Sourozenecký kočárek "za sebou", kde ho seženu?

mishulka1987
10. zář 2012

Ahojky všem...Založila jsem tuto diskuzi,protože bych opravdu moc potřebovala poradit.Máme 13-ti měsíčního syna.Na přelomu února a března čekáme narození třetího potomka,ale mám problém s kočárkem.Koukala jsem na internetu skoro všude,kde se dalo.Jelikož syn bude ještě malý,tak potřebujeme sourozenecký kočárek.Sice jen na chvíli,až dítka povyrostou,tak mám ještě kočárek po synovi,takže se nám nechce zbytečně kupovat nový za poměrně dost vysoké penízky.Většinou jsem našla kočárky "vedle sebe",ale potřebovala bych za sebou,abych mohla jezdit do baráku na nájezďáku,máme tady trošku horší podmínky,to víte no,panelák...Prosím Vás moc,mohly byste mi poradit nějaké odkazy na stránky,kde se dají tyto použité kočárky sehnat?Nebo nevíte někdo například o nějakém takovém bazárku třeba na Kladně?Jsme ze Slanýho,takže bychom i někam dojely.Nebo třeba i v Praze.Prosím poraďte.Až se nám mimčo narodí,tak to bude celkem se 3dětmi trošku záhul a ráda bych měla alespoň trošičku něco nachystaného.Děkuji moc.Miška. 🙂

jenny.kay
10. zář 2012

http://www.spechato.cz/inzeraty/prodam-sourozen... Dobříš taky není daleko 🙂 Já mám tento zatím jen v single verzi a jsem moc spokojená. Kdyby se podařilo druhé dítko brzy, dokoupím druhou korbičku, kdyby později, dokoupím jen "skejt". Výhodou je, že se dá používat i jako kočárek pro jedno dítě, až druhé odroste, tak sundáš korbičku a vozíš jen jedno

majatob
10. zář 2012

@mishulka1987 koukni na dvojcatka.cz, ale zaplatila bys i postovny, protoze je to obchod v Ostrave...nebo pak pres inzerat nejakej uz jetej, my mame Jane Powertwin a je super, muzu doporucit 🙂