Sourozenecký kočár. Co Childwheels Jogger Twin Duo?

glickaiva
23. říj 2009

Prosím o radu, názory a zkušenosti všech. Chci pořídit na zimu nový sourozen. kočár. Mám dcery 10 a pul měsícu a 2roky a 8 měsícu. Starší má období vzdoru, takže chce i kočárkovat, navíc chodím na celý den ven, takže se mi tam musí i vyspat a když se někam chci dostat pěšky načas je kočárek prostě nutný. Mám Jané Twin Two, v létě jsem s ním byla moc spokojená, ale na zimu ho nevyužiji, není tak prostorný pro starší dceru a navíc jak je ve předu těžší huř se ovládá ve sněhu. Líbí se mi CHILDWHEELS Jogger Twin Duo. Máte někdo zkušenosti? Předem děkuji.

glickaiva
autor
23. říj 2009

Nikdo neporadí?????? ☹

atreides
23. říj 2009

vůbec se v tom nevyznám, ale tady je jedna diskuze o konkrétním kočíku 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

glickaiva
autor
23. říj 2009

Díky, tento kočárek znám, ten není pro nás, ve fusaky se tam prcci moc nevejdou, menší má polohu na spaní nic moc a žádný uložný prostor( košík), Na leto dobrý, ale na zimu ne. Přesto díky

atreides
23. říj 2009
daja999
23. říj 2009

Nevím, možná ti to pomůže, ale sestra si koupila kočárek Phil and Teds Vibe a je s ním velice spokojena. Koupila jej zde a mají i jiné typy. http://www.babydracek.com/scripts/hledej.php?hR...

glickaiva
autor
23. říj 2009

Daja 999: prosím Tě a má ho odzkoušený i v zimě? Ona ho má kamarádka a přijde mi uzky.

daja999
23. říj 2009

Ještě ne, má ho nový. Ale děti se jí tam vejdou v pohodě.

glickaiva
autor
23. říj 2009

A jak jsou děti sestry staré?

ejaja
9. lis 2009

phil a teds. kamarádka ho chválí.

spetra
10. lis 2009

ohledně PT ti tady holky určitě poradí https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ejaja
16. lis 2009

icandy mě zaujal 😎

kacka.l
17. lis 2009

Nebo tenhle, když už je dcera tak stará.

Ale jak koukám, tak to by musela mladší asi jen sedět, takže je to na ...
http://www.malli.cz/_pgt3fortwo902-gt3-fortwo--...

dexin
18. lis 2009

holky, nic jineho? co treba jane powertwin? nemate nektera zkusenost?

leanne
18. lis 2009

Já mám Phil&Teds SP a je super. Sice mám dvojčata, ne dvě děti po sobě, ale i těžší a větší dvojče se v 18 měsících vejde v pohodě s fusakem do double kitu (přídavná sedačka). Pokud můžu radit, tak Vibe je sice krásný, ale kamarádky mají problém do něj zaptnout dítě s fusakem, pásy nejdou moc prodloužit a jsou na fusak krátké. SP má hodně dlouhé pásy, tam tenhle problém nemám.

majatob
18. lis 2009

ahojte, taky jsme kocarek hodne resili a nakonec jsme koupili jane powertwin, zatim jsem ho ozkousela jen s jednim bud vepredu nebo vzadu a chvilku se dvema podobne tezkyma detma, takze nevim jak se pojede s miminkem, ale musim rict, ze se s nim jezdi bajecne 😵 😵 😵

dexin
19. lis 2009

majaton, a muzes mi prosim napsat, jestli jde na nej nacvaknout hluboka korba jane? Nikde se to nemuzu doscist, taky o nem uvazuju, protoze uz mam doma slaloma a rada bych to zkombinovala i s autosedackou kdyztak. A jeste jedna otazka, to starsi detatko v predu je jen do sedu? nebo se to da trosku polohovat?

majatob
19. lis 2009

dexi, mel by na to jit bud matrix nebo autosedacka strata. Ja to vyresim vloznou taskou, to zadni se da sklopit temer do uplnyho lehu. predni jde polozit jen trochu, ma myslim jen dve polohy.

dexin
19. lis 2009

o te autosedacce jsem to cetla, a videla jsem i ze tam cpou ten matrix, ale ja mam tu klasickou, tak by me zajimalo, jestli to tam jde v poho. Cetla jsem na jinem foru u jedne maminy hodne stary prispevek, ze to tam naklapla, pak ze uz neslo polohovat to predni sedatko, coz by tak nevadilo, jen jsem chtela vice info. No asi si ho koupime tak jak tak, prijde mi z tech sourozeneckych nejsympatictejsi. Ten propagovany Phil&Teds se mi nelibi, mam pocit jako bych to jedno dite vozila dole v kosiku skoro na zemi.

majatob
19. lis 2009

dexi, tak to nevim, ale asi to pujde kdyz se to nekomu povedlo 😀

krista
19. lis 2009

Dexin já Phila mám a dítě je dost vysoko, protože je to sám o sobě vysokej kočárek, navíc je tam taková průsvitná plenta, takže ani dítěti nejdou do obličeje žádný výpary z aut a já nevím co ještě 😉

dexin
19. lis 2009

Kristo, proti gustu zadny disputat, ale ja tady vecne chodim po polnackach a vidim, jak mam kocar zapraseny od blata, urcite neni to dite tak vysoko jak v normalnim kocarku. Ale kazdopadne je ten kocar dobre vyreseny. Jen to neni nic pro nas. 😉

krista
19. lis 2009

Jo tak my jezdíme jenom ve městě, do takovýho terénu bych s tím taky nešla 😉