonec kupovali v kamenném obchodě. Důvody:
- kočárek uschovají do porodu, až pak běží záruka
- záruka 3 roky
- brali jsme od autorizovaného prodejce, reklamace prý vyřizují do tří dnů
- po dobu reklamace Ti půjčí kočárek
- velmi milá, ochotná a vstřícná prodavačka, která uměla poradit
- dostali jsme dárek 🙂
Vím, že se tady na koníkovi objevilo, že holky kupovaly tady http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/ a byly spokojené.

lumixii
20. únor 2016

Zkusím obnovit tuto diskuzi, nemáte náhodou někdo nějaký typ na sporťák s otočnou sedačkou? Nechci žádné troj nebo dvoj kombinace. Korbičku v té době už nevyužijeme. A také nic zrovna drahého. Jediné co mě zatím napadlo je X-lander XQ, Move, XV, a Jané reverse. Nemáte i jiný typ?? 😉

dennj
20. únor 2016

@lumixii Bydlíme na vesnici a potřebovali jsme kvalitní kočárek s nafukovacími koly. za nás doporučuji Maxi cosi Mura, má otočné sezení. mrkni na internet 🙂

lumixii
20. únor 2016

@dennj díky za typ.

dennj
20. únor 2016

@lumixii na bazarkach sezenech pouzity od 3500 kc 🙂