Proč se prodávají samotné korby?

modrypitrisek
30. srp 2013

No, jsem tady hold nová, tak se na mě nezlobte. Nikde jsem nenašla odpověď na svou otázku. Klasický hluboký kočár aby pohledal.. všude jen samá korba. Tisíc značek, druhů... pochopila bych, kdyby korby pasovaly na každý podvozek, ale to asi pravda nebude... poučte mě, zkušenější 🙂)

hav81
30. srp 2013

Tak někdo si třeba koupil jen spor´ták a pak si to rozmyslel a chce i hluboký,tak schání korbu 🙂 Nebo se jim s korbou něco stalo,tak chtějí náhradní,Na některé podvozky pomocí adaptérů pasujou různé korby 😉

maladama
30. srp 2013

protože konstrukce kočárku je primárně na sportovní nástavbu, to je "základní prvek". Kdo chce hluboký kočárek, dokoupí si buď korbu, nebo rovnou koupí kombinaci. Ostatně korba se užije, pokud je hodně velká, tak do 8 měsíců (ale většina tak do 5-6), kdežto na sporťáku vozíš dítě klidně do tří let.

evitaa
30. srp 2013

My tedy dostali sporťák od bráchy a sehnat korbu bylo umění. Museli jsme koupit starší, protože nová zkrátka nebyla. A to nemáme až tak neobvyklý kočár - jané slalom pro.

scvrcek
30. srp 2013

já nějak nechápu větu "klasický hluboký kočár aby pohledal" .....vždyť klasických hlubokých kočárků jsou mraky! K nim pak dokoupit sportovní sedačku, nebo koupit sporťák jiný...

hojda
30. srp 2013

Teď už to není jako za nás, když jsme byli děti. To byl hlobokej kočár a pak se koupil další kočár sporťák. Teď už se většinou dělá vše, tak aby na podvozek pasovala hluboká korba i sporťák, nebo i autosedačka vajíčko. Je to taková kočárková skládačka. Koupíš si co chceš, buď obojí na jednom podvozku nebo si koupíš dva různé kočárky. Někdo kupuje jen korbu, protože podvozek třeba podědil, ale korba už je ve špatné stavu. Můžeš si v podstatě koupit jakýkoliv díl, nebo poskládat celý kočárek 😀