Sháníme vysoký kočárek, poradíte?

andrea4
25. črc 2012

Milé Maminky, už dlouho řeším zapeklitý problém. Jelikož jsme s přítelem oba vysocí, kolem 185 cm a já mám problémy se zády, sháníme vysoký kočárek. Jediný jakž takž je Inglesia, ale tu zas prostě nenacpu do kufru auta. Jediná podmínka je aby měl nafukovací kola a šla na něj dát sedačka... tak doufám, že mi některá vytrhnete trn z paty.... děkuji za rady

mmlenka
25. črc 2012

@andrea4 Ahoj, mi si poridili Coletto Giovanni. Neni to moc znamy kocarek, ale rukojet je na 3 polohy a my si ji nejspis ani nebudeme davat na tu nejvyssi, prostredni nam pri zkousce stacila. Ja merim 180, manzel 193. A vejde se nam do Felicie, nafukovaci kola ma, autosedacku si muzes prikoupit stejnou znacku jako kocarek.

katka_21
25. črc 2012

@andrea4 Hezký večer, zkuste se podívat na kočárek Valco Baby Matrix Plus, je to tříkolový kočárek s nafukovacími koly, dají se na něj pomocí adaptéru nasadit autosedačky Chicco. Rukojeť je nastavitelná od 95 do 125 cm. Snadno se skládá a je dokonce vybaven pro rychlé sundání a nasazení kol (pro ještě větší skladnost, např. v autě).

gucci
25. črc 2012

Nevím proč nafukovací kola, ale určitě mrkněte na Teutonii, má polohovací rukojeť a jde dát do vysoké polohy, osobní zkušenost 😉

gucci
25. črc 2012

Jo a až budete shánět golfky, tak určitě MACLAREN, ty mají polohovací rukojet, dá se zvednout a je to fakt pro vysoké lidi 😉 , taky osobní zkušenost

andrea4
autor
27. črc 2012

Ani mi tak nejde o víšku rukojeti, ta si myslím,že jde nstavit snad vždycky, ale spíš o korbičku,aby byla vysoko. Nejdříve jsme chtěla bugaboo cameleon,ale korbičku máme u kolen, takže bych za chvíli zkončila na neurologii. Ale Pojedem se podívat na Teutonii Eleganc, jestli bude ta korbička vysoko,tak jdem do ní...jen mě teda děsí váha a to jak to budu skládat.

cilkaa
29. črc 2012

podle mě je dost vysoký stokke explory. Je i ke stolu místo židličky. Ale namá nafukovací kolečka, ale na to bych se asi tak moc nefixovala...

hehena
29. črc 2012

@andrea4 určitě Baby jogger city elite. doporučila jsem ho mojí kamarádce. má taky 185 cm a nemůže si vynachválit, že se nemusí sklánět do korby a samozřejmě i rukojeť je vysoko. Teutonia korba je určitě níž! i co do výšky rukojeti - lépe řečeno ke kloubu rukojeti je mezi Teutonií a BJ city elite rozdíl 12 cm!!

tady nějaké fotky, rozměry a srování právě s Teutonií! https://www.modrykonik.cz/fotoblog/hehena/album...

jinak kola jsou myslím gelová! mají podobné vlastnosti jako nafukovačky, ale velká výhoda, že nepíchnete! já si kočár znovu užívám, bo prcek asi objevil už všechny lákadla světa a zase se rád vozí a jelikož jsem v tom a musela ho bych ho jinak nosit, tak jsem zase velmi ráda BJ oprášila 🙂 je to perfektní vůz a moc si ho užívám. nehledě na množství vychytávek - viz. stříška, co perfektně kryje i v lehu, nebo třeba skládání jedním tahem (viz. video v popisu) a nebo právě ta skladnost, je z něj perfektní placka! no prostě bohovej!

werunqa
26. srp 2012

@andrea4
Ahoj-my mame Bebe Beni 4 Runner-ma teleskopickou rukojet a hluboka korba ma adapter-takze je vys nez normalne, je lehucky a ma nafukovaci kola 😉 .Jo a vajicko na neho jde nasadit taky 😉
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1773-b...

kasa
27. srp 2012

@andrea4 my máme Jedo Bartatinu,s nafukovacími koly a polohovatelnou rukojetí,což je ideální ,protože přítel má taky necelé dva metry a já zase jsem malá a tak podle toho kdo zrovna vozil jsme si kočárek přizpůsobili,je to trojkombinacei s autosedačkou,a byli jsme maximálně spokojeni,zrovna ho ted prodáváme,pořizovací cena 10000 aprodávám ho za 4000kč je ve výborném stavu,ježděný 1,5 roku.Tak kdyby jste měla zájem klidně písněte,pošlu vám fota.

janulickaj1
27. srp 2012

My jsme taky oba vysocí a máme Espiro Enzo Evo a maximální spokojenost.

andrea4
autor
31. srp 2012

No nakonec jsem ustoupila z nafukovacích kol. Objevili jsme Stokke, jenže... mě se prostě ukrutně nelíbí...

jajuliiinka
22. srp 2013

maminky nevite kde sehnat

loafeer
22. srp 2013

Roan Marita