Recenze na kočárek Firkon Verano Long

martenka
31. bře 2012

recenze na kočárek firkon verano long

businek
18. říj 2012

@pazdh je ten prodej ještě aktuální? Případně můžeš poslat fotku?

19. říj 2012

Ano určitě, pošlete mi mail.. prodávám stále

19. říj 2012

@businek jo už jsem na to přišla, tak přídávám, cena je 5000Kč, můžu ještě přidat peřinky co jsem nepoužívala, taková spíš dečka s polštářkem fleesová.. kočár je fakt super, je dost velký, navíc i do terénu a barva neutrální, já ho kupovala před narozením malé a taky sem si říkala, že když bude kluk, tak barva je ok.. kdyby jste měla zájem písněte na mail halfarovahana@seznam.cz a domluvíme se.. můžu pak na mail ještě nějaké fotky poslat, přímo z terénu 🙂 a je v záruce je kupovaný loni v srpnu a mám nové tři duše nepoužité

19. říj 2012

jejda já to zase dala přímo do diskuze, to mně zase admin smaže, omlouvám se neumím tu s tím zacházet:

businek
19. říj 2012

děkuji za poslání, vypadá pěkně, zachovale ale ta barevná kombinace se nám moc nelíbí a nehodí ☹ .
Každopádně děkuji za nabídku.

4. lis 2012

@rammar Ahoj, můžu se zeptat, kde jste kočárek kupovali osobně? Koukám, že jsi z regionu Hodonín, jela jsi kvůli tomu až do prodejny batolatko.cz v Čechách? Nebo je nějaká fajn prodejna i tady na Moravě?

rammar
4. lis 2012

@kleik jojo, kočárek jsme kupovali přesně tam, přímo v Batolátku, manžel má v Čechách rodiče, takže jsme si tam udělali výlet, když jsme byli v létě na návštěvě 😉 ale myslím, že v Brně je snad taky nějaká prodejna, kde tuto značku mají ale někde jsem na ni četla ne zrovna pochvalné recenze, takže jsem tam ani nebyla a zajeli jsme si přímo do Tuchlovic do Batolátka

4. lis 2012

@rammar já právě taky na ně četla nejlepší recenze, bohužel jsme dost zdaleka ☹ Takže váhám, jestli to riknout nákupem přes eshop, akorát mě trochu mrzí, že když se porouchá, tak na reklamaci se to bude muset posílat až do Čech. Mít v Čechách rodiče tak taky zajedu přímo na prodejnu, podle fotek ta prodejna musí být velká a super 🙂

zuzaa1982

@pazdh
Zdravím, máte ještě kočár na prodej? Jestli ano, pošlete mi prosím fotku na suzanner@seznam.cz. Děkuji

zuzaa1982
20. lis 2012

Aha, tak já si nevšimla, že fotky jsou výše 😀

20. lis 2012

ale už nemám, je prodaný

27. lis 2012

HOlky, jaká je prosím délka zádové opěrky u sporťáku?

kocanda2009
3. pro 2012

Prosím, kdo máte kočárek Firkon Verano Long - jak se aretují ty přední kolečka? A ještě jsem v návodu našla něco o aretaci toho odpružení ale nějak to nemůžu najít....díky..

3. led 2013

Ahoj maminy, dovolte, abych se přidala do této diskuze, jelikož také uvažuji o kočárku Firkon, ale nevím zda Verano, Vario, Swing či Quatro. Máte některá zkušenost tohoto kočárku hlavně co se týče košíku? Četla jsem v jiných recenzích, že nejsou moc dobře upevněné a při větším nákupu se košík rozepne (upadne) a je konec. Prosím o jakoukoliv radu a zkušenost 🙂

9. led 2013

Dobrý den,vážně uvažuji o koupi kočárku Firkon Verano. Chci se zeptat,jestli některá nevíte,zda se dá kočárek sehnat i na Moravě? Sem z okolí Hodonína. A raději bych si kočárek vyzkoušela a viděla přímo na prodejně,jak objednávala po netu. A Jak už se ptala "zuzicek",jaké máte zkušenosti s tím košíkem? Taky sem četla,že se rád odepíná. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď 😉

pajmou
18. únor 2013

Holky lze sportak slozit anizby se sundala sportovni nastavba jako u xlanderu?mela by jste prosim foto ?moc moc diky

flipa
18. únor 2013

Ahoj maminy, chtela bych se vas zeptat, jestli mate nektera kocarek verano long na bile konstrukci. Strasne se mi libi, ale slysela jsem, ze je hodne problem, ze bila konstrukce praska. Nevim, zda to risknout, nebo radeji objednat kocarek s cernou konstrukci. Tak jestli nektera mate bilou konstrukci, piste prosim vase zkusenosti. Diky

18. únor 2013

@simulka84 Největší prodejna tohoto kočárku je v kladně, ale náhodně se mi podařilo na internetu sehnat prodejnu v Praze, kde se dá prohlédnout. Z manželem jsme jeli do prodejny a okamžitý první pohled na něj jsem ho strašně chtěla. Vyzkoušla jsem si ho, paní nám ho komplet ukázala, rozebrala, složila. Co se košíku týče tak není na nikterak extra nákupy. Pokud tam nebudeš dávat prací prášek nebo karton vody, tak vydrží. Každá mamina si s košíku dělá nákupní košík, ale pro tyto učely není dělaný. Z mého pohledu jsem naprosto spokojená. Máme ho uskladněný v prodejně až do jeho vyzvednutí. Kočárek mám vyfocený v albíčku.

@simulka84 Oprava: Kolín

18. únor 2013

@simulka84 http://ajashop.mimishop.cz/katalog.php?typ=2195... toto ne jebližší prodejna tvého okolí.

18. únor 2013

zuzicek - děkuju za info. Já si kočárek nakonec objednala přes internet přímo na batolatko.cz. Je tam příjemná paní na příjímání objednávek. Vše mi vysvětlila. Kočárek mám objednaný. Barvu můžu kdykoliv změnit a než si ho vezmu,mám ho u nich schovaný. Já ho zatím neviděla osobně,ale podle toho co jsem si různě vyčetla a tak,jsem byla rozhodnutá ho vzít. Navíc má velkou korbičku,což nám vyhovuje,protože budeme mít miminko v červenci a v zimě,ať se nám tam hezky vleze i s fusakem. Hned jak mi kočárek dorazí,napíšu reakci a spokojenost 🙂

18. únor 2013

@simulka84 Nám se to taky narodí v červenci a hlavně korba nás zaujala, jak říkáš v zimě ať se vejde i s fusakem 🙂

19. únor 2013

@zuzicek Dlouho jsem váhala,jestli ho mám objednat nebo si vybrat nějaký jiný někde u nás poblíž(jsem z Moravy),ale žádný mě nezaujal. A navíc ty korbičky jsou tak malé. A taky se mi líbila cena,že mají zrovna akci na trojkombinaci za necelých 9tis v různých barvách. Tak jsem k tomu zrovna objednala i fusak do barvy. A líbí se mi,že ho přivezou,až před porodem. A jinak kupujete vše nové nebo využíváte i bazárky?? 🙂

19. únor 2013

@simulka84 Něco máme nové, ale převážně využívám bazárek. Když si vemež, že z toho mimi stejně rychle vyrostě. Z bazárků máme hlavně oblečení.

19. únor 2013

@zuzicek No právě. Su ráda,ženejsu jediná. Nechci na mimču nějak šetřit,ale je fakt,že z toho vyroste raz dva. Mám i nové věcičky. A kdy máš termín? Já 17.7.. A kočárek se vším všudy nebo jen korbu?