Rukávník na kočárek - užitečná nebo nepraktická věc?

tess85
8. čer 2012

Holky poraďte prosím, miminko se má narodit v prosinci, a tak jsem si říkala, že rukávník na kočárek by mohl být dobrá alternativa místo tlustých rukavic. Manžel ale tvrdí, že to bude nepraktické... Máte s tím některá zkušenost? 😅 Díky za rady!!! 😉

ckei
11. říj 2013

@xvink jsou dva typy, na tu brzdu je třeba koupit ten delší 😉

agne
16. říj 2013

Je praktičtější 😀 rukávník flece nebo vlněný? Je ten vlněný teplejší? A neshlukne se ta vlna po delším používání do nepříjemných chuchvalců nebo je pořád tak příjemný?

millih11
19. říj 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Taky zrovna sháním rukávník a přemýšlím jaký vybrat, aby za chvilku nebyl zevnitř hnusný a vydržel...

ekou
19. říj 2020

Ja rukavnik mela v ramci kocarku :D a celkem mi to vyhovovalo (prosincove dite). Jen polovicka mela problem tam vtesnat obe ruky naraz :D :D.
Urcite pocitej, ze manipulace s kocarkem je trosku jina (ale zadna hruza to neni a teple ruky jsou super)

petrak15
19. říj 2020

Super vec, pokud k tomu uz jedno dite nemas nebo psa na voditku. Mit treti dite, z těchto důvodů bych sla do rozdelenych rukavic na kocarek. Je fakt, ze obycejne rukavice zebou.

alubif
19. říj 2020

Rukávník buď takový aby měl zavírání ze stran na zip a nebo jsem za mě mnohem lepsi rukavice na kočárek. Ale za mě super věc i můj muž, který nenosí rukavice ani v mínus deseti, tuto věc při vložení kočárku v zimě velmi ocenil.

dankadana
25. říj 2020

Taky se po nějakém poohlížím a nevěděla jsem jestli pořizovat vcelku a nebo dvojitý, asi teda koupím ten vcelku, kde jste kupovali?

zuzinazuza22
27. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Mně vyhovuje rukávník vcelku, přijde mi, že je to praktičtější na časté vyndávání rukou a navíc se tam vejdou ruce i manžovi, když jde s kočárem on. Mám ho odtud www.gobaby.cz od nich jsem si nechávala šít i fusak do kočáru, šijou vše v ČR a mají to kvalitní a za dobré ceny

dankadana
28. říj 2020

@zuzinazuza22 Děkuju za odpověď, mně právě ruce hodně mrznou tak proto se ptám, aby mi v tom potom nebyla zima. Mají moc hezký výběr, myslím, že vyberu 🙂

luci_ela
28. říj 2020

Já pořídila a byla jsem naprosto spokojená. Jen jsem poridilat spojeny na obě ruce. Kamarádka měla na každou ruku zvlášť a do toho celkem profukovalo, ale ten druhý typ jsem si nemohla vynachválit

alcar
28. říj 2020

Ja mela na kazdou ruku zvlast, protoze jsem si mohla dat ruce klidne dal od sebe. Casto jsem drzela madlo jakoby ze stran. No a pak se nam narodily dvojcata a na dvojcatovy kocarek byl potreba ten rozdvojeny, tak jsem ho aspon nemusela menit. 🙂

hipposkin
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzinazuza22
28. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

@dankadana To já zase taková zmrzlina nejsem, ale přijde mi hodně teplý, ten který mám. A kdyby ti náhodou bylo zima vždycky si můžeš natáhnout i klasický prstový rukavice ještě do toho rukávníku...

dankadana
30. říj 2020

@zuzinazuza22 To máš pravdu, moc díky za ochotu, už jsem si jeden objednala, tak jsem zvědavá 🙂

zuzinazuza22
30. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

@dankadana Rádo se stalo, hlavně ať dobře hřeje, vypadá to, že letos přijde zima brzo, takže bude potřeba.