Prosím o zkušenosti - je lepší trojkolka než čtyřkolka?

zuzik_iz
6. črc 2013

Je lepší trojkolka nebo kočárek se čtyřmi koly???? 😒

blahova_andrea
6. črc 2013

nemám vyzkoušené v praxi, ale vždy jsem automaticky koukala po 4kolkách. trojkolky mi nepřišly tolik stabilní a taky u sportovní nebo golfové verze mi přijde, když jsou kola od sebe a dítko si v klidu nastupuje a vystupuje a neleze přes kolečko uprostřed.

veruska007
7. črc 2013

Do trojkolky bych nešla. Před lety se mi líbily, ale bydleli jsme u parku a když jsem viděla, jak maminky s trojkolkama nemůžou vyjet ze silnice na chodník (najedou předním kolečkem a když se jim protočí, tak tancují zleva doprava), později jsem si všímala v MHD, že mají problém vjet ze silnice do nizkopodlažní tramvaje (ze stejného důvodu), tak mě to odradilo. Známí mají trojkolku jané a prý se jim už párkrát při nerovnostech překlopila.

klinhart
7. črc 2013

Vyzkoušené mám oboje - tříkolka už nikdy. Je to nestabilní, občas si mi kočár při najíždění na vyšší obrubník málem překlopil ☹ Se čtyřkolkou jsem teď naprosto spokojená

lu777
7. črc 2013

trojkolku jsem měla a velmi ráda jsem ji prodala... nestabilní např. při nájezdech na chodník nebo při jízdě v tramvaji, přesně jak tu píší holky...
za mě určitě ne.... nejvíc se mi osvědčil dobře vybraný, lehký sporťák... užili jsme ho zdaleka nejvíc (když porovnám s trojkolkou, hlubokým, golfkami).... hlavně už bych za kočár nedala takové peníze, měla jsem 2x použitý a spokojenost.... ono člověk nikdy neví kdy se dítě rozhodne, že ho kočár už nebaví.... Matýsek měl kočár do skoro 2.5 let a pak jsem ho musela odbourat když se narodila mladší a býval by v něm rád jezdil tak do 4 co jsem pozorovala, i když už chodil vedle hlubokého.....
naopak Bellinka se v roce a půl rozhodla, že kočár jen když bude muset a všude lítala (a to do roka byla megalench, dneska se tomu směju) a měli jsme jen golfky a i ty jsme moc nepoužívali - buď došla nebo ji nesl MM nebo já v Ergu apod.....

sheima
20. črc 2013

Trojkolku nedoporučuji..určitě čtyř.!