Sporťák pro batole na zimní procházky i cestování MHD

petulka77
28. lis 2010

Poraďte prosím kočárek, dobře ovladatelný a prostorný pro dceru ve fusaku, v březnu jí budou 3 roky. Nepočítala jsem, že tuto otázku jetě budu muset řešit, ale do našeho MINI už se ve fusaku vejde jen zmačkaná jako sardinka, pořádně se v něm nevyspí a do sněhu to není vůbec. Dcera hodně ujde a už dlouho jsme kočárek skoro nepotřebovali, ale teď asi tím jak je navlečená je dříve unavená a pravidelně mi usne jakmile vlezeme do MHD a pak je problém, jak přestupovat a dorazit domů, už se mi to teď stalo několikrát po sobě a byl to fakt mazec. Určitě nepřemýšlím o novém kočárku, chtěla bych sehnat vhodnou ojetinu, ale jde mi o typ a vaše zkušenosti, jak se do čeho dítě vejde. Podotýkám, že dcera má skoro 15 kg a měří necelý metr.

janikkka
19. pro 2010

@petulka77
Moc děkuju za uklidnění 🙂.Ják často jste citily pohyby? Už je cítím 2 týdny, nejdřív slabě a teď už je to silnější, ale převážně večer nebo brzo k ránu

petulka77
autor
19. pro 2010

@ija1 Tak tam to neznám, ale vypadá to tam fajně 😵
@janikkka U mě nejvíc kdykoliv jsem si lehla, ale to asi bylo tím, že jak jsem byla v klidu, tak jsem ty pohyby více cítila, kdežto když jsem byla v pohybu i já, tak mi to víc zanikalo. Nejvíc ale malá fakt řádila večer, mívala totiž škytavku. A malý byla docela klidný, ten si jen občas kopnul 😀

ija1
19. pro 2010

@janikkka - jato mela taky tak, nejvic v lehu, a vzdycky vecer a pak po 30 tt uz i rano............ a to teda uz byly rany.............
a skytavku si taky pamatuju........... 🙂

permonik7
4. led 2011

@petulka77 za mě TFK buggster😉 je to ale golfáč, jak už tu padlo...co se týká prostoru, tak nemá konkurenci mezi golfkama🙂 Máme v roce 11kg a 78cm a v pohodě i s fusakem a velkou rezervou🙂

@janikkka nejdřív jsem pohyby necítila moc často, ale postupem času čím dál intenzivněji a čím dál častěji, až mi ke konci celý břicho úplně hopsalo a škytalo😀 Přjei kráásné těhulkování 😵