Sporťák pro velké dítě. Máte nějaký?

suvicka
8. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla jsem moc poprosit o radu. Plánujeme pořídit na jaro nový kočárek, ale malá má už teď v 11 měsících přes 10kg a 77cm.Potřebovala bych nějaký hodně prostorný kočárek, který by nám vydržel i na příští sezónu, v zimě se do něj vešla oblečená i s fusakem, dobře se ovládal i ve špatném terénu (nafukovací kola?) a taky aby se dalo něco uvézt v košíku. Chtěla jsem golfáč, ale teď to vidím kvůli kolečkům spíš na sporťák. Byla bych totiž ráda, kdyby se s ním dalo jezdit i v zimě a tady teda silničáři prohrnují hodně zřídka. Nemáte někdo doma něco takového?

suvicka
autor
12. lis 2010

Tak musím říct, že jsme nakonec nevybrali špatně, jezdí se s tím o moc líp než s naším původním Hocco, snáz se zatáčí a uřídím to v pohodě i jednou rukou. Stabilita je možná malinko horší, když třeba člověk najede na obrubník ze špatného úhlu, vyrovnává se to o něco hůř než se čtyřkolkou, ale ještě se mi nestalo, že bych to převrátila, takže taky v pohodě. Jen košík bych řekla, že není moc dobře vyřešený, trochu nám z něj věci občas padají ven a mohl by být i větší. Jinak je kočárek prostorný, takže nám určitě ještě chvíli vydrží. 🙂

lumixii
12. lis 2010

Tak mě zase pro změnu X lander XA 2009 moc pidi nepřipadá, malýmu je rok a půl a krásně se mi tam s fusakem vejde, a to má malej 13,30 kg a 90 cm.
Ale taky mám zkušenost s Dorjan danny sport 2009, a to je tedy opravdu pidi, malej tam byl v 10 měsících jak sardinka. 😖

norma
14. lis 2010

Dobrá volba,taky máme cortinu a jsem nadšená,náš Áďa se chce ještě vozit a sportovní verze je dost dlouhá i pro našeho obříka.

m311
2. led 2011

Ahoj,
napadlo mě, ráda bych prodala golfky Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce.
Pořádám aukci od 1,- Kč . tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok. 🙂

martinaj23
11. črc 2011

Uvažuji o pořízení nového sporťáčku – tedy až asi na zimu
mám Teutonii, ale Alex má v 10 měsících 10,3 kg a myslím, že v roce a půl se mi do ní už moc nevejde.
Původně jsem preferovala u sporťáku úplné položení do roviny a otočnou sedačku po/proti směru jízdy. To bych už u nového sporťáku oželela -bohužel je to dost na úkor prostoru.
Zatím mám jako favority Jane Slalon, Quinny Speedy, Joggster TFK, Red Castle a EasyWalker QTRO Plus
Máte nějaká osobní zkušenost?