Používali jste sportovní část kočárku Iglesina Magnum?

sylviiik
29. bře 2008

Chtěla bych vědět, jestli máte zkušenost s tímto kočárkem jako se sporťákem... Zdá se mi, že většina maminek si ho pořizuje jen jako hluboký a možnost rozložit na sportovní sedačku nevyužívá.

tvarohacek
10. dub 2008

Holky, máte všichni vložnou tašku v kočáru? já to dote´d neřešila..mimčo se narodilo na podzim a hned šlo do fusaku..ten jsem te´d vyndala, máme tam deku, ale mám strach, že ty pásy budou tlačit i přes deku, jak to řešíte?? díky 🙂

susik77
11. dub 2008

baby, mozete mi niekto poradit?Doteraz som mala malu vo fusaku a polohovala som jej len chrbatik, lebo uz sedi. Teraz je uz teplo, tak som fusak vybrala a dala som jej tie pasy, aby nevypadla. Je to celkom ok, ked sedi. Ale ked lezi-ona este v kociku spava, tak hrozne place, je jej to nepohodlne...tak som jej ten prostred. pas dala dole, ale aj tak plakala a horko-tazko zaspala 😒 Ako to robite? ked vam mali chcu spat, date pod nich deku?
A dalsia otazka: nechavate v tomto pocasi este ten vrchny kryt na sportaku? mala stale kope nozickami, vadi jej to...len mne sa zdalo este chladno nechat ju uplne odokrytu...

karot
11. dub 2008

Susik.....................já v korbě vložku neměla(nekupovala jsem jí,protože jsem měla malýho v péřové zavinovačce a pod ním 4 krát složenou deku),ale když začal sedět,měl pod sebou deku,kterou jsem(její konec)musela nacpat do toho zapínání za opětkou,aby mi nesjížděla dolů.Dokud byl Adam v zim.kombinéze,usnul bez problémů,protože se "nemohl" hýbat.Jakmile se oteplilo,byl problém.Pořád se chytal za lištu slídy a zvedal se do sedu. 😀
Z kšírování jsem měla docela hrůzu,......že se bude vztekat,ale naštěstí je spokojenej.Když už mi teda usíná v kočáře(teď už je to vyjímečně,protože se dopolko vyspí doma a pak je v bdělosti až do večera),nechám ho připoutaného,aby se nezvadal a usne taky v poho. 😉
Deku má akorát pod a nad nožkami,aby mu na ně nebyla zima,když ještě nemá botky.
S tou slídou,................dělám to tak,že jí namotám dovnitř a ty postraní "ucha" u lišty zastrčím do těch "děr" uvnitř v nohách,co jsou po stranách...............Snad jsem to napsala srozumitelně. 😀

susik77
11. dub 2008

karot: diky moc za popis 😉 asi jej budem muset ty pasy nejak uvolnit, myslim, ze to ma asi moc stiahnute, uvidim, ci jej to potom bude vadit pri lezani. Ty to malemu upravujes, ked sedi a ked lezi?

jana.1
11. dub 2008

já zatím nekšíruju 😅 ve fusaku se nehnul a hezky usínal.. záda mu taky zvedám, aby koukal a u toho pak usne tak do 30 min. Ale i když je teplo, já jen připnu ten "límec" patentkama k boudě a on jak sedí, tak vystrkuje ruce a ohýbá se přes to dopředu, ale ono ho to zarazí a on usne nakonec třeba i takhle opřený o to a já mu pak zas ty záda sklopím do lehu a je to. Hygienickou vložku mám, ona má díry na ty kšíry.. Ale já na ní mám ještě položenou tu jejich matraci, aby to měl měkoučký a ta už díry na pásy nemá.. Zkoušela jsem to doma, dají se utahovat, povolovat... ale zdálo se mi to maličko volnější, ale pořádně jsem to nezkoumala... Jestli tam budu chtít mít furt tu matraci, tak koupím někde nějaký univerzální kšírky... Zatím ho udrží ten nánožník... když je vedro a mám ten límec připnutý k boudě, tak u toho nánožníku jen rozepnu po stranách zipy, aby to větralo. Já jsem stejně furt u kočáru, protože na procházky jezdím uspávat. A k tomu nánožníku (vrchnímu krytu..), to bude individuální, místa tam je dost... u nás je to tak, že mu nevadí, jako mu nevadil dosud.. nožičkama kope, ale je to v pohodě. Pokud nezačne chtít z kočáru ven.. zatím to nedělá, ale vsadím se, že brzo začne..

karot
11. dub 2008

Kšíry neupravuju,..................jen jsem přišla na to,že je bezpečnější,když zapnu ty kšíry,co jsou přes ramena křížem.Nepadají mu z ramen a tak snadno se z toho nevysouká. 😉

susik77
11. dub 2008

ahojte, tak dnes na prechadzke vobec nechcela byt zapnuta, stale sa vyklanala. Nakonec som ju zapla len okolo pasa a cely cas bola na jednu stranu vyklonena a pozerala von 😎

tvarohacek
17. dub 2008

holky, odkdy polohujete? Máme 5 měsíců a malýho už nebaví jen ležet, tak uvažuju, že bych mu trošku zvedla zádíčka, když to nebude úplný sed, tak by to neměl být problém?? 🙂

karot
17. dub 2008

Tvaroháček...............pokud Ti malej nebude z kočárku vyset jako obješenec,tak by to mělo být v poho. 😉
Já jsem docela ustrašená matka,tak jsem začala polohovat až od 8.měsíce,kdy už seděl sám. 😅

tvarohacek
17. dub 2008

karot díky...zkusím ještě počkat. 😉

karot
17. dub 2008

A co tahle mu dát do ruky nějakou zajímavou hračku?.............. 😨
A nebo nějakého hracího(na natahování)kašpárka pověsit dovnitř boudičky,ať má na co koukat. 😉

jana.1
18. dub 2008

tvaroháčku, já už to přizvedávala v 5 měsících. Nechtěl už ležet, řval. Nejdřív řval jen někdy a pak usnul, jenže se to stupňovalo.. pak když ho něco vzbudilo, tak taky začal řvát.. někdy jsem ho i pochovala, ale většinou jsem letěla tryskem domů... Pak jsem si řekla, že takhle mi neusne a zvedla jsem to.. On byl spokojený, stačilo pár minut a spal, tak jsem to zas sklopila. Když se vzbudil dřív, tak jsem to zas zvedla a dojela domů bez řevu (je fakt, že jsem nebývala daleko od baráku). Myslím, že těch pár minut nevadí.. Já chodím do kočáru uspávat, takže mi tam většinu času proleží a je tedy dobré, že to jde položit úplně. Když byl takhle maličký, tak jsem to samozřejmě zvedala jen šikmo. Skoro úplně to zvedám až teď. Když si vezmu, že sám si sedá od 8 měsíců.. suverénně, rychle a v pohodě, tak bych to do té doby nevydržela a i jemu by se to asi moc nelíbilo.. přeci jen už má v tomhle věku dost rozum 😀 Už si sedal i dřív nebo seděl s oporou, ale to nebylo tak suverénní.

susik77
14. srp 2008

Ahojte, ja som pouzivala magnum asi do 9.mesiaca, potom som presla na golfky. Ale zistila som, ze ako ich pouziovam na prechadzky po lese, zacali sa rozpadavat 😝 Tak sa snazim malu zvykat znovu na Magnum-sportovu verziu. Dala som korbu po smere jazdy-aby videla dopredu. Ale aj tak je nespokojna, chce v kociku stat 😝 .Este k tomu jej zacali zachvaty vzteku 😒 ☹ Takze to stoji za to, polovicu cesty mam v jednej ruke Vercu, v 2.veziem kocik 😝 😝
Neviete poradit, co s tym?Existuku nej. ksiry, kt.sa daju pripevnit tak, aby mohla v kociku stat?Tie, co su na kociku, mala neznasa, dost ju obmedzuju v pohybe a bez nich by vypadla 😔

melliska
14. srp 2008

my máme kšíry ještě do hluboké verze, kdy je malá na bříšku, protože sama nesedí, tak ji nechci posazovat. Normálně sme je kupili na MMB, akorát do stoje bych je asi nepovolila, mohla by ti vypadnout, tak do kleku maximálně 😉

susik77
14. srp 2008

melliska: jj, u tak maleho mimca je to v poho, rocne dieta-to uz je o niecom inom 😎 Ale predat kocik nechcem, planujeme 2.mimco a hlboka verzia je super 😉 akurat fakt neviem, co v zime s malou v golfkach-to sa nediostanem asi nikam ☹

melliska
14. srp 2008

susik, a v golfáčích vydržela zapásaná vklidu? no moje malá už to malé mimčo také není a plánuju využít inglesinu i jako sporťák, no uvidíme.. 😉

susik77
14. srp 2008

meliss: ano, je to lepsie 😎 hlavne preto, ze tam sa da zapnut tak, ze zada moze mat volne, len ju zapnem medzio nozickami a okolo pasa, takze sa moze viac hybat. Ale dnes mala ajk v golfkach ten zachvat, ze tam vobec nechcela byt.des 😒

danci.h
27. čer 2009

Ahoj holky. Tak už mám také doma INGLESINU magnum vínový včera mi přišel a je nádherný a hlavně mi vyhovuje, že korbička je celkem prostorná a také, že se dá houpat. 🙂
Četla jsem o něm právě mnoho pochvalných recenzí.
Nelenila jsem tedy a vyrazila do obchodu a od první chvíle jsem si tento kočárek ,co jej uviděla, zamilovala.
Bezva se ovláda a je stabilní a také moc pěkný a také má velmi prostorný košík.
Už se moc těším až s ním vyrazím poprvé do terénu, ale ještě tak měsíc si počkám. 😉 🙂

lubiky
15. bře 2010

kde predavaju inglesinu na slovensku? ako je to so zarukou a nejakymi nahradnymi dielmi a reklamaciami, keby som kocik objednala z ciech a nahodou sa s tym nieco stane?

vanessa99
15. bře 2010

Inglesinu predavaju aj v Kosiciach www.babetkovo.sk

cincinnati
13. únor 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?