S jakým kočárkem jste spokojené, dle čeho vybírat?

vveronicka
14. kvě 2014

Maminky, chtěla bych se poradit ohledně výběru kočárku.Bydlím na kopci (Jižní svahy ve Zlíně), chtěla bych aby byl kočárek vhodný i do terénu, aby měl prostorný košík do kterého se dá pohodlně dostat a také aby byla přijatelná cena ve spojení s kvalitou. Chci toho moc? 😀 Jaké máte kočárky a jak jste spokojené? Jaký by jste mi doporučili?

katka_21
14. kvě 2014

@vveronicka Dobrý den, dle Vašich preferencí bych Vám doporučila kočárek Chicco Trio Activ 3. Jedná se o kvalitní trojkombinaci. Kočárek je vhodný do jakéhokoliv terénu díky nafukovacím kolečkům s tlumiči. Košík je velice dobře přístupný, ať už v hluboké, sportovní verzi, nebo při nasazené autosedačce. Složený podvozek kočárku s možností sklopení třetího kola zabere minimum místa, např. v autě apod.

vveronicka
autor
15. kvě 2014

jee, děkuji za tip 🙂

suzanna123
15. kvě 2014

@vveronicka Já mám Firkon a byla jsem s ním víceméně spokojená - má své mouchy, ale když jsem pak přemýšlela, jaký kočárek bych koupila místo něj, tak jsem nenašla žádný, kde by mi něco nevadilo. Pak jsme dokoupili ještě Britax B-Agile jako lehký a skladný sporťák a s tím jsem spokojená 100% - ale pro novorozeně by mi nestačil. Možná bych zvážila Britax B-Motion, který má nafukovací kolečka a myslím, že se tam spíš počítá s tím, že by v tom jezdil i prcek, je víc do terénu a má jen 10 kg. Určitě bych Ti doporučila se zaměřit na váhu, protože my v žádných kopcích nežijeme, ale ten Firkon se docela proveze a je to fakt obrovský rozdíl proti tomu Britaxu.

atinkaa
15. kvě 2014

pre jedno deculko sme mali sportovy kociarik airbuggy - nenasla som nic co by mi extra vadilo, k tomu na co sme ho mali vyhovoval - obvykla vytka ze ditko nemoze byt otocene smerom k rodicovi, resp. rucka otacacia,ktora to umozni, nam nevadilo lebo kociar bol na sport pre tatinka a na mojkanie sme mali nositko, to bolo vyuzivane castejsie...takze za mna supiskovy kociarik idealny pre maminu co chce cosi ine ako co je furt viditelne u vacsiny, fakt sme za celu dobu kocikovania stretli 2x nas kociar a to mi vyhovuje
rovnako tak bol fajn priestor pre babatko v porovnani s kamaratkami velky a pritom ide o kociarik ktory sa zmesti i do najmensieho autiaka
taky do koca i do voza je myslim
a pre dvojku surodenecku sme rovnako tak do teraz vyuzivali- vyuzivame Phil and teds - velmi podobny podla mna aj ked cenovo inde a jasne pre dvoch takze ak by sa ti nelubil nas airbuggy tak klido pozri aj Phil and teds je to v podstate rovnake riesenie kociarika len za kus iny peniaz a s moznostou mat z neho dvojkociar 😉 🙂