Přenosná taška do Peg Perego GT3. Máte zkušenost?

kackva
28. črc 2011

Ahoj potřebovala bych poradit jestli máte někdo zkušenost s přenostnou taškou do kočárku Peg Perego GT3, místo korbičky. Moc děkuji za vaše odpovědi....Díky Kackva

kacka.l
28. črc 2011

Já jsem ji měla jen chvilinku, jako alternativu, a pokud to nebude originál nikdy bych si ji nedala, protože by ti vypadla zadem. Můžeš kouknout do alba, mám tam fotky, jak jsem si na gt3 přistehla zip, aby se mi bouda neotevřela.
Jinak pokud to bude originál proč ne, ale je nutno si uvědomit, že pokud budeš vozit obráceně v tašce bouda je hoodně otevřená a bude tam moc foukat. Navíc je ta taška dost úzká, podle mě tak max do 3-4 měsíce. Já už bych si pořídila jen korbu, dají se koupit už od 1500,- 🙂 🙂

pusiket
28. črc 2011

@kackva Určitě bych to na malé miminko nedělala,nebo,jak píše Katka víše,pouze s úpravou zipu na boudě a originál přenosnou taškou.Lepší je ale opravdu koupit použitou korbičku a toto řešení použít,až bude dítko větší.Měla jsem to taky tak - koupila jsem používanou korbičku a cca v 7-8měsících šel malý do sporťáku.Protože nesměl ze zdravotních důvodů sedět,využila jsem té otočné boudy,abych na měj viděla.Jakmile byl ale živější,šel klasicky po směru,ale to už byl větší 🙂

ronaldo
28. črc 2011

@kacka.l úplně mě překvapilo, co jde s GT3 za kouzla 🙂

@kackva my měli korbičku a řekla bych, že je lepší už třeba jen kvůli tomu prostoru 😉

kackva
autor
5. srp 2011

holky moc děkuji...určo koupím korbičku...chtěla jsem skrz praktičnost vloženou tašku, nebot jsem si říkala, že když bych měla tu tašku tak bych mohla sem tam dát do sportáku našeho ročního prcka a očekávané nové miminko vzít do nosičky 🙂 . Jakože dát tašku do koše a používat sporták pro staršího 🙂 Nebot vlastně ani nevím zda lze jednoduše vycvaknout sporták a nacvaknout korbičku.......

kacka.l
5. srp 2011

Není to extra lehké, ale já jsem to pak dělala často a trvá to asi půl minutky. A ty už gt3 máš???