Skladný kočárek k hl. korbičce, máte tip?

cacenka_d
5. dub 2013

Premyslim nad timjezdni je neco hodne skladneho abysme meli pripadne treba jako druhy kocarek do auta. Libi se mi celkem Quinny Buzz, ale nejprijde mi tak maly na slozeni. Mate nekdo typ?

ange_de_la_morte
5. dub 2013

Já mám Chippolino Gema - je welice skladný. Zdědila jsem po šwagrowé a ta ho wozila we Ford Ka ( což je fakt malé autíčko). Složení a rozložení je fakt rychlé a jednoduché a kočár skladný. Jen teda nemá zrowna terénní kolečka, což mi docela wadí, je to protě kočár spíš do města, newím přesně na co ho chcete použíwat . ( Promiň za ,w, nefunguje mi jednoduché)

cacenka_d
autor
6. dub 2013

@ange_de_la_morte To by mohlo uplne stacit, ja prave resim druhy kocar spis do mesta, velky terenak mame.

ange_de_la_morte
6. dub 2013

@cacenka_d : tak já jsem s ním až na ten problém s terénu maximálně spokojená a líbí se mi i wzhledowě, newychází ani nijak draho

veruska007
6. dub 2013

Cam pusar

cacenka_d
autor
6. dub 2013

@veruska007 Cam mi vseobecne prijde dost vysoky na moji postavu 🙂

veruska007
6. dub 2013

@cacenka_d Já mám 156 - 158 cm a v pohodě 😉, je to o zvyku. Ke golfkám se zas hrbím 😉. Ale ten pulsar je super skladný 😉

helca.pelca
6. dub 2013

V Quinny Buzz jsme vozili, je to úplně super kočárek na skládání a převážení, hydraulicky se 1dním pohybem stlačí a složí korbičky se taky nacvknou jedním pohybem a je lehoučký a i materiál atd velmi praktický....mám v plánu ho od května nabídnout k prodeji, ještě ho celej chcem zkontrolovat a naglancovat 😉 prodávám 4 kolový, což není úplně běžná varianta, je tím pádem stabilnější a je s ním snadnější manipulace. Případní zájemci o foto a cenu, pište na email, helca.pelca@email.cz

helca.pelca
6. dub 2013

@cacenka_d : můj příspěvek níže 😉 jo a měřím přes metr sedmdesát, takže takový průměr a madlo je nemívám úplně vysunuté (jo je totiž nastavitelné dle vaší výšky), manžel má přes metr osmdesát a taky je to v pohodě 😉

cacenka_d
autor
6. dub 2013

@helca.pelca Poslala jsem vam mail, resim zatim predbezne, ale v kvetnu uz budu moudrejsi, ja merim 160 cm a manzel prave pres 185 cm, sjedem v prubehu dubna k pribuznym ty ho maji, tak tam na nej mrknu osobne 🙂

helca.pelca
6. dub 2013

Ok, jdu mrknout na email :o) fotečky, pohledám :o)

helca.pelca
6. dub 2013

máte v poště :o)