"Rukavice" na rukojeť kočárku. Máte zkušenost?

marrakech
4. lis 2010

Ahoj, dost uvazuji o koupi zimnich navleku na rukojet kocarku. Mate s tim nekdo zkusenost? Muzete doporucit znacku? Kocarek mam Teutonii, ale netrvam zrovna na jejich navlecich. Diky za radu.

lojzina
4. lis 2010

ja mam Emitex,s flisem uvnitr ale delaji i s koziskem,a jsem spokojena,.a i cena jde-180 kc.Je nepromokavy 🙂 ,a vleze se me tam i mobil plus papir.kapesnicky 🙂 .

editah222
4. lis 2010

Já mám originál od Teutonie a je úžasný. Ale netvrdím, že ten od Emitexu nemůže být stejně dobrý a přitom dost ušetříš 🙂 Nezkoušela jsem ho.

weri1
4. lis 2010

já mám od emitexu a myslím si že bude dobrý. S beránkem se mi nelíbil tak jsem koupila fleece.A je za dobrou cenu

kikimaruska
4. lis 2010

Mám s pravým beránkem od jedné šikovné mamky z MMB. Poslouží uplně stejně jako značkové o 300% dražší. Jen si dát pozor, zda má kočárek ruční brzdu nebo nemá, paní je šila trochu odlišně podle typu 😉

jesterka01
4. lis 2010

My máme také od emitexu fleesový..a jsem s ním naprosto spokojená, stál mě asi 170kč je nepromokavý a používám ho i na sezení když si dáváme venku na procházce kafíčko, takže má více využití, snadno se zapíná 🙂

hojda
4. lis 2010

Mám taky teutonku a koupila jsem od značky Renka v šedivé barvě - perfektně ladí se stříbrnou konstrukcí kočárku, kupovala jsem na jaře, když byl ve slevě a stál kolem 300,-