Poznáte kvalitný športový kočík pre veľké deti?

susik77
13. pro 2009

Ahojte, chcem kupit pre mladsiu dceru kvalitny a stylovy sportovy kocik, kludne aj do 20 000 Kc. Ale zatial narazam na to, ze tie pekne kociky su pre malinke deti a my budeme mat asi obidve deti dost velke...Starsia ma v 2 rokoch asi 92 cm a 16 kg...

Mam tieto poziadavky: musi byt vhodny do terenu
otocna sedacka v smere a proti smeru jazdy
nie extremne tazky(do 15 kg)
kvalitny
aby sa dal sklopit do lahu
aby sa s nim dobre manevrovalo
jednoduche skladanie do auta
vela priestoru pre dieta(aj v zime s fusakom)
pekny dizajn

Este by som vedela ustupit od tej sedacky v smere a proti smeru jazdy, ostat. je pre mna dolezite.
Zatial vazne uvaz. nad PP GT3 a Quinny speedy, Quinny freestyle, dalej som uvaz. na Teutoniou spirit-aleked som ju videla v obchode tak mi pripad. ze sa do nej vojde dieta tak do 1 roku...
PP GT3 sa mi zase nepaci dizajn...Quinny speedy je ze vraj skor mestsky kocik a ze dobre nechrani v zime...
Mate nej. tip na kocik, kt. by skoro vsetko splnal? Diky 😉

susik77
autor
31. črc 2011

Nakoniec sme kupili Q. freestyle. A velka spokojnost 😵

zuzikkaa
31. črc 2011

@susik77 paraaaadny 😀 😀 😀 nerozhegas 😅 😎

tea333
18. srp 2011

ahojte,
mam uzasny kocik mountain buggy terrain 2010.dost sme za nho zaplatili, ale premyslam ze ho vymenim.
mam na to tieto dovody: malemu sa v nom nepaci, nie je v uplnom uplnom sede, a nozicky sa nedaju polohovat,..
teraz som kupila golfky pp pliko mini, a tam sedi radsej.
dalsim dovodom je, ze je obrovsky..teda, viem ze aj ine kociare su, ale on je po zlozeni taky dlhy, ze do combi kufra golfu ho musim davat trochu sikmo, cize mi zabere cely kufor a chudata moji psikovia sa musia tlacit na jednom rohu.inak je perfektny, mozem s nim ist do alp, dokonale sa manevruje, kvalita je spickova (kto pozna tuto znacku vie), premakany je do detailov, mam k nemu aj sietku, prsiplast..

mam sa vobec pokusat hladat nieco ine? nechcem ist do nejakeho rozhrkaneho kociarika, chcela by som nieco sportove, ale nemusi to zas zdolavat hory, pretoze sme si kupili turisticky nosic.

mal by to byt sportiak aspon trochu do terenu,cize mal by prejst nejake vymole na ceste bez problemov,taky do ktoreho sa zmesti aj vacsie dieta,lebo maly je vyssi, a do tych 2-2,5 rokov ho povozim.nemusi sa pretacat ku mne, len nesmie byt az taky obrovsky, ked sa zlozi. celkova vaha so vsetkym by nemala presiahnut tych 12 kg..a bolo by dobre, keby bola vacsia strieska proti slnku. samozrejme, chcem kvalitny kociar.

tea333
18. srp 2011

estedoplnim nase rozmery su podobne ako GT3 kompleto

Folded dimensions
Width by length by height: 63x109x39cm 25x43x15”

Unfolded dimensions
Width by length: 63cm/25” x 112cm/44"

mmacko
18. srp 2011

@tea333 podla mna to PP GT3 alebo ak nemas rada trojkolky, tak concord fusion, na bazare sa da kupit uz za 100 eur.

tea333
18. srp 2011

@mmacko prave som pisala, ze nase rozmery su podobne ako GT3..ten je tiez po zlozeni dlhy, len o par cm kratsi od nasho..

mmacko
18. srp 2011

@tea333 aha, no neviem presne, ake ma rozmery fusion v aute, ale my mame combi a da sa dat na dlzku, takze polka kufra je volna 😉

tea333
18. srp 2011

@mmacko pozriem na neho, dik za tip 😉

akcull
19. srp 2011

tea333 a co baby jogger city elite, ten by měl být složený menší než GT3 a je také hodně prostorný a do terénu...

kacka.l
19. srp 2011

No fusion určutě není do terénu, né že by byl špatný, ale terén opravdu ne. Baby jogger elite má vše co chceš je super, je o hodně skladnější, jen má větší rozměr zadních kol. Určitě je lepší než gt3, mám jej v albu, tak můžeš kouknout. 🙂

kacka.l
19. srp 2011

Tady ještě fotka vedle klasických golfek,

tonko_babymarket
19. srp 2011

Medzi kvalitné a najpriestrannejšie patrí easywalker - niečo ako postieľka na kolieskach 😀
www.easywalker.nl

zebra41
30. lis 2011

baby, poradte. chcela by som sportovy kocik,ktory by bol polohovatelny do lahu, bol do snehu, mal vacsi kosik, nemusi byt v smere aj proti smere,ale aby mal na strieske take to kukatko,aby som maleho videla. viete mi poradit?

masula
30. lis 2011

@zebra41 já mám cortinu a jsem maximálně spokojená 🙂 Kubík má 11,5 kg a 9,5 měsíce 🙂 kočárek je hrozně dobře ovladatelný, lehký, a je veliký což je pro nás ideální 🙂, má i střešní okýnko a jde dát sedačka po i proti směru jízdy. Jelikož se Kubík narodil v únoru a u nás byla kalamita sněhu tak je dobře odzkoušený i na sněhu 🙂 neměnila bych 🙂

kubinkov
1. pro 2011

Třeba tento:
http://www.emmaljunga.com/sk/Detske_koiky/Najdi...
My máme Mutsy Transporter a taky se tam čtyřleťák ještě i vyspí.

zizelin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erinka1911
21. kvě 2012

@kubinkov prosim ta a kolko ta stal ten kocik? 😉

samson
21. kvě 2012

ahoj, tak my máme Jané Nomad...myslím, že splňuje tvé požadavky, polňačky zvládá s přehleden jen na nějaký překážkový terén do lesa není moc dělaný. My zatím projeli všude. Místa je tam dostatek jediné co nesplňuje je stříška..ale dá se dokoupit clona. Máme kolekci 2009. Nyní je nová 2012

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

anjelicek26
21. kvě 2012

My mame napr. quinny speedy a podla mna ma jednu z najsirsich sedaniek, keby sa dal upravit ten polo-lah, bolo by to ideal, takto je fakt len na korculovanie 😖

adrika_k
9. kvě 2018
Uživatel adrika_k je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrika_k.
herbinaaa
28. kvě 2020

myslím si,že životnost kočika zaleži aj od toho, ako s nim zachadzaš. Niektore kočiky vydržia 3 deti a niektore iba jedno. Je to individualne. Drahy kočik neznamena kvalitny kočik. Mne sa pači Lannex v baby merci, stoji cca 500euro a podla recenzii je velmi dobry.