Sporťák Jané Slalom Reverse x Casualplay Vintage 3 UNI?

neslusanka
31. srp 2012

Potřebuji radu. Který kočárek je lepší, který by jste mi z těchto dvou spíše doporučili? A proč - výhody, nevýhody? Vybírám kočárek už pěkně dlouho a nakonce jsem zúžila výběr na tyto dva: Jané Slalom Reverse 2010 a Casualplay Vintage 3 Uni 2010. Jde mi totiž hlavně o otočnou sedačku a aby zvládl v zimě i sníh. Děkuji

petrusew
31. srp 2012

jané sníh zvládne, ale reverse je dost úzké. Uvažovala jsem o něm a nakonec máme jané slalom pro limited.

salikova
31. srp 2012

Mám u našich casual - hluboká korba je strašně úzká, sporťák dobrej, ale pro mě je obecně casual špatně ovladatelnej. Jané mám nomad, golfky a měla jsem i slalom a se všema jsem byla max. spokojená. Reverse je taková městská forma slalomu 😀 Jinak co se týče funkčnosti - neměla jsem ani s jedním Janéčkem žádné problémy - jak ve městě, MHD, tak i v terénu a i pro dítě je to pohodlný kočárek. Casualplay je o poznání ve všem horší 😠

kacka.l
31. srp 2012

Podle mě porovnáváte neporovnatelné. Už proto, že casual mi příjde spíše jako sport golfky do města. Já jsem jednoznačně pro janéčko reverse, jezdila jsem s ním i s CS S4. 🙂 U CS mi vadilo, jak byl neodpružený, a hlavně zádovka byla docela dost nízko. S takovými koly ve sněhu neprojedete, mezi zdvojená kolečka se dostane sníh a nejedou. 🙂 U reverse všude píší jak je úzký, já naměřila 33cm, po 14dnech používání, kupovalajsem ho pro dvouleťáka a byl super. Ovládal se pefektně. Mám jej v albu i s fotkou malého. 🙂 Z mě určitě reverse.