Sporťák nebo golfky. Pro který se rozhodnout?

kfitecko23
14. čer 2011

Ahoj, mám 6-ti měsíčního syna. Prodávám kočárek 3kombinaci, protože mi sporťák nevyhovuje a teď zvažuji, jestli mám koupit sporťák (x-lander XA2011) nebo golfky (Inglesina Zippy Free 2010). Bydlím v menším městě MHD nejezdím a na nějaké výlety mam starší malé golfky, které jsou fakt dobré, jen když někam pojedeme a ne na každodenní ježdění. Vím, že sporťák je asi pohodlnější. Budu vůbec někdy golfky potřebovat????????

peggy722
20. čer 2011

@cara.m No mně se líbí podle fotek skoro všechny 🙂 , nejvíc ten fialovej. Navíc tenhle kočárek neprodává nikdo jinej než Malvík.

cara.m
20. čer 2011

@peggy722 no mi taky ten fialový - mít holčičku, tak beru ten 😵 Ony tady snad v ČR ještě ani nejsou, objednám ho asi z ciziny.

peggy722
20. čer 2011

Jo a připrav se duševně na to štelování zad na ty popruhy. Já to mám a musela jsem si na to zvyknout. Z počátku mi to dělalo dost velký problémy, člověk potřebuje získat grif. A nikdo jinej ten kočárek ještě nemá ? Ono taky dost záleží na tom, k čemu ten kočárek používá. Pokud ho má do auta na rychlý přesuny, tak ty kolečka jsou v pohodě, ale pokud s ním chceš jezdit normálně, tak nevím. A nikde tam nepíšou nic o odpružení.

ratatooy
21. čer 2011

jsem z toho čím dál víc jelen @cara.m já bych šla do fialového i pro kluka je to neutrální barva

cara.m
21. čer 2011

@ratatooy no ona je spíše taková sladká myslím. Přemýšlím nad Sand a manželovi se líbí zelená. Ale mám strach, aby nebyla v reálu moc vykřičená tak uvidím, jak se nakonec rozhodnu 😀

cara.m
21. čer 2011

@peggy722 jak myslíš to štelování zad a popruhy? No já chci ty golfky hlavně na rychlé přesuny - obchod, návštěva, doktorka apod. 🙂 Sporťák mám Teutonku. Takže na ty "těžší" terény kočár mám 🙂

ratatooy
21. čer 2011

@cara.m mě by se zelená líbila právě výrazná a většinou mám zkušenost že na obrázku je to hezká zelená a ve skutečnosti je to taková vyblitá hrášková

cara.m
21. čer 2011

@ratatooy mi právě přijde, že bude hodně výrazná, viz foto na té diskuzi co jsem posílala IP myslím první nebo druhá strana

ratatooy
21. čer 2011

@cara.m myslím že to bude pěkná zelená ani řvavá ani vyblitá a ten fialovej je taky pěknej a já bych byla asi pro černej

peggy722
21. čer 2011

@cara.m Tak v tom případě by určitě účel splnil, pokud ti envadí ta cena. Je fakt, že stojí skoro stejně jako ta moje F4 a to je normální sporťák. No záda se utahujou na popruhy, nemají táhlo, jako některý levnější sporťáky. Má to výhodu, že máš téměř 100% sed a víc poloh na ležení, podle toho jak moc je utáhneš. Akorát u mně než se to nějak oběhalo, tak to šlo docela ztuha. Takže třeba v jedoucím buse se dělalo špatně. Mně ten fialovej nějak přeslazenej nepřijde. Ta zelná bude možná jedovatá. Taky bych možná koupila ten sand a do něj nějakou barevnou vložku.

peggy722
21. čer 2011

Tak jsem si přechroustala tu diskuzi. Kočárek je to pěknej, to polohování má snadnější. Akorát já mám ten leh větší, takže pro nás by to nebylo. Taky je docela úzkej a krátkej a já mám hodně velký děti, takže pro by to kočárek nebyl. Jinak já mám od belgičanů golfky a jsem s nima spokojená, takže jejich kočárky jsou dobrý.

ratatooy
29. čer 2011

http://email.seznam.cz/redir?hashId=656270659&t...
Kamarádka má tento a asi do něj taky půjdeme sice je to trojkolka ale zkoušela jsem ho a je stabilní

monapink
29. čer 2011

@ratatooy ahoj,odkaz nefunguje..ja stale nevim jake chci golfky nebo sportak s lehkosti golfek
..tak jsem zvedava,jakej ze to je kocarek 🙂

ratatooy
30. čer 2011

@monapik je to valco Latitude-je to novinka od australanů,na netu je čoveče o 1000kč dražší než ho má paní v jihlavě v obchodě,sice je to divný ale možná má zaváděcí ceny když je to novinka.
má vše co chci
-velký koš
-zvedání pod nožičkama
-stříšku kterou rozepneš zipem a je až nad hožičky
-jde do ůplného lehu
-spojené madlo
-nastavitelná rukojeť
-skládání jednou rukou
-váha asi 8kg

evlyn
30. čer 2011

@ratatooy divala jsem se teď na recenze a dost maminek si stěžovala na vypadávání šroubků a občasné samovolné skládání....

ratatooy
30. čer 2011

@evlyn no jo no,já nevím čím víc nad tím budu koumat tím asi hůř všude se něco najde,ten babyjogger mi vadí že se nedá zvednout pod nohama čímž se dost zkrátí lůžko,malej má ted v 8měsících skoro 80cm

evlyn
30. čer 2011

@ratatooy jj jasne to chapu, taky me to na tom joggeru mrzi, ale jinak je uzasnej kocar (uz je doma 🙂 ) a malej stejne v kocaru bud nespi, nebo jenom kratko - takze nohy nevadi. V tech recenzich asi tri maminky psaly, ze se jim slozil i s ditetem uvnitr! A s ohledem na zpusob skladani to znamenalo dite primo oblicejem na zem.

ratatooy
30. čer 2011

@em_ka taky je moc hezký ješte se mi líbí celkem hodně podobný I´coo ale co ta délka lůžka?85cm??? 😲

monapink
30. čer 2011

devcata,ja cim dal vic si ty kocarky procitam a zjistuju vse o nich,tak tim vice mam naroku a samozrejmne ty ceny jsou vyssi 😒 CHCI KVALITU ZA NIZKOU CENU 😀
@ratatooy mam podobne naroky jako ty..rozhoduju se mezi mamas and papas LUNA,pak tady zminovany Xtreet,nevim no,ale ty ceny mne celkem drti 😝

ratatooy
30. čer 2011

@monapink no jo já už počítám kolem 6000kč že mín to nebudeale může se stát že přijdem do obchodu vybereme ůplně něco jiného a levnějšího,v pondělí vyrážíme.

monapink
5. črc 2011

@ratatooy Ahoj,kocarek uz je doma? Ja stale tapu a nevim,ted premyslim na nejakym lehkym a skladnym sportakem,nemuzu si pomoct,ale ty golfky,at juknu na jakekoliv,tak se mi nelibi,stabilita atd. ☹ A jak to dopadlo u Vas?

ratatooy
6. črc 2011

@monapik jedeme nakonec zítra v pondělí nám to nevyšlo tak pak dám info.

ratatooy
7. črc 2011

@monapink tak je doma pak dám foto,koupily jsme teda tp valco,barvu vínovou,je fakt lehoučkej dobře se s tím jezdí,je to teda trojkolka se zdvojeným kolem.má super přístup do koše,nejůžasnější je bouda která je fakt veliká,no snad budemspokojení ale čímvíc bych to přebírala tím hůř.

monapink
7. črc 2011

je,vypada super..ja jsem si ted vydrazila na aukru tu moji,jiz zminovanou lunu,jen ne barvy ruzove,ale cernou a dokoupim ruzove doplnky..Tak uvidim,snad bude kocarek fajn i uz pouzivanej..preji at jste spokojeni,my snad take budem,uz mi z toho sla hlava kolem 😀

ratatooy
12. črc 2011

tak tady je náš golfáč 😀

ratatooy
12. črc 2011

@monapink a na kolik teda tě vyšel?

monapink
12. črc 2011

@ratatooy ten Vas golfac vypada super,pekna barvicka a je bezva ta velka bouda 😉 Nas to vyslo na 2700 kc,no jeste ho doma nemame,jeste nedorazil,uz se ho nemuzu dockat..

kacka.l
23. črc 2011

Holky pokud byste chtěli prodávám xtreet jako nový za 4900,- s nánožníkem, sluneční clonou + tu standard výbavu a hlavně s tím batohem, co se v čr nedá sehnat. 🙂