Sporťáček/golfky Inglesina Espresso. Máte zkušenost?

pietra81
30. bře 2008

Ahoj! Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Jak jste s ním spokojené? Je lehký? Skladný? Jsou záda dostatečně polohovatelná? A jsou pevná - mají konstrukci, nebo jsou měkká? Jaká jsou kolečka? Díky za všechny postřehy! 😉

pietra81
autor
31. bře 2008

Opravdu nikdo? ☹

pomfrita
31. bře 2008

tak tohle by mě taky zajímalo....ale asi je fakt nikdo nemá 😒
pietro - já myslím, že nemají polohování nožiček, ale jinak jsou prý dobře skladné a hodně lehounké (to jsem vyčetla, ale os. zkušenost nemám)

lucika.n
31. bře 2008

Osobní zkušenost nemám, původně jsem je taky měla vyhlídnuté, ale právě kamarádka, která je má dala spíše negativní reference: prý jsou pěkně skladné a lehké, ale nemají polohovací nožičky a celkově jsou vhodnější pro starší dítě. Její klučík v nich byl spokojenej až kolem roku a půl. Ale jak říkám, jedná se o zkušenosti převzaté. Já nakonec na veletrhu v Brně koupila golfáče Zopa Jumper.

pietra81
autor
31. bře 2008

Jo, prý je tam šikovné to madlo, jde odepnout z obou stran, záda jdou napolohovat skoro až do lehu, ale jestli mají pevnou konsrtukci za zády, to nevím, a to by mě docela zajímalo...A jestli mají kolečka plastová nebo gumová...

pietra81
autor
31. bře 2008

Luciko a kolik ten kočárek co máš celkem váží? potřebuju lehkou přenosnou a skladnou záležitost... 😉

susik77
31. bře 2008

pietra: vazi tusim 7.4 kg. kamaradka je ma. ja jsem taky uvazovala, ale kvuli tomu, ze nema polohov. nozicky, kupuji radsi peg perego pliko p3-tam se da vsechno polohovat a vazi asi 8 kg.

lucika.n
31. bře 2008

Pietra81: Přesnou váhu nevím, bude to kolem 7,5 - 8 kg. Na veletrhu jsem navzpírala snad desítku kočárků a v konečném efektu to vychází všechno stejně. Podle manži to lehká a přenosná záležitost je, ale zatím stojí v pokojíčku na koberci a jen se kocháme.
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=2905

pietra81
autor
1. dub 2008

Holky díky, to je věda, co? 😀

llucinka
10. únor 2009

Ahojte holky, chci koupit pro malého taky sporťáček, původně jsem měla vyhlídnuté golfky Zippy, ty i teď máme, ale starší kolekci. Malý nám ale nějak přestává chtít v kočárku být, tak už asi nebudu investovat do nových, ale koupila bych tenhle sporťák. Polohování nožiček nemají, ale myslím, že když malý má už skoro rok a půl, tak to polohování zase tak důležité není.

Najde se někdo, kdo tento kočárek má a je s ním spokojený? Případně není spokojený. 😀 Díky moc za info. 😉

akral
12. led 2011

Taky bych rada nejakou referenci na Espresso... 🙂

blazeenka
20. led 2012

Mě by se taky hodila, najde se někdo?

stazina1
30. led 2012

Ahoj dievčatá.
Prosím ma niekto tento kočiarik?Tá nová kolekcia 2012 má už polohovanie nožičiek a tak by som prijala od vás nejaké zkúsenosti.
Ďakujem 🙂

blazeenka
31. led 2012

Ahoj, dnes jsem byla ozkoušet v obchodě. Dobře se s nimi jezdí, ale to v obchodě s každými 🙂, to polohování zad není úplná rovina, ale na spaní dle mého dostačující. Jen mě zarazilo, že jsou celkem úzké (uvádí 33 cm), ale je to hodně podobné u těch golfek, ale asi by se tam cvalík nabalený v zimě nevešel. No chtělo by to někoho se zkušeností v provozu 😉. A taky mě zaujali golfky inglesina zippy, jsou ale dražší 😒

kuratkol
21. dub 2012

Taky se mi Inglesina Espresso líbí, ale je tak úzká. Máte někdo zkušenost, jestli se tam v zimě vleze starší dítě i s fusakem ?

juliam
26. dub 2012

ahojte kočky. my máme espresso, ale ešte starý typ, kupovali sme ho niekedy pred 3 rokmi, akurát dnes ho príde kuknúť kamoška, tak ho vytiahnem a oprášim, lebo moja dcéra radšej chodila po svojich 🙂 ale minulé leto sme ho zobrali na výlet a v pohode sa tam vopchala (mala 3,5 roka a nie je žiadne tintítko). keď prídeme zo škôlky, tak ju tam skúsam narvať vo fusaku 😀 ináč ľahko sa s ním manévruje, tiež sa dá jednoducho zložiť. keď dieťatko zaspí, tak nožičky má spustené dole, to mi trošku vadilo (ale neviem, ako je to vyriešené pri iných golfáčoch). má malé kolieska, takže po snehu alebo v člapkanici to nie je bohviečo s ním jazdiť. takže závisí od toho, ako často a kde ho budete využívať. lebo my sme ho mali v podstate viac-menej len na výlety, inak chodila pešo. ak sa chcete niečo opýtať, tak kľudne 🙂
@blazeenka @stazina1 @kuratkol

kuratkol
27. dub 2012

@juliam Vleze se tam i v tom fusaku ? My máme totiž fusak z beránka na zimu ...

juliam
27. dub 2012

@kuratkol včera ostala dcéra pri svokre, ale vyskúšam, keď sa bude dať a dám vedieť 😉

kuratkol
11. kvě 2012

@juliam Už ?

juliam
11. kvě 2012

@kuratkol jeeeejda, prepáč, mne to vyfučalo z hlavy úplne. dúfam, že to zajtra nezabudnem vyskúšať. prepáč 😅

koukolinka1
16. kvě 2012

Ahoj holky, my máme espresso asi 3 měsíce a maximální spokojenost. Zatím nemám nic, co bych vytkla. Sporťák máme teutonii, takže na zimu vytáhnu ten. Na jaro, léto, podzim určitě espresso, je lehký a skladný, takže zatím super.

juliam
20. kvě 2012

@kuratkol ahoj, tak konečne sme to vyskúšali. máme fusak emitex a v pohodičke sa s ním moja 4-ročná (20-kilová) dcéra vopchala do espressa 😀 ešte mi napadlo, že na starých typoch sa mi nepáčilo, že opierka sa nastavovala takou "uzdičkou" ako na niektorých vakoch.

kuratkol
24. kvě 2012

@juliam Díky. My jsme už tento kočáre stejně koupili 🙂 Prostě se nám líbil a jsme spokojení 🙂

nana85
14. črc 2012

@kuratkol ahoj,prosim ta ako sa ti jazdi s espressom?nehrkocu moc kolieska?su plastove ci gumove?diky

kuratkol
15. črc 2012

@nana85 Dobře se mi jezdí. Jsou plastovo-gumová kolečka.

koukolinka1
24. črc 2012

@nana85 Kolecka jsou tichá a jezdí se výborně. Když vidím, jak někdy maminky s jinýma golfkama bojují. Zatím maximální spokojenost🙂

nana85
24. črc 2012

@koukolinka1 Diky,zajtra ho mam doma,som zvedava 🙂

koukolinka1
24. črc 2012

@nana85 🙂 Já jsme měla ze začitátku problém najíždět na patník, ale je to o cviku, ted už je to pohodička...to je jedna věc,kterou jsem musela přizpůsobit kočárku, jinak byl zcela dle mých představ. Rozmýšlela jsem ještě mezi cybex calisto, ale rukojeť byla hrozně vysoko

nana85
25. črc 2012

@koukolinka1 no ja som mala teraz baby jogger city mini,bola som s nim spokojna,ale maly akosi nie,zle sa mu tam sedelo,smykal sa,to polstrovanie sedacky bolo take makke,proste asi uz pre vacsie dieta.tak som chcela nieco take klasickejsie a hlavne aby boli polohovacie nozicky,maly po zlozeni,chrbatik aby nebol na pasik...tak mi do oka padlo toto nove espresso,dufam,ze drobec bude spokojny...inak cybex je tiez velmi pekny,ten som v ruke nedrzala,ale ked ma vysoko rucku to by asi nebolo pre mna mam 166cm 😀

nana85
28. črc 2012

@nana85 ahoj,tak uz mam espresso doma,v celku som spokojna,ale co ma hneva je strieska,je strasne malicka,kratka a ked ju chcem preklopit pred maleho tym ze je nizko bucha mu do hlavy,takze nepouzitelna.Ale zase co sa tyka skladania je super,aj vaha je nizka,kosik sa mi tiez paci,kolieska idu perfektne tichucko.ovladanie jednou rukou je hroza,ale to mi az tak nevadi...

nana85
28. črc 2012

@koukolinka1 to vyssie bolo na teba,nie na mnma 😀