Prosím o tipy na houpací prostorný kočárek

iv45
28. srp 2013

Prosím vaše typy a zkušenosti ohledně prostorného a houpacího kočárku moc děkuji všem 🙂 🙂

magdullinka
28. srp 2013

Roan Marita 7900.)

medakote
28. srp 2013

Tako ballila. Korbička jedna z největších na trhu, houpe pěkně, projede i závějí. Ke kočáru jsme měli v ceně spoustu vybavení, i rukávníky na rukojeť. S hlubokou korbou jsem byla naprosto spokojená. Máme Slim v pískové barvě, na sluníčku vypadá jak zlatý a byl to nejhezčí kočár v okolí 😉

marci81
28. srp 2013

Inglesina sofia - pokud chceš jen hluboký nebo Inglesina magnum, jestli chceš kombinaci 😉 Já měla verzi Sofia a byla jsem spokojená, korba obrooovská, houpe krásně. Hezké vybírání

lindafr
29. srp 2013

Na prvorozenou jsem měla Inglesinu a superluxusní!!! Je červencová a celou zimu to v ní zvládla, a to nebyla nejmenší (3950gr.)

dri
29. srp 2013

hoj,my máme Tako acoustic 2013. Nemůžu si vůbec stěžovat. Malá byla červnová a i v zimě se mi do korby vešla.Spor´ták vypadá suprově.Kočárek se dobře vozí,houpe,má supr velkou tašku na věci a v zákl.vybavení je i batůžek pod kočár. Kamarádka v zimě něvylezla s kočárkem kvůli rozbředlému sněhu,já jezdila v poho.Ovládaní 1rukou není problém.!teď mají určitě novější modely.Je veliký,takže zabere místo v kufru auta,výtahu..Doporučuju.

nasekuratko
29. srp 2013

Jedo Fyn -jsme moc spokojeni!

limpopocz
29. srp 2013

My můžeme nabídnout kombinovaný houpací kočárek Newbuddy Claudia, který je vhodný od narození do 3 let. Nabízíme jej v hnědé, šedé, modré, zelené a červené barvě.

ajuse21
29. srp 2013

Mame Roan Marita,za me nej 😉 malej byl cervencovy a jezdil v nem az do dubna v hluboke a na 9-10m.mame sportak a taky spokojenost.Je to hodne prostorny kocarek a bezva houpe🙂

sinorina
29. srp 2013

máme Roan Maritu. malej je v červnu a ještě v březnu (9m.) se do hluboké korbičky vešel i s fusakem a kombinézou a to už měl 70 cm. za nás super, navíc má fakt hodně barevných provedení 🙂

swacinka
29. srp 2013

Řemínkový Jedo Bartatina, houpe luxusně!

iv45
autor
30. srp 2013

moc děkuji za typy všem, ještě máme čas ale nevíme a nevíme 😖 😀

suzanna123
31. srp 2013

firkon verano long

argo1
10. únor 2014

Asi již to není aktuálním, ale třeba se to bude někomu hodit. Za mě je nejlepší Bebecar stylo AT. Velký, houpavý, kvalitní. Jako hluboký kočár nejlepší 🙂