Porodnice Benešov, máte čerstvou zkušenost?

monikagurthova
12. led 2016

Ahoj, máte některá čerstvou zkušenost z porodnice v Benešově? Slyšela a četla jsem jak negativa, tak pozitiva tak cca 2-3 roky zpátky, tak by mě zajímala nějaká čerstvá zkušenost. Děkuji

feferka
9. bře 2016

Ahoj...v Benesove jsem rodila ted v prosinci a spokojenost. Otazka je, co od porodnice ocekavas ... Benesov rozhodne neni porodnice naklonena alternativnim porodum. Snazi se vyjit vstric, ale ocekavej spis "lekarsky" pristup. Me to takto maximalne vyhovovalo.... Rodila nas doktorka Berankova, mlada velice mila lekarka...salal z ni neprekonatelny klid a pohoda. Neustale se me ptala, jestli chci neco na bolest, starala se...porodni asistentky (jmena si nepamatuju) naprosto spickove. Snazily se me zabavit a rozesmat, kdyz jsem cekala a opravdu aktivne asistovaly pri porodu. Lekari a sestry na novorozeneckem taky super ....

monikagurthova
autor
9. bře 2016

@feferka tak ja očekávám lékařský a i lidsky přístup. A nevíte někdo jak se staví k porodu koncem panevnim? Jdou do toho nebo radši preferuji císaře?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru