Prosím vás, máte někdo kočárek X-lander X1?

9pipinka9
14. bře 2012

potrebovala bych poradit se sportakem na zimu v rijnu nam bude 10mesicu

meleri
14. bře 2012

@9pipinka9 ahoj ja mam x lander sportak co chces poradit?

9pipinka9
autor
14. bře 2012

ahoj mam mimi rozene 10,12,2011 mam korbicku x-pram ta je dost mala a na zimu nam uz nebude ☹ tak v rijnu malemu bude 10 mesicu a ten x-lander se neda otocit sportak a ta boudiska je vysoko a kratka takze na nej potahne .Nevim nemam zkusenosti.bude moci byt ve sportaku v zime 10mesicni dite v tomhle typu kocarku ? 😒 dekuji mockrat za odpoved 🙂 líba

helcenka
14. bře 2012

My měli syna ve sporťáku také, bylo mu 9 měsíců a v pohodě. Neměli jsme teda xlander, ale podobný. Byl ve fusaku a polohovali jsme i na spaní. 😉

meleri
15. bře 2012

@9pipinka9 ted nevim jestli sportak uz mas koupeny ale x lander dobre jede ve snehu. a zimy se bat nemusis ono jak bude zima tak stejne moc dlouho venku byt nemuzes mrazech max tak pul hodky. je to pohode, staci koupit kvalitni fusak ktery dobre hreje a ktery ma diry na popruhy, k tomu kombineza, cepka rukavice a klidne i deka prikryt az po nos. 🙂 pokud ti vadi sportak muzes nosit, ja ve velkychc zimach nosim dite v manduce, je prilepene na me je mu teplo a k tomu je pod bundou. jak chces ale neboj se toho ten x lander je fakt v pohode, taky jsem mela obavy a ted jsem s nim opravdu spokojena 🙂

9pipinka9
autor
15. bře 2012

ahoj ja uz mam koupený x-lander x1 model 2008 mam ho 3dny a korbicka x-pram malej se do ni jeste vejde ale na 3mesice na 6kilo a on je dlouhej takze tak maximalne do leta vic tomu nedavam a pak sup do sportaku 🙂 tak to je pravda v zime dlouho nemuze venku 😉 mrzi me ze ty x-landry delaji tak male korbicky ja chtela maleho v ni vozit co nejdele 😔 nevite co na vrzajici kolecka? kocarek je jako nový ale ty kolecka trochu vrzou 😠

barbarik
8. kvě 2012

Prosím, můžete mi poradit? Staré X1 prý nemají polohovatelné podnožky. Nevíte, jestli u modelu 2012 jdou polohovat? Díky moc!

mamca123
13. črc 2012

ahojky já mám taky x1starsi a polohovani tam mám tak si myslim ze ty nové je mit taky budou 😒 🙂

libulubo
14. srp 2013

už mám novější x1 2012/2013 a polohování mají 🙂

jennyska
10. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem X-lander X1 a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/x-lander-x1/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂
Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča