Slunečník na kočárek. Využily jste?

lucy222
2. zář 2011

Ahoj. Bohužel se mi poněkud opozdila dodávka slunečníku, takže by měl přijít až někdy koncem září... Takže po sezóně. Malá bude mít v lednu rok, tak doma zvažujeme jestli příští rok bude vůbec ještě třeba...Jak vy - využily jste?
Děkuji 🙂

myska25
2. zář 2011

Tak malý se narodil 21. září a mám Janéčko, u hluboké korby jsem slunečník nepotřebovala, a pomalu jsem nepoužívala ani tu plínu na kočárek, a u sportáku už jsem slunečník potřebovala a hodně ho používám, malýmu vadí, když mu svítí sluníčko do očí. Naopak využívám toho, že tam mám slunečník, který ho ochrání před sluncem a nemám zase zataženou stříšku, abych na malého viděla do sportáku 😉

kecule
2. zář 2011

My jsme ho moc nevyužily, vadilo mi jak se klátil sem a tam a dva na dvojčecím kočáru, to bylo něco. Holkám se líbil, tahaly za něj, ale účel nic moc. Vždy jsem se se ho snažila natočit a mnohokrát neúspěšně, opíral se o ten druhý.

johnatanka
2. zář 2011

mám sluneční clonu a přijde mi lepší než slunečník, viděla jsem v reálu tu Sunshine kids a je fakt super 😉

marcinek
2. zář 2011

my ho teda vyuzili moc jak na sportaku, tak ke golfkam do 1 roku. Ale ve vasem pripade, bych ho uz neporizovala, mala bude chtit pristi rok venku spis behat, tak na to prilezitosne spani v kocarku staci i plina. Navic deti uz za nej umi pekne zatahat, tak nemusi vydrzet...

katcha21
2. zář 2011

Ano, zatím používáme na hluboké korbičce a dle mého je to fajn. Pod střechou je děsný vedro a ještě když se střecha uzavře plínou 😒 Takže za nás ano.

pajapoj
2. zář 2011

Myslím, že pro malý mimčo ještě v hlubokým kočárku je to skvělá věc. Ve sporťáku už jsme měli radši tu clonu. a letos, když měl v létě ten rok a půl tak už bez ničeho, jenom stříšku. Ty větší děcka stejně jen zajímá jak ten slunečník odstranit, ohnout, zlomit... a stačí jedna zatáčka a slunečník je k ničemu, protože svítí z jiný strany

takže podle mě: do hlubokýho kočárku OK, mnohem lepší než plína (u tý jsem zásadně proti, nikdy jsem nepouživala, přijde mi, že tam se děcko dusí), ale pro větší dítě už ne.. Jinak my jsme teda i dost využívali otáčecí korbičku.

lukza
2. zář 2011

já teda hodně užila slunečník a to až do doby než mě malej přestal spát v kočárku a jen seděl pak už sem ho nevyužila takže jen tak do cca 10měsícu

petromilla
2. zář 2011

Ne! Neustále jsem ho musela štelovat tak, aby na malého nesvítilo a nakonec ho malý vytrhnul z toho držáku, přejeli jsme ho a ulomil se 😅 😝 .

jitka213
2. zář 2011

Slunečník jsem musela bezpodmínečně mít a nakonec ho použila minimálně 😅 Pořád jsem ho musela seřizovat, otáčet... tak nám teď leží ve skříni 😉 Už bych do něj nešla.

coxa
2. zář 2011

Měla jsem, ale nevyužila vůbec, nelíbil se mi, přišlo mi to pro kluka takové divné 😅 , podstatně víc jsme využili clonu.

topiko
2. zář 2011

My máme taky sluneční clonu od Teutonie a maximálně doporučuji - využili jsme nejen v létě, ale i na podzim nebo v zimě při ošklivém počasí, do kočárku tolik nefoukalo... navíc ma UV filtr 50. Starší prckové už mají sice tendenci clonu sundávat, ale hodila se, když v kočárku spal.