Slunečník na kočár Jané Slalom. Reklamovali jste ho?

sju.v
27. kvě 2009

Holky máte taky někdo originál slunečník na Janéčko? Jsem pěkně naštvaná, praská mi ten držák, takže čekám,kdy mi upadne úplně. To pérko na naklánění slunečníku je tak tuhý, že prakticky nejde do boku natáčet a já zuřím, protože kdybych koupila obyč, tak bych si ušetřila nervy a hromadu peněz! Máte někdo podobný problém a zkusili jste slunečník reklamovat?? Mám ho přímo od Handy, objednaný přes net!! Pomoc!

bibi78
28. kvě 2009

sju.v, toto je skor otazka do temy Jane slalom 2009, ktora tu uz frci medzi prvymi, tak skus sa spytat tam, su tam aj skusene mamicky s touto znackou. 😉

sju.v
autor
28. kvě 2009

Já právě doufám, že se někdo ozve do mého tématu, kde se neřeší obecně kočárek Jané, ten znám jak své boty, mám ho už patnáct měsíců v provozu, ale jde mi čistě o téma slunečník! Snad se některá, která má zkušenost s tímto slunečníkem ozve přímo do mého zadaného tématu!! 😉

zuzu_z
28. kvě 2009

sju.v: na emiminu byla jedna holčina, které se stalo to samé a v Handy ji poslali slušně řečeno někam. Prý si to způsobila neopatrnou manipulací.
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f... (na straně 12)
tak hodně štěstí 😉

zdenkaradek
28. kvě 2009

sju.v: originál slunečník Jané máme, kupovali jsme ho na dovolenou, ale abych pravdu řekla, tak to byla úplně zbytečná investice, ten držák tedy zatím nepraská, ale to pérko k naklánění jde opravu ztuha a pak hlavně ten opruz s tím pořád nějak točit dle směru jízdy kočárku, což je docela pakárna u sporťáku nebo golfek, když jsou po smeru jízdy 😖 . Takže jsem po dovolené nakonec sedla k netu a objednala sluneční clonu a jsem konečně spokojená a malý taky, teď můžeme s kočárem drandit jedna radost 😉

sju.v
autor
29. kvě 2009

zuzzu_z : Tak to je mazec!! Přesně tohle jsem čekala, proto se ptám!! Takže holky NEKUPOVAT!!

Zdeni: pomoooc! Máš taky Slaloma?? Mohla bys mi napsat kde jste clonu koupili,tak to na kočárku pasuje a kolik stojí??? Už mi z toho taky hrabe to pořád předělávat ze strany na stranu. O to spíš mi to praskne úplně že??

dagina
29. kvě 2009

Ahojky, máme slalom, slunečník jsem si koupila neznačkový cca za 350kč a je úplně super!!!!!
Jinak je dobrý na Jané koupit sluneční clonu třeba na www.lilinka.xf.z 😉 , jsem s ním moc spokojená

zuzu_z
29. kvě 2009

sju.v mám stejnou clonu jako dagina 😉 a super...

sju.v
autor
29. kvě 2009

Holky mě ten odkaz nejde otevřít! Prázdno, nic... ☹ Tak zkuste ještě jinou stránku, ale prosím jen něco co fakt drží na Slalomu a funguje! Páč mě z toho slunečníku fakt raní mrtvice!! Díky díky Z. 😔

lenkicka
29. kvě 2009

sju.v: taky pátrám po cloně na Jané...a v Mavíkovi mi doporučili toto:

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...

že to na Jané jde...pak jsem ještě našla tohle:

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...

tak nevím...co myslíš ty...popř. zkus tam taky písnout, co doporučí Tobě 🙂

dagina
30. kvě 2009

Ahojky, no jo, na konci má být "cz", jsem se překlepla 😒

Takže www.lilinka.xf.cz 🙂

sju.v
autor
30. kvě 2009

Holky moc děkuju, promyslím to! Ale stejně je to děs! Dát osm stovek za slunečník a takovej krám!!Nejlepší by bylo, aby naše dítko sneslo sluneční brýle a byl by pokoj! I když pařit na něj slunko taky nemusí, není to zrovna nejzdravější že? Možná taky zkusím kamenný obchod, třeba mi dovolí si to přímo vyzkoušet, ať nekupuju zajíce v pytli! 😉

zdenkaradek
30. kvě 2009

sju.v: taky mám slaloma a sluneční clonu mám tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17124980&tab=0
na kočárek pasuje úplně v pohodě, přidělávám jí na ty sucháče, je to šup šup a pasuje i na golfky (Jané Energy), možná jsem měla vzít rovnou dvě, páč takhle na ní musím myslet, že jí mám na sporťáku v garáži a když někam jedeme, tak bereme jen golfky, které jsou pernamentně v autě, tak často zapomenu. Takže něž jeden značkový slunečník, radši dvě sluneční clony.
Pak je taky na MMB tato: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20551556&tab=0
ale já radši suchý zip, než nějaký plastový klips (bych se bála, že praskne). Tak snad ti to pomůže.
Pa

dagina
31. kvě 2009

Sju, já jsem naší Lucince koupila brejličky 😵 , když jsme je v optice zkoušeli, hrozně se smála, nestahuje si je, to jsem ráda, a krásně ji sedí. 🙂

lenkicka
31. kvě 2009

zdenka radek: díííííííky...konečně vím, kterou clonu koupit....líbí se mi tam ty sucháče 😀 ...a s tím počtem máš asi pravdu...furt to předělávat...to bude asi mazec 😉

zdenkaradek
31. kvě 2009

lenicka, me se taky líbí víc ty sucháče 🙂 a s tím počtem je to tak, že nejde o to předělávání, ale o to myslet na to a vzít clonu sebou 😉

sju.v
autor
6. čer 2009

No holky vy jste zlatíčka!!:o) Myslím taky ta clona co radí Zdenka je nejlepší a hlavně mi přijde taková na kočáru přirozenější! Chci taky aby to nějako vypadalo že? Moc moc děkuju! A ještě dotaz! Asi zbytečný, ale přece by mě zajímalo, jak moc to dítě zakryje! Nohy asi ne že? Ale obličej 100%??? Jo a ještě dotaz!! Drží fakt dobře a děcka nemají tendence to strhávat?? Co vy na to? Mimochodem mi cipísek s tím slunečníkem solidně kejve, takže to brzo fakt praskne úplně!:o(

zdenkaradek
7. čer 2009

sju.v, no, to, že to bude na kočáru nějak světoborně vypadat, to si neslibuj ( pokud tedy nemáš tmavě modrý stylon), je to jenom taková černá síťovina, ale účel to splní 😉 . Dítě to zakryje docela dobře, nohy teda ne, ale když jí stáhnu, tak dosáhne skoro až k madélku, jen když prcek leží a jedeš přímo proti sluníčku třeba navečer, když je nízko, tak mu tam trochu svítí, ale jinak je obličej krytý na 100 %, holt ho nepoložíš úplně. Clona drží v pohodě, mě jí malý nesundavá, říkala jsem si, jak jí přijme, ale po stranách má dost místa na to aby viděl ven a přes tu clonu taky vidí, takže OK, asi brzo přišel na to, že je lepší clona než koukat do slunce 😉

sju.v
autor
7. čer 2009

Zdeni: díky za odpověď! Je mi jasné, že to nebude na kočárku až tak super vypadat, mám totiž tyrkysovo-oranžový!:o) V každém případě, jsem ji dnes objednala a čekám jen až mi paní napíše! A pak už se uvidí!! 😎

zdenkaradek
7. čer 2009

no, to máme stejnou barvičku 😉

sju.v
autor
9. čer 2009

🙂 🙂 Máme dobrý vkus!! 😉 😉

jennyska
6. srp 2013

Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o kočárku Jané \slalom Pro, můžete své zkušenosti s jeho používáním, vhodností pro děti, bezpečnosti apod. vložit do tématu Kočárek Jané Slalom Pro?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/jane-slalom
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team