Rukávník na kočárek - užitečná nebo nepraktická věc?

tess85
8. čer 2012

Holky poraďte prosím, miminko se má narodit v prosinci, a tak jsem si říkala, že rukávník na kočárek by mohl být dobrá alternativa místo tlustých rukavic. Manžel ale tvrdí, že to bude nepraktické... Máte s tím některá zkušenost? 😅 Díky za rady!!! 😉

aaa
8. čer 2012

@tess85 Zkušenost nemám, ale podle rad kamarádek, které měli zimní miminka, si ho pořídím. 🙂

sarinka
8. čer 2012

Já pořizovat nebudu - rukavice jsou lepší 😉 zkoušela jsem u kamarádky a nic moc 😒

mirka00
8. čer 2012

tiež som ho nemusela mať,skor mi to príde len ako modny doplnok,taký istý účel plnia aj dobré zimné rukavice..moj názor 😉

tess85
autor
8. čer 2012

holky díky moc!
@berenika39 super odkaz!!! hlavně koukám, že je víc tatínků jako ten můj... myslím, že se nakonec taky nechá přesvědčit a ty pracky do rukávníku strčí 😉

jmisa
8. čer 2012

Měla jsem a rozhodně je lepší než rukavice, teplejší a nemusela jsem sundavat rukavice, když jsem chtěla na malého sáhnout.

ija1
8. čer 2012

pro me skvela vec..... uz dve zimy jsme ho pouzivali a prome jednoznacne nepostradatelny doplnek....zalezi na tom jakou ma rukojet kocarek, do nekterych typu pry fouka, ale ja jsem s tim nikdy problem nemela.... vloni jsem dostala od manzilka i na golfacky 🙂, takze nas tatka ho bral celou zimu........

janakkk
8. čer 2012

Rukávník doporučuju, super vynález 🙂

camelinka
8. čer 2012

pro me super,kdyz byla super klada tak sem se do nej zachumlala i v rukavicich protoze su zmrzlina 😀

ja.na81
8. čer 2012

Rukavnik je dokonala vecicka 😵 Ja se tedy bohuzel nechala prvni zimu presvedcit manzelem, ze toto fakticky nepotrebujem 😉 a poridila si ho az na druhou zimu, kdy uz prcek castecne behal, takze jsem ruce porad musela vystrkovat a vest ho za rucku... ale i tak i tak 😵 a ted se tesim, ze ho uziju s druhym mimi (mam kocarek Teutonia, tak jsem poridila i origos rukavnik a spokojenost velika)

palomitacheca
8. čer 2012

Syn se taky narodil v prosinci, tak jsem si rukávník nechala ušít a je to super. Zvlášť přítel, který rukavice nenosí, si ho chválí 🙂

ronyx
8. čer 2012

@tess85 Taky mám syna narozeneho v prosinci a rukávník je skvělá věc,já ho využívala hodně,takže za mne ANO, 😉

katyxq
8. čer 2012

Rukávník rozhodně ano, my měli flísový od Emitexu, teplý byl dost, jen když hodně foukalo, tak to bylo uvnitř poznat, ale stejně v takovém případě člověk nebyl s kočárkem venku dlouho (nebo by si holt musel vzít i rukavice).

stavba
8. čer 2012

za sebe říkám, jedna z "vymožeností" dnešní doby, která fakt stojí za to a manžel ho taky rád používá 😉, určitě nebudeš zklamaná

helulela
8. čer 2012

určitě doporučuju, rukávník není jen na parádu, ale je to hlavně opravdu praktická věc. Jednu zimu jsem vozila kočár v rukavicích, druhou už v rukávníku (Emitex flísový). Je v něm teplo, nemusíš si pořád dokola sundávat a nandávat rukavice. Když nás bylo na vycházce víc, každý chtěl najednou vozit kočár, ani chlapi se za něj nestyděli 😉

martinka.pida
8. čer 2012

Rukávník je snad nejlepší vychytávka na kočárek 🙂. Bez něj v zimě ani ránu 🙂.

kagatkaga
8. čer 2012

Rukávník je super věc....můj muž také považoval za blbost, ale pak si rád ruce ohřál a ocenil, že je to dobrý nápad🙂)) Doporučuju Pinkie.cz 😉

foogy
8. čer 2012

Super věc!!! Využili jsme ho maximálně!

karmenta
8. čer 2012

mám ho a je supr. určitě bych ho koupila znovu

weri1
8. čer 2012

dobrá věc, ale já si i tak do něho brala rukavice 😀

jaru30
8. čer 2012

Taky na něj nedám dopustit 🙂

monivo
8. čer 2012

@tess85 Super vynález. Mám od emitexu. Dělá ho i Teutonie a ten je zbytečně drahej. Emitex udělá stejnou službu. Manžel zásadně nenosí rukavice, šálu, čepice atd., takže byl za rukávník taky rád 🙂 Akorát jsem ho oddělávala, když jsme jeli do nákupního centra apod., tam to vypadá dost blbě, když s tím jedeš 🙂

tkanicka
8. čer 2012

jedna z mála věcí, u které investice teda rozhodně nelituju.

olusenka
8. čer 2012

Máme, ale ne vcelku, ale ten rozdělený na každou ruku zvlášť. To se mi líbí víc. A brala jsem si do něj slabé rukavice.
Přijde mi to jako šikovná věc.

xvink
11. říj 2013

Holky, chtěla bych se zeptat.... Máte někdo rukávník na kočárku s ruční brzdou? Máme koupený Teutonia Cosmo a já teď nevím, jestli tam ta brzda nebude rukávníku překážet...

andelka
11. říj 2013

@xvink mám emitex a myslím že je tam dost místa i na tu brzdu

klaire22
11. říj 2013

vyhovuje mi to víc než rukavice, které musím každou chvilku sundavat. Takhle mám holé ruce v rukávníku a kdykoliv z něho vylezu a jsem v "pohotovosti", než že musím neustále sundavat rukavice. Za mě super věc 🙂

boban
11. říj 2013

@xvink já ho mám na Jané Slalom, taky má ruční brzdu a vpohodě se vleze 🙂

marrei
11. říj 2013

Já měla Red Castle Shop´n´jogg a nebyl s ručkou problém.

soles
11. říj 2013

já měla od emitexu a super věc ,bohužel letos na golfky už to nedám :(