Retro kočárek. Tip na prodejnu v Praze?

radkameliskova
19. srp 2019

Prosím máte doporučení na prodejnu kočárku v Praze, kde prodávají klasické retro kočárky které skvěle houpou. Kde si mužů osahat a vyzkoušet? Zatím jsem našla jen e shopy. Děkuji za odpovědi a doporučení.

bassetlady
20. srp 2019

@veronicka89 ne, měla jsem fungl novou ( nikdy bych nekoupila ojetý kočàr) F4 air s hlubokou korbou a opravdu oproti jiným je mělká.

adenka84
20. srp 2019

@radkameliskova my meli u prvni dcery Roan Marita.. vyhovovala mi jen hluboka korbicka sportak uz ne.. u druhe dcery jsem mela Maked Klasic ten byl uzasny se vsim vsudy..

verik87
20. srp 2019

Třeba bebecar klasic a nebo navington caravel mají velká nafukovací kola a natáčecí přední nápravu.

verulin1
20. srp 2019

@veronicka89 Má 😊
Jezdí se mi s ním parádně a když byla dcera malá, všichni jsme ocenili, že jí můžeme pohoupat. A projede každý terén. Není to takový líbivý kočárek jako třeba joolz, ale i tak mi hlubokou korbu každý chválil 😂

babanci
21. srp 2019

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to u retro kočárů s nastavitelnou rukojetí. My můžeme nastavit do jakýkoliv polohy, ne jen do třeba dvou či tří, což využíváme hodně, protože i "malá velká" sestra chce vozit a táta, co měří přes dva metry.

barchen
21. srp 2019

@babanci To bude individuální u každé značky stejně jako u ne-retro kočárků. U zn. Inglesina to např. lze nastavit v uhlu víc než 270 stupňů. Takže tlačí jak tříletá dcera tak i vysoký tatínek.

kuttu
21. srp 2019

@babanci to je úhel pohledu,mam takovy doma a nedam na nej dopustit,mala v nem spi jako dudek,jedu pres les a polni cesty a naopak ji to drncani a houpani dela dobre
..