Sháním kočár trojkombinaci do 15000 Kč. Poraďte

rezzinka
19. říj 2009

Ahojík maminy i budoucí maminy.
Jsem ve 14. týdnu, na tomto fóru nová a i když je zatím ještě čas, začínám už pokukovat po kočárcích. Jsem pevně rozhodnutá pořídit si trojkombinaci (vajíčko, kabinka a golfáče) a zatím jsem viděla jen nabídku firmy Chicco. Jakou máte zkušenost vy? Chtěla bych investovat do této kombinace max. 15 tisíc Kč.
Děkuji za vaše názory, nápady a odpovědi.

beruska2x
19. říj 2009

koukni na netu co se ti asi libi a pak si tady najdi diskusi o konkretnim kocarku, tak nejlepe budes znat klady a zapory ale Chicco zrovna neni moc kvalita, taky dost kocarku bylo uvedeno jako nebezpecne a maji desne maly korbicky, ditko se ti do nej brzo nevejde 😅

soanpe
19. říj 2009

po zkušenosti bych do 3kombinace nešla ani kdyby mi nabízeli k ní auto 😖 😝 no .... i když možná kvůli tomu autu jo 😀
a chicco už vůbec ne,kamarádka ho jezdí 10m a rachtá,vrže,klepe,pěnový kola sjetý a vorejpaný
já bych si koupila asi zvlášt hluboký s polohováním a pak golfky bebe comfort loola nebo casual play-down town

miluse
19. říj 2009

Soanpe, proč už trojkombinaci, ne? 😕

soanpe
19. říj 2009

korbičky jsou malé.mně se narodila malá 30.11. a v dubnu se mi už nevešla do korbičky a do sporťáku to ještě nebylo,protože neseděla.byl jí velký
nehledě na to,že u trojkombinací není pokaždé vždy bezpečná autosedačka

soanpe
19. říj 2009

jo a z golfek Peg P.pliko completo.to se mi taky líbí

lamarika
19. říj 2009

souhlasím se soanpe 😉 Též bych do trojkombinace nešla. Máme sice dvojkombinaci, protože autosedačku jsem chtěla opravdu pořádnou a hlavně bezpečnou, ale naštěstí máme si myslím celkem dost velkou korbičku (i když bych brala klidně i větší) a sporťák též. Každopádně do budoucna bych spíš uvažovala o jednom kočárku hlubokým, pak možná sporťák a golfky. . . 😎

miluse
19. říj 2009

No tak kdybych možná čekala jedno, tak bych taky tak uvažovala, ale jelikož čekáme dvojčátka, tak chci radši dvojkombinaci, neb se mi nechce za půl roku dávat opět nehorázný prachy za další kočár, když ten hlubokej tak není zrovinka zadarmo, a holt peněz není taky nazbyt, ale kde jsou, že? 🙂 Ale díky za odpovědi 🙂

soanpe
19. říj 2009

není zač 😉

kacka.l
20. říj 2009

Tak já nedám na kombinaci dopustit, na první dítě jsem měla hluboký a sedačku zvlášť a pak kupovala golfky, teď po 7 letech jsem investovala a koupila kombinaci PP gt3- spor´ták nový, korbu a sedačku starší(jako nové) a nemůžu si vynachválit. (cena cca 16000)Ale je to naprosté pohodlí, sedačku jen nacvaknu na podvozek a jedu, odpadá přepásování a přendávání mimi do kočáru. Nejprve jsem jezdila se starou sedačkou chicco a mimi přendávala, ale pak jsem si koupila PP a nedá se to srovnat, pokud hodně jezdíš autem je to podle mě super.
Jinak se mi moc líbil kočár tenhle, ale máme kluka 🙂 🙂
Má otočnou sedačku i dost velkou korbu:
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1319770

renatajjj
20. říj 2009

A nebo, když 3kombinaci, tak koupit ale sporťák, co jde do úplného lehu, tam bude mít prostoru dost a bude ležet. Když jde úplný leh, tak stačí koupit vložnou tašku za 1000 místo korby, stejně je tam mimis jen cca 5-6 měsíců a korba je opravdu zbytečná (to kdybych tenkrát věděla 😅 ). Takhle se ušetří na korbě a může se koupit lepší sporťák, který je fakt důležitý. My jsme byli v korbě 5 měsíců a i když neseděl, tak prostě chtěl koukat a nechtěl zaboha ležet, takže jsme rozumně polohovali. Nic proti golfkám, ale já bych třeba do nich nešla, malý koše a hlavně na zimu mi přijdou nevhodné. Ale záleží na potřebách každé z nás. Já volím dobrej sporťák.

renatajjj
20. říj 2009

Jo a kamarádka Leviroo má a řve jak tur. Kolečka nejdou plně zablokovat, takže i když jsou bloklé, tak stejně se o několik stupňů točí ... na to jsem koukala jak blázen, kočárek lehce vrže, konstrukce je taková vachrlatá, má krásnou zelenou, ale v létě je kolem nich mušek jak na cukrové vatě, pidi koš ... při koupi byla unešená a po první jízdě ji málem odnesli 😀 . No a že má celou konstrukci hnutou doprava, to holt měla reklamovat hned. Jen jedna ze zkušeností majitelky. Raději ji sem nepustím, byla by sprostá 😀 😀

musko
20. říj 2009

ja súhlasím so soanpe - dobrý a priestorný hlboký kočík, alebo dvojkombin. z druhej ruky ( my máme Roan Marita), kvalitnú autosedačku s dobrými testami, čo fakt v kombináciách nemávajú a potom dobrý, ľahký a skladný šporťák ( máme Jane Nomad 😉 )

kacka.l
20. říj 2009

Teda, ještě, že máme toho kluka.Leviroo teda raději ne. 😉

soanpe
20. říj 2009

kacka.autosedačky jddou nacvaknout i na "nekombinace" 😉
dnes bych fakt vzala na dlouhý procházky jetej hlubokej(Na 5-6m to přežiju) a do sporťáku,kterej budu používat 2 roky bych zainvestovala,ale asi bych si zajela ven pro nějakou teutonii.tady je to dost omezený a předražený 😝 jinak ty golfky,co jsem zmiňovla jsou prostorný jako sportáky a jízda jedna radost 😎

kubinkov
21. říj 2009

Jen k tomu Leviroo, opěrka u sporťáku je dlouhá jen 40 cm 😝 , to je směšně málo. To znamená, že stejně bude nutný další kočárek nebo golfky. 😝 Finančně to vyjde jako nový hluboký cca 10 000,- a pak pěkný sporťák cca 8000,-. ( Další důvod proč nejít do kombinace)

kacka.l
21. říj 2009

Ono asi hodně záleží jaký typ si člověk vybere, nebo spíše jakou značku- podle mě jsou vymakané kombinace, ale stejně tak nějaké nekvalitní kombinační hrůznosti. 🙂

kubinkov
21. říj 2009

Která kombinace je vymakaná? Teda hlavně mě zajímá vymakaný sporťák. Korba je na tak maximálně rok, ale se sporťákem se jezdí i dva roky.

lamarika
21. říj 2009

kubikov: nechci říkat, že jané je na 100% vymakaný, to není. My máme jane nomad a jsem spokojená. Sporťák je prostorný, boudička dostatečně vysoko, polohovat můžeš dle libosti, ale má vadu v tom, že se nedá přehodit rukojeť. Jinak si hodně chválí maminky značku teutonia

kubinkov
21. říj 2009

lamarika: mohu stoprocentně říct, že opravdu žádný kočárek není dokonalý. 😉

soanpe
21. říj 2009

souhlas s kubinkov 😉