Sporťák vs. golfky. Poradíte, jestli pořídit?

mmmmmartinka
10. dub 2022

Mam 2letou dceru a zatim se vozí v kočárku celkem hodně.Premyslim,zda je nutné jeste pořizovat i golfky..ma to jeste jiné výhody,než to,ze by nam to nezabralo tolik mista v aute??Dekuji za názory

elesse
10. dub 2022

Nemá. Jsou lehčí a zaberou míň místa. Na druhou stranu, často do košíku nacpeš míň věcí, ne všechny mají vyšší nosnost než 15 kg a ne všechny mají vrcholnou stabilitu. Takže jestli stávající kočárek měnit nepotřebuješ, k čemu golfky...

ondul
10. dub 2022

Taky je otazka, kudy jezdis, ja bych se u nas ve meste na kocicich hlavach, kopcich, obrubnicich a dirach asi zvencla.

pipi_puncocha
10. dub 2022

Syn má dva a půl, pořád používám sporťák Thule Urban Glide, spí v něm po obědě, využíváme denně. Golfky nemáme, ani neplánuju, smysl mi dávají jen např při cestě letadlem.

vladienka
10. dub 2022

Golfky sme kupovali do lietadla, inak si myslim ze sportak staci

jjasmina
11. dub 2022

@mmmmmartinka my kupovat golfky nebudem stopro

95newmommy2020
11. dub 2022

My máme takový mini golfecky. Malymu je 26 měsíců, zjistila jsem, ze se hodej, když se chce najíst . Někdy do MHD, protože tam má jistotu, že si sedne. Já na nich vozim batoh. 😄 Kdyby byl víc kocarkovej, spal tam, tak jsou golfky spis k vzteku. Zůstala bych u sportaku.

felixfelicis
11. dub 2022

Golfky jsem nikdy nemela a nechybely mi.

vladienka
11. dub 2022

@95newmommy2020 to ale nie su golfky nie?

95newmommy2020
11. dub 2022

@vladienka Nejsou to ty golfky s těmi berany. To mi dělalo problém ovládat jednou rukou. Ale podle výrobce jsou to golfky i kočárek do letadla.

vladienka
11. dub 2022

@95newmommy2020 ja beriem ako golfove hole proste s nespojenymi ruckami, ide o to ze sa to sklada akoby k sebe a je z toho taky tenky dlhy balicek.

95newmommy2020
11. dub 2022

@vladienka Jojo, i když teď se od toho upouští. A dělají se nové modely golfek se spojenou rukojeti.

cilkat
12. dub 2022

Pokud neresis situaci, kdy ti jde o každý cm (typicky letadlo, ale třeba i auto téměř bez kufru a pod), nebo třeba to, že "prepravovadlo" potřebuješ značnou část doby nosit na zádech, nevidím na golfkach žádné výhody...

lotosek
12. dub 2022

Buď ráda za dobrý, vyhovující sporťák. Golfky jsou většinou kompromis, kdy lehká váha a skladnost je vyvážena třeba menší ložnou plochou, případně nejdou sklopit vůbec, u hodně modelů není polohovací madlo, takže těžiště úplně jinde, než potřebuješ, kola neodpružená, hrkací. Vyloženě pro převoz dítěte z A do B, ne na celodenní výlet s odpoledním spánkem.

mmmmmartinka
autor
12. dub 2022

Damy,tak Vam vsem moc dekuji za názory.Myslim,ze je to jasný,golfky kupovat nebudu😀