Sport. kočárek pro 16ti měs. dítě, stabilní, větší kola

smudlinky
9. únor 2011

prosím poraďte mi. Potřebuji kočárek, který bude stabilní, bude mít větší kola, nebo 2 větší zbytek menší, dobře ovladatelný, nejlépe do 10Kg, velký nákupní košíknechci trojkolku. Zkoušeli jsme zopa fusion, chicco multiway, casuaplay S6, babydesign sprint, nomad od jane- ani jeden nám nevyhovuje. Jediný, který se nám líbil bylo aveo 4 od coletta(odpružený, krásný design, větší kolečka, celkem velký nák. košík.)- ale naše malá 83cm, 10Kg je na něj velká. prosím poraďte, už jsem zoufalá ☹ pořád sháníme a nakonec odejdeme s prázdnou. 😖

kalerat
9. únor 2011

@smudlinky poradila bych peg perego gt3, ale to je trojkolka. Jinak odpovídá všemu co potřebuješ 😉

smudlinky
autor
9. únor 2011

naše malá si ráda a často v kočárku stoupá, proto nechci trojkolku ☹

mates22
16. únor 2011

nám taky nic nevyhovovalo, skončili jsme u nomáda s tím, že jsem oželela velkej koš a dala si po stranách přídavný tašky na menší nákupy.... prostě byl asi to nejlepší, ale se stoupáním nevím, my zatím poslušně sedíme

haanhobe
20. únor 2011

A co baby Design pony, je menší a lehčí než sprint, dobře ovladatelný, stabilní, velký košík, používáme ho od 16 měs. a jsme spokojeni.

dendy03
6. čer 2011

@haanhobe Ahoj čtu tady, že máš baby design pony. Já teď zvažuji jeho koupi a chtěla bych se zeptat jak jsi s ním spokojená, zda není moc těžký , zda je skladný jaké je polohování zádiček atd... mockrát děkuji za radu!!!!