Recenze na kočárek Firkon Verano Long

martenka
31. bře 2012

recenze na kočárek firkon verano long

kkoberova
6. dub 2012

Mám taky kočárek od Firkonu a jsem s ním nadměrně spokojená.

boobinka
10. dub 2012

@kkoberova @vacek holky a nevrže vám ten kočárek?

kkoberova
10. dub 2012

@boobinka vrzal když byli mrazy, ale ted už ne

katka133752
10. dub 2012

Ahoj nevíte někdo kde se dá v okolí Olomouce někde v prodejně omrknout Firkon quatro?? Tento kočárek se mi líbí jen ho nikde nemůžu sehnat abych ho omrkla. Díky

luxcka
24. dub 2012

Zdravím, taky mám firkon verano long, zatím jsem vozila jen v korbě a spokojenost veliká.

Mám ale dotaz na sporťák. Jak se tam přidělává nánožník? Mám takové neblahé tušení, že na tom našem sporťáku chybí druky. Na nánožníku jsou a stejně tak se přidělává nánožník i na hlubokou korbu. Tam jsou druky po stranách. Na sporťáku ne... Klidně si je tam narazím sama, ale nevím kam. Můžete mi s tím někdo pomoct? Docela by mi bodla i fotka. Pokud můžu poprosit - můj mail lmyska@centrum.cz

Děkuji moc 🙂

luxcka
14. kvě 2012

@luxcka Už jsem si poradila. Našla jsem na netu fotku a podlě ní druky narazila.

kjaara

Ahoj všichni
Prosím pěkně, zkušené maminky, měla bych dotaz k Firkonu. Rozmýšlím se nad koupí typu Verano nebo Vario a trochu pochybuji o kolečkách. Vypadá to, že Verano má zadní kolečka otočná, avšak jsou menší než ta přední, což je prý dost nešikovné do terénu nebo do sněhu. Vario má zase všechna kolečka velká, ale zdá se, že nejsou otočná, což asi může být zas dost nešikovné při zatáčení. ....A ještě mi napadá - nenašla jsem nikde zmínku, že by se kolečka dala zaaretovat. Prosím, poraďte 🙂 Díky moc Klára

djn
19. čer 2012

@vacek a nemáš problémy s pícháním kol?Kamarádka má Firkon Verano a furt lepí.

djn
19. čer 2012

Kdo kupoval Firkon na www.batolatko.cz přes net? V jakém stavu a jak velký balík dorazil? Mám docela hrůzu něco tak velkýho objednávat.

elaaa
23. čer 2012

Mám Firkon verano Long v zátěži od října a jsem moc spokojená. Vrzal jen občas přes zimu, teď už vůbec ne. Má velké lůžko, 8 měsíční dceru vozím stále v hluboké korbě a místa má dost. Jediné, co mu vytýkám, je brzda. Odbrzdit ji v letních botách dá trošku zabrat. Ale to je moucha oproti jiným kladům.
@kjaara U Verana jdou ta přední otočná kola zaaretovat. Zatím jsem teda nevyužila (kromě vyzkoušení) ani jednou. Co se terénu týče, tak neporadím. Jako kočičí hlavy, rozumné polní cesty a podobné nerovnosti zvládá s přehledem. Ale do pořádného terénu brávám řádně odpruženou čtyřkolku Jeda, abych si Firkona nezničila a dítě nevyklepala. Jinak je Verano odpružené hodně, v pohodě za jízdy udrndám. Mnohé maminky závidí.

ivuska22
23. čer 2012

@djn Ahoj, ja kupovala a uplne v pohode. Nechala jsem si to teda PPLkem poslat. Kocarek dosel v poradku a mela jsem k tomu jeste spoustu dalsich veci a balik to bzl teda ohrmonej, ale pan kdyz me videl v devatym mesici, tak mi to donesl az domu 🙂

leenulka89
12. črc 2012

Ahoj, líbí se mi Firkon Verano Long, ale pořád váhám, četla jsem recenze na Verano a prý boudička nedrží v žádné poloze, jen úplně stažená a nebo natažená.A navíc je prý jen jedna bouda jak k hluboké tak i sportovní verzi. Je to tak i u Verana LONG?

rammar
18. črc 2012

@leenulka89 na batolatko.cz píšou u Verana Long a všech long sportovní verze: samostatná boudička, takže by to tak mělo být. My se tam pojedeme osobně podívat za 2 týdny a doufám,že si odvezeme buď Vario long nebo Swing long, který bude líp houpat 😀

danast
18. črc 2012

Ahoj,jsem babička čekající vnoučátko.Koupila jsem náhradní kočárek Firkon F7,starší a nebyla jsem upozorněna na rozbité kolo/střed ozubení/ Kde se dá sehnat náhradní.Ještě nefungují přehazovací páčky na rukojeti.Dají se vyměnit?Jinak se mi kočárek moc líbí.Upřesňuji,že je to starší typ,kola průměr 29 cm/celé i s duší/ a všechna jsou stejně velké bez možnosti regulace.SOS 🙂 🙂

nikolamas
26. črc 2012

Ahojky, koukám taky po Veranu Long. Dámy, kdo už používáte sportovní verzi - dá se dát do úplného lehu(záda i nohy)?A sportovní verze píšou, že jde nasadit po i proti směru. Hluboká asi jen ke mě čelem, že? Děkuji za odpovědi.

rammar
3. srp 2012

ahojky.čerstvá majitelka Firkonu Swing Long se hlásí 🙂 1. doporučení - kočárek kupovat osobně! Paní prodavačka velice ochotná, vše ukázala co, kam patří, ale.. až jsme dávali sporťák, ejhle, jedna strana nešla zacvaknout 😒!! Prý se jim to stalo zatím jen jednou a teď my,takže ještě že jsme si pro něj jeli osobně. NAŠTĚSTÍ(!) Díky Bohu, měli na skladě ještě jeden v zásobě ten samý, tu samou barevnou kombinaci, takže se vzal sporťáček odsud a povedlo se,zkoušelo se,jestli není vadný podvozek,také se zkoušely dva,ale nakonec to byla korba,takže nám dali samosebou tu funkční 😉 Kočárek je opravdu velký,takže i do našeho kombíku jsme ho nacpali taktak 😎 A jinak dámy, kdo má rád houpací, jděte určitě do Swingu, perfektní, takhle usínat by se mi taky líbilo 😀 Verano - otočná kolečka,ty jsem nechtěla,takže ten jsem ani nezkoušela,Vario - neotočná kolečka,ale nic moc houpací, dost "tvrdý", jakmile jsem sáhla na Swing, bylo rozhodnuto 😎 Manželovi se to houpání zdálo až moc,prý aby nebyl mrňousek moc vyklepanej,ale to by byl s tím "tvrdším",řekla bych 😵 jinak maminky u mě v okolí,který neměly houpací, rozhodně by příště prý kvůli uspávání houpací koupily.. Jen když vidí člověk, že je to všechno z plastu, hlavně teda podvozek,tak má trochu obavy, ale nehodláme s kočárkem překonávat hory, tahat ho za kolem,nebo s ním jezdit na bruslích,(navíc plast nerezne 😉 )ale hlavně poklidně projíždět naší vesničkou, takže věřím,že vydrží nejen na první miminko 😀 Co se týká skládání, určitě to chce trochu cviku, sice nám ukázala paní,jak ho dát dohromady,ale než člověk přijede domů,půlku toho zapomene 😅 takže jsem chvíli tápala,jak nasadit autosedačku na podvozek a hlavně,jak ji sundat dolů,aniž bych někde něco ulomila 😀 Až ho zaběhneme a nebudeme vozit prázdný, vyrazíme ven do sněhu s miminkem, ohlásím se se zkušenostmi 😉

3. zář 2012

díky moc za cenné názory, máme vybraný Verano Long a pojedeme se na něj do Brna mrknout osobně...

safirah
16. zář 2012

Ahoj, taky uvažujeme o koupi tohoto kočárku, ale ráda bych si ho omrkla osobně. Nevíte kde v Opavě, Ostravě nebo okolí je v prodeji? Děkuji 😉

anit_001

@haniplanetka Kde v Brne Verano maji na okouknuti? diky

18. zář 2012

@anit_001 Vackova ulice v Brně, obchod Moje-miminko. Přesná adresa vč. info o kočárku je na jejich webovkách www.moje-miminko.cz

18. zář 2012

@anit_001 a mimochodem, byli jsme velmi spokojeni, koč. bereme.

anit_001
18. zář 2012

@haniplanetka super, moc diky za info 🙂

pazdh
23. zář 2012

@safirah dobrý den, prodávám rok starý kočárek firkon verano long set se spoustou věcí navíc..slunečník, letní i zimní vložky,fusak... za 6000Kč..kdyžtak dejte vědět pokud někdo máte zájem,byla jsem moc spokojená.. jsem od Opavy

safirah
24. zář 2012

@pazdh škoda že jsem to nevěděla dřív ☹ V sobotu jsme Firkon Verano Long kupovali nový.