Sporťák Hauck Malibu 2012, máte zkušenosti prosím?

luciifer
2. čer 2012

Máte prosím zkušenosti se sporťákem hauck malibu 2012? Vypadá docela pěkně a cena je taky příjemná díky moc

jankadudova
26. čer 2012

Dnes jsme s nim byli poprve venku a jsem spokojena🙂 neco mezi sportakem a golfkama.

laylablue
9. srp 2012

prosím, jak je vysoko rukojeť u Hauck Malibu? a délka zádové opěrky, moc prosím, chci si ho pořídit, ale nikde to nemůžu vyčíst ☹

kasparkovci
17. bře 2014

Ahojky dámy,
tak já si ho koupila od jedné paní minulý podzim a užili jsme ho asi jen měsíc až dva. I když synátor měl jen 13 kg, tak nám rupla konstrukce u sedátka na obou stranách stejně při vystupování z autobusu. Paní od které jsem ho koupila mi tvrdila, že ho měli jen v autě a jezdili s ním jen na výlety s klučinou, který měl 2 roky a v zimě s ním prý vůbec nejezdili. Já za něj dala 1200 Kč, tak jsem byla velmi zklamaná. Možná se unavil tím skládáním a rozkládáním, když ho měli v autě. My ho pak měli jen složený a rozkládali asi jen 2x příležitostně do auta. Podle mého není na denní ježdění autobusem.

Mrzelo mě, že jsem si kvůli němu prodala velmi kvalitní Cam Apollo. I když byly 9 let staré, ta pořád byli pevné.

Teď nevím, co s ním...snad prodat na náhradní díly...takže kdyby měl někdo zájem, ozvěte se mi. Zkusím servis, jestli se to nedá spravit, protože uvnitř je ještě plast, takže to není úplně durch rozlomené, jen ten vrchní hliník. Hliník se asi svařit nedá, co?:(