Rukávník na kočárek. Jakou značku? Jste s ním spokojeni?

eiram
5. únor 2012

A vnitřní materiál: fleese nebo raději teplou vlnu?

pelenka
5. únor 2012

Značka no-name z Aukra za 150 Kč. zvenku šusťák, zevnitř fleece a ještě jsem nevytáhla rukavice. Spokojenost absolutní. 😀

ja.na81
5. únor 2012

mam tento http://www.teutonia.com/csggggggg/vyrobky/dopln... a je naprosto dokonaly 🙂

lienka4343
5. únor 2012

mam z malvika od emitexu fleesovy za 300kc.som taktiez spokojna 🙂

levandule_vanilkova
5. únor 2012

Emitex - je v něm krásně teploučko 🙂 Koukala jsem i na ten od teutonia a příjde mi zbytečně drahý. Od emitexu jsem ho koupila myslím za 250,-

ladie
5. únor 2012

Fleesový Emitex. Krásně teplý, nepromokne. Neměnila bych. A ta cena 😉

kacatko_1907
5. únor 2012

já mám od Emitexu, vevnitř s beránkem 🙂 a je super, myslím, že úplně dostačuje a za tu cenu (cca 200,- Kč) je k nezaplacení! 🙂

germaine
5. únor 2012

Kaarsgaren - vevnitř fleese, je obří a super.

pavcza
5. únor 2012

Mám přesně tento: http://www.bambinek.cz/prislusenstvi-ke-kocarku... a spokojenost, krásně teploučko, překvapuje mě, že jsem ještě nepotkala žádnou jinou maminku, která by rukávník měla 🙂

weri1
5. únor 2012

emitex-fleece za 190,-

zdeniii
5. únor 2012
anehap
6. únor 2012

mám Emitex, vevnitř fleece, super 🙂 Manžel s ním nejdřív odmítal jezdit, teď už ale bez něj paty nevytáhne 😀

katchi
6. únor 2012

Mame fleecovy emitex za 200,- a spokojenost maximalni. Nepromokne, neprofoukne, podle me je super.

eriska
6. únor 2012

já jsem také věrná emitexu, rukávník mám s fleecem, zvenku nepromokavý šusťák (cena 200Kč) a dala jsem ho ze sporťáku i na golfky😉

misi.21
6. únor 2012

Značku nevím,ale mám stejný vzor jako kočárek a je super. Nejdřív se mi každej smál co jsem to zase objednala a teď jenom koukaj když nemusím mít rukavice. Objednavala jsem z eBrouček a stál mě necelý 200 i s poštovným... Výborná věc...

pejtho
6. únor 2012

Doporučuji jako většina maminek fleecový od Emitexu. Cena parádní, velký výběr barev a já i manžel si ho nemůžeme vynachválit.

kasparci
6. únor 2012

Emitex-flees - za necelý 200. A je parádní

wiwiane
6. únor 2012

emitex kombinace vlna a flees a je super k nezaplacení

terkao
6. únor 2012

Emitex flees a jsem max spokojená, hlavně teď když je taková zima 😉

kacii
6. únor 2012

my mame emitex polyamid+fleec a super 🙂

camelinka
6. únor 2012

ja tez emitex fleec ale priste bych sla spis do kozisku, ikdyz ja mam zmrzly ruky porad 😅

sandynka
6. únor 2012

Také máme Emitex - fleece za necelých 200 Kč a je bezva 😉

stavba
7. únor 2012

ahoj,taky máme Emitex-fleece a naprostá spokojenost. Nejprve jsem ho nechtěla pořizovat,že je to zbytečnost,ale letos se opravdu využije a pochvaluje si ho i manžel🙂.Už několik maminek větších dětí mě zastavilo a divilo se,co je to za novinku,že to za nich nebylo a moc se jim to líbilo.

olgas
7. únor 2012

Já mám taky Emitex, a jako když je dítě malé a v kočárku leží a nemusíš vytahovat ruce ven ,tak je dobrý. Ale když je pak větší a pořád něco potřebuje podat nebo tak, tak mi už byla zima. A v těchto mrazech bych měla teda i rukavice.

beatris
7. únor 2012

taky máme Emitex fleece a naprostá spokojenost 🙂

smardik
7. únor 2012

taky emitex fleece a spokojenost a jen lituju že jsem si ho nepořídila dřív

mpavlinka
7. únor 2012

Emitex fleece, bomba, nezbytná věc...

kutcher
7. únor 2012

mám Emitex, je super a super je i Lilinka z mimibazaru.cz to je zas domácí výroba