Prodejny kočárků v Praze, máte přehled?

miri77
4. pro 2013

Ahojky maminky které jste z Prahy,máte některá přehled prodejen s kočárkama?potřebovala bych si je ošahat 😉 DĚKUJU

gosa22
4. pro 2013

my rádi nakupujeme v Hostivicích (10 min od Zličína) - v Malviku... 😉

gingerone
4. pro 2013

My koupili v Malvíku a taky jsme vybírali v Dětském Růžku na Radlické (ulici), to je malý obchůdek, ale měli toho tam docela dost.

pppxx
5. pro 2013

Detsky raj, Malvik, BabyPark, nejake kocary maji i v Puntanele

palomitacheca
5. pro 2013

@miri77 nějaké kočárky mají v Dětském domě v Kunraticích a myslím že i ve Špuntíkovi v Radotíně.

romantika
5. pro 2013

spuntik radotin, malvik hostivice, babypark zlicin, letnany, cerny most. obvykle jezdime do malvika ale lepsi se poptat jestli mají dany model vystaveny, hodne se to tam toci a ne vždy mají vse vystavene.

hojda
5. pro 2013

Ještě dětsky dum, tam nakupuju moc ráda, mají na netu garanci nejnižší ceny. tj. najdu na netu levněji a koupím u nich za tu cenu 😀

winterska
5. pro 2013

slune-cz - kamenná prodejna ve Vršovicích

miri77
autor
6. pro 2013

díky všem mamkam 🙂

leonaxyt
27. zář 2015

Oživuji diskusi 🙂
Poradíte, kde je největší výběr a největší možnost osahat si různé značky, druhy, typy kočárků? Je lepší vydat se do Malviku nebo Dětského ráje? Případně ještě jinam? Jde mi zatím vyloženě o výběr, né koupi, takže cenové rozdíly jsou jedno.

wildy
27. zář 2015

@leonaxyt Malvík Hostivice. Mají dost vystavených, ale spíš takové ty dražší modely. Za mě je to celkově takový snobský obchod. Dost mě zklamal. A pak Dětsky ráj, tam mají spoustu kočárků vystavených v celé verzi, což v Malvíku nebývá. A nějaké kočárky mají taky v Kašpárku na Zličíně vedle IKEA.
Pokud se chcete zatím jen mrknout, určitě tyhle 3 obchody doporučuji!

petzy
27. zář 2015

Ještě doporučuji dětský ráj na Vysočanské, tam je to super 🙂

ada22
27. zář 2015

Dětský dum a pak dětský raj. V malviku mi prilis nenadchli, ale je to uz dele co jsem tam byla a pak ve spuntiku v radotine je take slusny vyber. A nebo v dohledne dobe by mel byt veletrh for kids. Jo a pak jeste babiez v Letňanech.

loc
28. zář 2015

Z tech, co tu holky jeste nezminily bych doporucila AAA kocarky v Kobylisich, je tam moc mily a ochotny personal a dobry vyber a klidne prostredi. Nazev sice evokuje bazar, ale maji tam jak ten, tak uplne nove kocarky, ty jsou v prevaze. Spuntik a detsky dum taky fajn a malvik moc nedoporucuju - vse predrazene a neochotny personal. 🙂 Jinak my kocar kupovali v Drazdanech

ada22
28. zář 2015

Jo jo AAA jsem úplně zapomněla ty jsou také super. 🙂

loc
28. zář 2015

@ada22
@leonaxyt
No a ja zas uplne zapomnela na veletrh - 8.-11. 10. Je tam megavyber kocarku a rozdavaji se tam i super slevy. Rozhodne doporucuju 🙂 .