Rreflexní pásky na kočár. Kde je pořídím?

berunda
23. led 2009

Můžete mi poradit ve kterém obchodě i internetovém pořídit náke reflexní pásky. Chtěla jsem je dát na kočárek, když je šero nebo mlha. díky za radu

aponchie
23. led 2009

v cyklistice

s.arik
23. led 2009

v cyklistice mají houby 🙄
já chtěla pro psa na obojek 😀 abych ho viděla i v noci venku, ale v cyklistice měli samé tuhoplatové malé blikající blbosti na baterky 😠 když jsem chtěla obyčejný odrazkový pás nebo látku, tak to nééé ☹

aponchie
23. led 2009

s.arik nehaz do pytle vsecky cykloprodejny probuh 😝 ja v nasi nakoupila dost veci a je to sundance firma ma velke pobocky 😕

aponchie
23. led 2009

anebo kdyz te to moc tankuje a nevis kdebycoby tak si zajdi na mestskou policii a zeptej se jich apc oni je maji 😉

zdenallicka
23. led 2009

V latkach je maji stopro.. A takovych tech galanterkach... 😉 😉 😉

s.arik
23. led 2009

api, nepíšu přece že to nemají NIKDE, já byla ve třech prodejnách (různé značky) a prostě měli milion drahých blikajících oblud, ale látku nebo měkčí plastový pás ne.

galanterie je dobrý tip, škoda že tu poblíž žádnou nemáme...jenom dva metrové textily a tak reflexní látku taky neměli 🙄

s.arik
23. led 2009

api, policie? 😅 tak to někdy zkusím, to by mě teda nenapadlo 😀 😲

aponchie
23. led 2009

sarik samozrejme ,ze polici ta je reflexnima paskama sama vybavna tudiz ma prehled z kama je bere a navic je davaji na vesty pro skolky a skoly to je jen ma uvaha logicka kdyz to preferuji budou vedet 🙂

jabber
23. led 2009

Internetové galanterie, např zde 😉 http://www.stoklasa.cz/reflexni-bezpecnostni-pa...

berunda
autor
23. led 2009

díky za doporučení