Sourozenecký kočár vedle sebe anebo za sebou? Co je lepší?

korcula
17. srp 2009

Ahojky, čekáem druhé mimi a malýmu budou teprve 13 měsíců, tedy budeme pořizovat sourozenecká kočárek. Poradte prosím jaké jsou Vaše zkušenosti zda je lepší vedle sebe nebo za sebou? Vzhledem k cestování MHD, metrem, vlezy do obchodů apod. děkuji

dexin
2. bře 2010

hipusko, jak jsem koupila jane powertwin, nakonec funglovku. Rozhodla vaha kocaru a ovladatelnost. O kocarku, kde by sedely deti vedle sebe jsem popravde ani neuvazovala, protoze mi to prijde jako bych mela tlacit tank. 😉

adkasladka
4. čer 2010

@hviezda22 iCandy vyborny kocik...a prosim ta nemohla by si mi posunut nejake infosky o cenach iCandy pear v UK a v Cechach ho kde dostat?

hviezda22
5. čer 2010

@adkasladka, ja nakoniec iCandy nemam, ale este pred tyzdnom som ho videla predavat na mimibazare. Vtedy som si ho chcela dat doviest z anglicka, no nevyšlo to. Po tom bumbleride som mala Jané powertwin, ten som pred dvoma tyzdnami predala a mame Phil and Teds Dash.
icandy zoženieš aj na Slovensku, www.prenasedeti.sk, alebo www.dvojcatka.cz, a určite aj inde, daj si ho do googlu, na cenu sa tam treba opytat, je z tych drahších 😒
potom pridaj skusenosti 😉

editah222
17. čer 2010

Holky a nevadi vám, že při sezení za sebou nevidite na obě děti? 🙂 Já se nemůžu rozhodnout jestli raději nekoupit kočárek se sezením vedle sebe, s tim že do obchodů s kočárem nechodim ani ted, a tak mi to snad nebude chybět.
A nemáte některá Teutonii Team cosmo? Já mám ted Spirita a jsem z něho nadšená. Děkuju za jakoukoliv rakci.

editah222
21. čer 2010

Hledám sourozenecký kočár, který má sezení za sebou, s tím, že na jedno místo jde nacvaknout hluboká korba (případně se vloží taška) a druhé sedadlo jde pohodlně polohovat. Existuje něco takového?
Já jsem nic nenašla. ☹
Pokud takový není tak budu muset vážně jit do sezení vedle sebe.

lucie.krajcarova
30. čer 2010

ahoj, prosím o obnovení tématu, dnes jsem viděla krásný sourozenecký kočár Implast, korbičky vedle sebe, no byla jsem z něj unešená. ale nemůžu ho nikde najít 😖

zuzac01
5. črc 2010

Editah222: Ahoj, prosím tě, ty máš Esprit kočárek pro dvojčata? nebo jsem to pohcopila blbě? 😅
Sháním o něm nějaké recezne...

A ještě o Babyjogger City micro nebo City Mini Double, nemáte o těhle kočárcích nějaké informace, neznáte někoho, kdo je má??? díky moc

http://www.kocarky.cz/kocarek-babyjogger-city-m...

http://www.kocarky.cz/kocarek-babyjogger-micro....

rockerbaby
15. črc 2010

Máte niekto skúsenosť s týmto kočíkom?dá sa naň nakliknúť navetta?

andika10
19. črc 2010

@editah222 ja mam síce dvojíčky, ale mam kočík aj vedla seba ale tam sme mali obdobie keď sa neustále za vlasi ťahali, ke´d jeden zaspal tak druhý ho budil, tak sme kúpili kočik zasebo, a používam obydva

wodana
26. črc 2010

Ahojte kočky, pri vybere kočíka pre súrodencov u mňa je zatial najdôležitejšou podmienkou: "aby sa vmestil do vytahu". Zatial si nechcem pripustit, ze by som mala vylozit dve deti z kocika + cely nakup (rodinu zasobujem ja) a vsetky tri deti nahnat do vytahu ..... Náš výťah je 108*70 a to nie je nič moc. nakoniec som sa rozhodla pre Phil & Teds (zohnala som za velmi slusnu cenu e3). Uvidím ako bude slúžiť a ako si naň deti zvyknú. Páči sa mi veľmi aj I caddy , ale aj ojazdený predávajú za 550 eur a to je zatial pre nas moc.

dana3262
21. lis 2010

Ahoj! Nevite, zda existuje kocarek pro sourozence, ktery ma:
sedacky za sebou
daji se obe polohovat az do lehu
daji se polohovat operky nohou

Diky

kaktusik007
22. lis 2010

@dana3262 mozno abc design by mohol splnat, aj ked tie polohovatelne opierky neviem....

@zuzac01 neviem ci je to este aktualne, ale ten espirit pre dvojcata som chcela aj ja ako surodenecky, nakoniec ma odradila jedna recenzia, ma to velmi kratke sedenie - len nejakych 17cm, co moj sportovy mono ma 27cm, tak som to zavrhla hned... a kupila som si bumbleride indie twin...

opat som na to sla ako pri kupe mono kocika - radsej kvalitny jazdeny ako nekvalitny novy pri ktorom sa budem nervacit, vidim to na kamoske, ta si kupila mono kocik fungl novy v takej cene ako ja jazdeny, no a nadava ako pohan... tazke, neprakticke, neskladne, a co je najhorsie, nepredatelne.... tak sa trapi s tym jej kocikom a mne zavidi a trieska si hlavu, ze si nedala poradit..... 😒

culigan
28. bře 2011

@zuzac01 Dobrý den, řeším asi stejný problém jako ty minulý rok. Rozhoduji se mezi kočárkem pro dvojčata Esprit Sun Duo nebo Babyjogger city /asi micro/. Pořídila jsi některý z nich? Můžeš dát nějaké info.... Díky Monika

zuzac01
16. dub 2011

@culigan ahoj
nakonec jsem zvolila investici a koupila jsem Babyjogger City Elite Double,který už seženeš i tady v Česku. Já ho mám dovezený z Anglie, anemůžu si stěžovat, jsem s ním maximálně spokojená, fakt skvělý!!! 🙂

suzieqiu
11. kvě 2011

@kloranebb ahoj a ty tento kocik aj mas? britax b dual?

suzieqiu
11. kvě 2011

@wodana ahoj a ako si to poriesila nakoniec s tym kocikom? nas vytah ma take rozmery ako vas. a tiez nechcem deti vykladat. dakujem za radu.

kloranebb
13. kvě 2011

@suzieqiu NIe nemam, rozhodla som sa pre Phil and Teds Vibe. Jedine coho som sa bala pri tom kociku Britax boli male predne kolesa a material z ktorych boli vyrobene. Vibe ma 3 velke kolesa co je fakt super vec.

dana3262
14. kvě 2011

Vcera jsem se byla podivat na city jogger. Je tam malo mista na nohy (na to jak je dlouha operka je to nepomer) a je to dost dlouhy. Kdyz zadni dite lezi, tak ma takovou nechranenou hlavu a clovek jak nema odhad...
Zatim mam vybranej Easy Walker. Jenze tam nejdou zaaretovat predni kolecka, takze se ve snehu totalne podelam..malem jsem se podelala i s kocarkem na 1 dite 😅

tonko_babymarket
14. kvě 2011

@dana3262
Easywalker je výborná voľba, každé dieťa má svoje pohodlie....a hlavne je to kvalitný kočík...

trnka77
15. kvě 2011

Ja mám Graco tOUR-súrodenecký A NEMENILA BY SOM

wodana
15. kvě 2011

krásny kočík, pohodlie detí je tu krásne prepracované, akurát sa nevojde do váťahu a ani cez niektoré dvere, čo napr pri návstevách lekárov nepoteší.... a to už nebudem komentovať obchody....

wiwinka23
28. kvě 2011

@dana3262 My mame Easywalker a sme spokojni. Kolesa sa zaaretovat daju a v snehu sa nam s nim chodilo v pohode. Je to kocik do kazdeho terenu.

dana3262
28. kvě 2011

@wiwinka23 tak uz ho mame doma. Kolecka se opravdu zaaretovat daji, to mi spadl kamen ze srdce 🙂
Jen mi ted nejak neni jasne, jak je to s temi typy. Myslela jsem, ze do roku 2008 se delal bez vsitych slunecnich clon, polohovani sedacek pouze obou najednou pomoci zipu a s moznosti nasazeni pouze jedne autosedacky. Od roku 2009 se zacal delat novy, odlehceny, s vsityma clonama, polohovani nezavisle uz ne na zipy a moznost nasadit dve autosedacky. A ja mam koupeny 2009- bez clon, polohovani nezavisle, ale na zipy a na jednu autosedacku. Jaky mas ty? A kdy kupovany? Jak tam vozis stare deti?

martinex
9. črc 2011

kocky predavam Jane Powertwin,kuk ku mne do bazaru,na cene sa vieme dohodnut,potrebujem ho predat rychlo

iwonna
9. únor 2012

Ahojte kto ma skusenosti s baby jogger alebo icandy aky je v nich rozdiel lebo zdaju sa mi pdodobne.

kulisaci
25. kvě 2014

ahoj holky mate nektera skusenost s kocarkem phill and teds??popripade s pridavnym sedatekem booogypood???