Sháním sporťák do lehu - mimi spí na bříšku

sabera
28. črc 2013

Ahoj,

sháním sporťák do úplného lehu. Vím, že jsou zde diskuze na toto téma, ale tam se mluví o úplném lehu i při 170 stupních. Když jsem si hledala kočárky z těchto diskuzí, tak vždy tam nějaký, i když malý, sklon byl.

Já potřebuji kočárek do úplného lehu z důvodu toho, že mi mimi spí na bříšku, na zádech nikdy, tudíž i malý úhel je nemyslitelný. Teď v těch vedrech je v korbičce hrozné horko, tak sháním sporťák.

Děkuji

Šárka

lucieandrlova
29. črc 2013

Zkuste se podívat na kočárky Teutonia. My máme Mistral S a nikdy jsem úhel neměřila, ale dceru jsme vozili na bříšku, aby viděla (jde to odklopit a je jenom síťka) a přišlo mi to OK. V obchodě taky říkaly, že to jde vodorovně a sklon kontrolovala i rehabilitační pracovnice a byla spokojená (říkala, že mimi má být vodorovně, dokud si nesedne, tak to zkontrolovala...). Přikládám fotku.

kajalka
29. črc 2013

Doporučuju miminko přeučovat na spaní na zádech, při spaní na břiše si ničí krční páteř.

jarkalada
29. črc 2013

@kajalka ono to někdy nejde. Mně malá taky spala do nějakého xy měsíce jen na bříšku. Otočila jsem jí na záda a začla řvát. Pokud náhodou usnula na zádech, tak se za chvíli zas překulila na břicho

medakote
29. črc 2013

@kajalka zajímalo by mě, jak se dá přeučit, synek spí v postýlce od 3. měsíce, kdy se naučil přetáčet, na bříšku. Když ho dám na záda, hned se otočí. Neumím si předtstavit, jak ho k tomu donutit.