Slunečník na kočárek. Využily jste?

lucy222
2. zář 2011

Ahoj. Bohužel se mi poněkud opozdila dodávka slunečníku, takže by měl přijít až někdy koncem září... Takže po sezóně. Malá bude mít v lednu rok, tak doma zvažujeme jestli příští rok bude vůbec ještě třeba...Jak vy - využily jste?
Děkuji 🙂

zvirka
2. zář 2011

Nevyužili, neviděla jsem přes něj na malého do kočáru. Stačí dát dolů stříšku a má taky čepičku s kšiltem, bohatě stačí. 😉

sarkaa
2. zář 2011

Ne. Mám prodlouženou stříšku a ta bohatě stačí.

fraal
2. zář 2011

Já jsem ho využila jen na začátku - malý se narodil v srpnu 2010 a dokud bylo sluníčko, tak jsem ho použila celkem dostkrát, ale tento rok vůbec buď měl kšilt nebo jsem jen stáhla stříšku a stačilo, takže pokud ti dojde po sezóně, tak bych ho být tebou už nechtěla - nebo jedině až na druhé, ale to si mužeš koupit pak

ffiinnkkaa
2. zář 2011

Ne.

benjik
2. zář 2011

Ne,stačila plína na kočár nebo stáhnout střechu.

brusinka.pusinka
2. zář 2011

a my ho máme už druhou sezónu nejdřív na hlubokém kočárku, pak na sporťáku a teď jsme vozli na golfkách a místo střechy měla slunečník a nebo jak usnulaa tak jsme použili, Já ho využila a k prodeji pujde s golfkami na jaře 😉 za mě jo 😀

estrellita
2. zář 2011

na uplne maleho stacila plina, pak jsme koupili prodlouzenou strisku, destnik jsem nechtela. a hlavne ted uz temer nepouzivame kocar, protoze v nem nechce byt a chodi, takze byt tebou, uz bych ho nechtela. pristi rok uz bude velka a bude staci kloboucek 🙂
a v jakem obchode meli tak velke zpozdeni? 🙂

veronikaka
2. zář 2011

Když byla malá v hlubokým kočárku, tak jsem ho měla pořád a nemůžu si ho vynachválit. Teď už je ve sporťáku a stříšku máme delší, tak ho nepoužívám. Já bych objednávku (pokud to jde) zrušila a vždycky si ho můžeš koupit příští rok. Já jsem ho navíc reklamovala, tak aby sis neubrala půl roku na reklamaci.

kristi
2. zář 2011

ne, ani jsem ho neměla

teerka
2. zář 2011

My jsme nevyužily, protože se při procházkách akorát tak kýval ze strany na stranu a moc stínu tím neposkytl. koupila jsem takovou stínící clonu, co se dá na boudičku a natáhne se k rukojeti. S tím jsem byla spokojená. Tu jsem sehnala v DM .Jinak stačila plenka

tercina
2. zář 2011

měla jsem ho ke korbičce. Myslela jsem, že je to nutná věc 😀 Měli jsme ho 1x, a to na první projížďku. Po té, co jsme ho neustále nastavovali a nahýbali, jsme ho strčili do krabice. Nejlíp se nám osvědčila clona na kočárek. Máme od Teutonie

mihaulka
2. zář 2011

My deštníček využíváme pořád! V zimě na hlubokém samozřejmě ne, ale co malá jezdí ve sporťáčku, ještě jsme ho nesundali. myslím si, že je to fajn věc, prcek sedí ve stínku a nemusí mít ani čepičku na hlavě (všichni víme, jak se pod ní hlavička paří 😉 ) Takže za mě deštník jednoznačně ANO!

petra.a
2. zář 2011

vyuzili sme celkovo asi 5x 😀

hojda
2. zář 2011

Ne, klidně ho prodám, jednou použitý, zlatá stříška! Super je stříška od Sunshine Kids.

ladybugie
2. zář 2011

využila jsem v hlubokém i ve sporťáku. Malá je březnová, takže v létě nám svítilo do hlubokého a teď zase do golfáčů. V zimě jsem jezdila se stříškou od Emitexu. Byla super, že nefoukalo do kočárku, ale proti sluníčku je na prd. Je neprůhledná, takže prcek krz ní nevidí a třeba z golfáčů padá. Slunečník je zlatej 🙂

boobinka
2. zář 2011

nevyužili... příště půjdu raději do nějaké stříšky 😒

beponka
2. zář 2011

vubec nevyužili. zkusili jsme jednou a vrátili se zpět k plíně 😀 možná teď pořídím tu clonu k druhému dítku, ale slunečníku druhý pokus neumožním. 😀

kvetinkaivanka
2. zář 2011

my jsme ho využili na sporťáku,protože plína stačila jenom na spaní,ne na jízdu na sluníčku 🙂

kateline
2. zář 2011

my máme clonu a tedy nedokážu si to bez ní představit, plína by mého zvědavce asi štvala

pajafra
2. zář 2011

Nám na hluboký kočárek stačila plínka, u sporťáku jsme měli překlapovací stříšku - super věc🙂 a ke golfáči jsme na dovolenou do Chorvatska koupili slunečník a vůbec jsme s ním nebyli spokojeni - takže za mě ne.

ja.na81
2. zář 2011

my take nee (ani teda nemame), obcas jsem pouzila pouze plinku prehozenou pres kocarek, pak jsem si koupila slunecni clonu (takovy ten dlouhy pruh latky), ted co je prcek ve sportaku mam slunecni strisku Teutonia, ale vyuzivam take minimalne. Kdyz sedi a nahodou mu sviti do oci preklopim rychle strisku kocarku a hotovo. A kloboucek nebo ksiltovka taky udela dobrou sluzbu 🙂

moninka
2. zář 2011

jen u hlubokého kočárku, sporťák a golfky mám s velkou stříškou, to je mnohem lepší,než se otravovat se slunečníkem a pořád ho nějak naklánět 😉

kamusek
2. zář 2011

Využili jsme taky jen u hlubokého kočárku....teď u sporťáku už je dost velká stříška, takže i kdybych ho tam chtěla připevnit, tak nejde ☹ Malá je taky v lednu....koupila jsem ho asi v dubnu, takže jsem ho využila asi 3měsíce, pak už jsem malou dala do sporťáku 🙂

alushka
2. zář 2011

já mám stříšku od Emitexu i slunečník a využívám oboje, hodně s kamarádkama trajdáme po procházkách a někdy sluníčko svítí v tak blbém úhlu, že ho stíška nezachytí a plínu přes boudičku malý nechce, chce vidět a to se slunečníkem může, navíc ho můžeš pak využít i ke golfkám. Podle mně spíš záleží, jak moc budeš chodit po procházkách a v jakém úhlu obvykle svítí slunce na tvojí obvyklé procházce a jak moc tvoje malá chce vidět z kočárku nebo jí nevadí plína přes kočárek. pro mně když chodíme na fakt dlouhý i celodenní (s obědem a kafem🙂 procházky nebo zoo nebo tak, se slunečník vyplatí,
Ale videla jsem u kamaradky Sunshine, myslim, ze je to takova nadstavba na boudicku takova velka pevna clona a k tomu pak slunecnik vubec nepotrebovala, stahla co nejvic tu clonu

forji
2. zář 2011

jednou a stálo to za prd 😅 podle mě zbytečnost 😉

andelka
2. zář 2011

Využili, právě po roce 😀 Na hluboký jsem neměla, tam stačila plínka, pak byla zima a pořídila jsem ho až společně se sporťákem. Od května ho tam mám pořád přidělaný a používáme ho.

romana29
2. zář 2011

Minimálně, jen u hlubokýho a u prvního dítěte, které tam způsobně sedělo 😀 - než jsme koupili sporťák. Druhé dítě mělo v hlubokým kočáře slunečník jednou, slovy jednou a než jsme sjeli výtahem dolů, tak jsem ho sundala a vrátila ho dom 🙂)))

lucidela
2. zář 2011

My ho používáme skoro pořád. Dokonce i jako deštník,protože malý odmítá být pod pláštěnkou.Když jsme ho kupovali, obávala jsem se, že možná bude zbytečný, ale nelituji.

amallie
2. zář 2011

Rozhodne ano

macanet
2. zář 2011

A Adélky jsem ho měla v hlubokém kočárku, později už ne, jelikož by ho tahala .
A co mi vadilo, že slunečník nedržel, kácel se 😒
S Eldou jsem překlopila střechu.