Sporťáček X-lander xa 2011, jaké máte zkušenosti?

jancap
23. srp 2013

Prosím o radu, uvažuji o koupi sporťáčku x-lander xa 2011, jaké s ním máte zkušenosti? Díky. Jana 😉

barevka
24. srp 2013

Ahojky, my měli 2010 a spokojenost maximální, takže předpokládám, že 2011 bude stejně super nebo ještě o chloupek lepší 😉

ebsian
24. srp 2013

Měla jsme ho s hlubokou korbičkou a bylo to bezva. Moc krásnej a jel pěkně, ale horší je sporťák a proto jsem ho vyměnila za nový x move 2012 🙂 Ten je oproti xa opružený a jde otočit po i proti směru jízdy, lehoučké zvedání opěrátka jednou rukou. U xa jsou pásky. Takže za mě hluboká ano, ale sporťák už ne.

danielita7
24. srp 2013

Já tedy musím napsat, že jsem se sporťákem spokojená nebyla, a hodně mne uklamal..Mám s čím srovnávat, jelikož kočárky hodně měním, a tohle byl náš první nový sporťáček koupený v setu ( hl.korba, sporťák a vajíčko ) Absolutně mi nevyhovoval, docela se vyklal, nestabilní, těžkej, kamarádky dcerka se v něm převrhla ( a to byl nový kočárek ) Snažila jsem se ho reklamovat, samozřejmě, že to nešlo. chtěla jsem ho vyměnit za jiný, ale všechny ostatní co měli na prodejně skladem byly stejné...Znám dost maminek, kterým taky nevyhovoval. Poprvé, když jsem do něj dcerku v 8 měsící posadila, jsem řekla nikdy víc a šel do světa. Koupila jsem pak jen samotný sporťák X-move 2012/2013 od X-landeru a ten je opravdu rozhodně lepší, má spoustu vychytávek, je podstatně stabilnější, perfektně se ovládá, prostorný, snastavitelnou rukojetí atd...Ale je taky samozřejmě drahší.

Samozřejme můžete mít jiné nároky na kočárek než mám ja a to, co vadí mne, Vám vadit nemusí 🙂 Jen píšu svou zkušenost a vím, že bych do Xa 2011 už nikdy nešla.