Používali jste sportovní část kočárku Iglesina Magnum?

sylviiik
29. bře 2008

Chtěla bych vědět, jestli máte zkušenost s tímto kočárkem jako se sporťákem... Zdá se mi, že většina maminek si ho pořizuje jen jako hluboký a možnost rozložit na sportovní sedačku nevyužívá.

karot
6. dub 2008

Já v Pardubicích potkala jen 4 Inglesiny a to tu jezdím už od loňského dubna. 😅
Je tu hodně polských typu TAKO apad. 😝

llucinka
6. dub 2008

karot a marguerite: Koukám stejný názor na polské kočárky. A ideální jsou ty oranžové, se mi vůbec nelíbí 😔

terkaz
6. dub 2008

ahojky, my v Magnumu sportaku jezdime uz dlouho, pres celou zimu a jeste i ted, ale protoze Filda tapka, objednala jsem ing. espresso, jakoze do mesta 🙂, ale s magnumem planuju jezdit dal na prochazky a tak... magnum je super, jsem zvedava jake bude espressso 😉

lucinecka
6. dub 2008

Ahoj holky, my se taky rozhodli pro Inglesku. Dala jsem na reference kamarádek co ji mají a jsou moc spokojený. Už je nachystaná ve sklepě a fakt se moc těším až vyrazíme na první vycházku 😵 Jinak u nás potkávám Inglesin teda docela hodně 😉

llucinka
6. dub 2008

terko: Švagrová má espresso a pochvalovala si ho, tak snad budeš spokojená i ty 😉

llucinka
6. dub 2008

luci: Tak to přeju krásnou procházku, my se na tu první taky těšili a bylo to super 😵

llucinka
6. dub 2008

luci: 3 měsíce, to ti uteče jako voda 🙂

lucinecka
6. dub 2008

No ještě si nějakej ten čásek počkáme než vyrazíme, ale jak svítí sluníčko a je krásný jarní počasí, tak bych šla nejraději drndat ten prázdnej kočár 😅 😀

lucinecka
6. dub 2008

Jo to se chci holky zeptat, má Inglesina Magnum přehazovací rukojeť nebo ne? Ještě jsem to nezkoušela, tak nevím 🙂

llucinka
6. dub 2008

luci: Nepřehazuješ rukojeť, ale korbičku. Taky jsem ještě nezkoušela, ale žiju v domění, že to tak jde. A jaký sis vybrala?

lucinecka
6. dub 2008

Luci, díky, já si to myslela, páč když jsem na to koukala tak jsem fakt nepřišla na to jak bych tu rukojeť hodila na druhou stranu 😀 Vybrala jsem si z nové kolekce 2008 vzor senape, viz mé album 😉

lucinecka
6. dub 2008

Ať to nehledáš, přeci jen mám už 3 albíčka 😅 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

llucinka
6. dub 2008

Jojo, koukala jsem se 😉

llucinka
6. dub 2008
lucinecka
6. dub 2008

Jo a ještě by mě zajímalo, jestli jste některá nezkoušela k Inglesce slunečník. Nebo jak to řešíte když mimču svítí do kočárku na obličej sluníčko? Přehazujete korbičku, jedete pozpátku, použijete plínku...?

lucinecka
6. dub 2008

Luci, ten váš jsem už naživo taky viděla, všechny barvičky jsou krásný, těžko vybírat 🙂

tvarohacek
6. dub 2008

Tak my máme taky magnum a jsem nadmíru spokojená, za dva měsíce vyzkoušíme sporťák a pořídíme nějaké golfky, docela se mi zamlouvají od chicca. Jinak já korbičku za jízdy nepřehazuju..s mimčem je to docela těžké, když je vzhůru a chce koukat tak jezdíme pozpátku a když spinká, použiju plínu 🙂

llucinka
6. dub 2008

luci. je fakt, že ty loňské barvy se mi ale líbily víc, letos se mi strašně moc líbí ten fialovo červený, ale my nemáme holčičku 🙂

lucinecka
6. dub 2008

Tvaroháčku, taky jsem si říkala že musí být docela fuška přehodit tu korbičku ke všemu s mimčem uvnitř 😝 Plína se mi zamlouvá víc 😉

Luci, já ti řeknu že jsem s barvou měla velký dilema, nemohla jsem se rozhodnout. Hlavně jsem to chtěla vidět naživo, protože ty obrázky na netu hrozně zkreslují. A taky teprve potom jsme byli s manžou schopní vybrat. Milujeme modrou (hlavně já jsem na ni přímo úchylná 😅 ) a v kombinaci s tou žlutou se mi tenhle "sluníčkový" kočárek jak já říkám prostě líbil nejvíc a bylo rozhodnuto 🙂 Ten růžovej je taky dobrej, ale já bych ho nechtěla ani kdybych teď čekala holčičku, chtěla jsem spíš neutrální barvy pro obě pohlaví 😉

llucinka
6. dub 2008

luci: Já vím, vy jste měli i svatbu do modra 🙂

lucinecka
6. dub 2008

Luci, jj 😵

Musím končit, tak přeju krásný večer a díky za pokec 🙂

llucinka
6. dub 2008

luci: Jojo, díky taky a papa 🙂

marguerite
6. dub 2008

Tak já přehazovala, jde to fakt rychle a jednoduše, cvak cvak 😎 ale jinak to řešila plína 😉

jana.1
7. dub 2008

Korbička má 5 kilo, dítě přes 8 (nevím, kolik vážíme) - tohle uzvednu. Moc nepřehazuju, řeším to plínou. Přehazuju jen když jedu delší dobu stejným směrem a je větší vítr nebo slunce nebo jedem z kopce a chci, aby lépe viděl 😀 Netvrdím, že 13 kilo je málo, ale vycvaknout, otočit a nacvaknout to zvládám 😎 Ale jak jsem psala, většinou se cesty klikatí... 😉 Plínu dávám v mrazu (zafuní si to tam a je tepleji), v létě, když je slunce, ve větru 😀 Na plínu nedám dopustit. Přicvaknu jí kolíčky nebo klipem, na kterém visí hračka, nebo jí zastrčím za zip větračky a za patentky u límce nánožníku apod. Hlavně ať je Tomín jak v bavlnce 😵

terkaz
7. dub 2008

ahojky ja prehazuju docela casto, Filda je uz velky a chce poradne videt kam jedeme, jiank se mi vyklani a cuci po smeru jizdy... jsem prcek a da se to zvladnout. JInak jsem to resila plinou...

jana.1
7. dub 2008

k těm těžkým levným kočárům...Já mám prošlou většinu krámů v praze, kde výběr stojí aspoň za řeč.. všechny ty baby parky, stary, dětský ráj, aaa kočárky.. mám to fakt dobře prolezlé, ošmatané, ozkoušené, prohlédlé.. 😀 stačí přizvednout k sobě a od sebe... i v krámě je váha hned znát... každé kilo hraje roli, ale důležitější je těžiště.. pokud je špatně, tak je kočár daleko těžší a hůř ovladatelný v případě, kdy je třeba ho zvednout, naklopit... Zkuste si u magnumu zvednout v kloubu rukojeť nahoru a směrem ke korbě.. z toho bolí ruce, blbě se to řídí. Ale to je známá věc, to ví každý. Třeba takka jsou snad nejtěžší kočáry vůbec a taky poruchové. Ale když to jinak nejde a nejsou peníze, tak se tímhle nedá argumentovat.. Horší je, když si někdo koupí debilní kočár za 20 a víc tisíc, který nemá ani poloviční výbavu nebo poloviční funkce, které jsou naprostým satandardem u většiny ostatních a zároveň o + - polovinu levnějších kočárů. Který třeba není polohovatelný, fučí do něj, má mezery, díry.. je mrňavý, malá korba, krátký sed u sporťáku, špatné těžiště, žádné úložné prostory apod. No prostě kočárek pro panenky. Nebo je naopak taky dost těžký nebo klidně i poruchový nebo kombinace víc negativ.. Každý kočárek je v něčem lepší, v něčem ne.. ale nesmí převládat nepraktičnost a nepohodlí pro dítě. Některé maminky to kupujou spíš pro sebe, aby jim se dobře jezdilo, příp. aby se předváděly... Což je ovšem relativní, protože když třeba já vidím jet např. ve sportovní verzi zkroucené dítě, které ani nemá opřenou hlavičku, tak si řeknu chudák malá a když je kočár drahý, tak si navíc pomyslím něco o hvězdě jasné. To, že je kočár drahý, také neznamená, že je lehký a je jich dost (ovládají se stejně hrozně jako ty levné tančíky.. ani otáčecí kolečka to vždy nezachrání). Někdy je prostě období, kdy se musí šetřit. Ale to bych radši koupila v bazoši ojetou inglesinu 😀 Horší je, když někdo má a utrácí za voloviny a ještě se tím chvástá.. 😉 Celkově není velký výběr.. když třeba odečtu všechny kočáry s mrňavou krátkou korbou, tak mi toho moc nezbyde.. X lander fakt není nijak zvlášť těžký.. jen ta inglesina je prostě lehčí a při jízdě s mimčem to bylo znát. Ale ta maminka prve měla nasazenou korbičku.. Každý kočárek je v něčem lepší, v něčem ne. To už se odvíjí od samotné konstrukce.

jana.1
7. dub 2008

jinak tady vidím dost všeho.. od kočárů pro panenky po tančíky.. nejvíc jané, cortina, quinny a inglesiny taky vídám. ještě jsem chtěla dodat, že bych nemohla mít blbé odrpružení. Jsem ráda, že jsem nakonec vzala houpací kočár, protože tady je to fakt síla, pokud jde o cesty. Jsou stabilnější i méně stabilní kočáry a podvozek nepodvozek - když si dítě usmyslí, překlopí se.. to musí máma hlídat a kšírovat apod.

ola84
7. dub 2008

Ahoj holky, tak se přidávám do spolku Magnum 😀 😀 😀 😀
Zatím ho tedy odzkoušený naostro nemáme, ale několik "kilometrů" sme najezdili už doma 😀 😀 😀 a sme oba s manžou spokojeni...máme sice "ojetinu", ale sme z něj vedle, snad i v reálu s mimčem splní naše očekávání 😅 😅 😅

.....v albu mám pár fotek toho našeho "krasavce",tak když tak mrkněte, jaké jsou kombinace.... 😵

lucinecka
7. dub 2008

Jani, díky za příspěvěk s přehazováním korbičky. Musíme si to samy vyzkoušet a uvidíme, ale jsem ráda že to v praxi není až zas takový problém 🙂

Oli, ten váš kočík se mi barevně hrozně moc líbí, no jo, modrá je dobrá 😉 😀

terkajesterka
7. dub 2008

taky jsem v klubu "Magnum" 😀 😀 😀 😀 jsem moc moc moc spokojená. Je stabilní, lehká, dá se přehazovat korbička a hlavně::: HOUPE 🙂