Prosím o tipy na kamenné obchody s kočárky, výbavou

ivett
23. kvě 2010

Ahojky,
všude na internetu jsou kvatna e-shopů s kočárkama a dětským zbožím, narážím ale na problém, že je hrozně málo kamenných obchodů, ve kterých by fakt bylo na výběr a kde by šlo si vybraný kočárek nebo jinou věc prohlédnout a ozkoušet "naživo"...Proti objednávání z netu nic nemám a nebráním se tomu, ale neobjednám si např. kočár, který si předtím aspoň neosahám a neozkouším...

Zakládám proto tohle téma, podobné jsem tu nenašla, pokud tu je, tak se omlouvám, a prosím o tipy, kde jsou fakt dobré, velké kamenné obchody, kde na jednom místě najdu fakt dost kočárků a zbytek dětské výbavičky...
Neupřesňuju lokalitu, ta je mi jedno, takže doporučujte kamenné obchody z celé republiky, nemám problém si kamkoli dojet...

Předem díky a snad těch tipů bude dost...

Pěkný den...

musko
23. kvě 2010

A odkial si?

ivett
autor
23. kvě 2010

ČR...

ivett
autor
23. kvě 2010

psala jsem, že je mi jedno, kde ten obchod bude...dojedu kamkoli po ČR...

musko
23. kvě 2010

Tak naj je Praha - Spuntík
Liberec Detsky raj

ivett
autor
23. kvě 2010

díky 😉

jijitka
23. kvě 2010

Ostrava - Sambaby (i eshop)

kacka.l
23. kvě 2010

Asi bych taky jela do Prahy, podle mě, tam najdeš všechno.
V sambaby mají jen část, janéčka třeba ne, ty jsem viděla jen v Opavě.

ivett
autor
24. kvě 2010

byli jste někdo v Pze v obchodě Malvík? mají i eshop a mají tam hodně velký výběr a pěkné věci, tak jestli stojí za to jet se podívat i do kamenného obchodu...

brisalek
24. kvě 2010

Byla jsem tam kuli kocarku a pokud ti jde o konkretni vec tak radsi zavoj jesli ji maji v obchode...zase tak velke a takovy vyber jak inzeruji tam nemaji, rekla bych jako kazdy druhy obchod....

evena
24. kvě 2010

ahoj
přidávám zlín, vybrala sem si na netu a pak se dojela mrknout abych ho viděla naživo ... taky super komunikace 🙂
http://www.kocarky-zlin.cz/

alisek
24. kvě 2010

ahoj, byli jsme se podívat tuto sobotu v kam.obch. Špuntík Praha Chodov (naproti Bille), docela výběr od všeho ale na netu toho je samozřejmě víc, viděla jsem kočáry co jsem chtěla vidět, ochotnej personál, nebudeš zklamaná když se tam podíváš, byla jsem ještě v HK obchod John Nell neboli detske-kocarky.eu a mají tam taky široký výběr od drahých po ty levnější.

monivo
24. kvě 2010

Doporučuji také obchod Dětský ráj, www.detskyraj.cz, mají kamennou prodejnu v Praze 8 a Liberci. V Praze mají velké prostory, kde mají vystaveny kočárky, autosedačky, nábytek, povlečení, hračky atd. Je to samozřejmě internetový obchod, takže na prodejně mají vyšší ceny než na internetu.

nany123
25. kvě 2010

Z vlastni zkusenosti: byli jsme v Malvikovi, ve Spuntikovi a v Detskem raji... v prvnich dvou byli prodavacky moc ochotne (nekdy az moc 😅 ), chteli jsme videt hlavne kocary... v DR jsme byli hlavne obhlidnout kocar a vanicku se stojanem - jak pise monivo, je lepsi to obcihnout a pak objednat pres net, ceny tam maji opravdu vyssi nez na netu (treba na kocaru to delalo asi 500,-). Zitra si to tam jedeme vyzvednout...

lerak
17. kvě 2011

Malvik otresny, strasne spatne zkusenosti. A v Detskem raji v Lbc jsou prodavacky na odstrel!!!!!

bubbly
30. srp 2011

Kamenne obchody ve Zlinskem kraji?

schindleris
15. zář 2011

Kamenný obchod a e-shop v Opavě - ulice U Cukrovaru 2, super, ceny, velký výběr, www.svetmimi.cz