Športiak Graco Mirage plus. Ste s ním spokojní?

aniska
8. črc 2008

Mate niekto tento sportak? Vie o nom niekto nieco? Ste s nim spokojni?
foto na http://aaahracky.cz/kocarek-graco-mirage-plus-g...

krista
7. dub 2009

dorana • Včera v 17:54
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat případných majitelek tohoto sporťáčku, jak jsou s nim spokojeny.
Děkuji!

Zajímá mě hlavně, zda je dost prostorný a dostatečně dlouhá zádová opěrka,
zda je polohovatelná opěrka nohou (nikde na netu to neuvádějí...),
jízdní vlastnosti v lehkém terénu,
zda jde zádová opěrka do uplného sedu (aby dítko nebylo v záklonu)
a další vaše zkušenosti a postřehy! 😉 😉

dorana • Včera v 17:55
Ještě se omlouvám adminům.. Toto téma jsem našla kdesi v historii a nebylo na něj vůbec odpovězeno, tak jsem ho, s dovolením, oživila 😉

tereziep • Včera ve 22:02
Ahoj, kočárek sice nemám, ale taky mě zaujal. Viděla jsem ho v katalogu firmy Pompo. Tak jsem pátrala na internetu a našla jsem, že ho prodává jen pár firem. Sice vypadá prostorný, ale já bych ho osobně nebrala. Hlavně kvůli váze kočárku - což je 18,5kg. Připočti si k tomu hmotnost dítěte a rázem jsi skro na 30kg. A to beru, že mám holčičku osmiměsíční a máme 10kg - je i dost dlouhá. Skrátka já bych brala kočárk max do 15 kg. Mám ho a mám co dělat, abych ho někdy vytlačila do kopce.

dorana
7. dub 2009

Asi máme na mysli každá jíný kočárek.
Já tento: http://www.aaahracky.cz/sportovnikocarekgracomi...
Váhu má mít 7,5 kg.. Jde o lehký sportacek 🙂

tobi08
3. kvě 2009

Má niekto ten kočík???

sasiki
4. kvě 2009

ahojte, najlepšie je ho vidieť naživo. Majú ho aj v Alltoys v Trenčíne (v Laugariciu). Vyzerá celkom dobre, má také primerané kolieska, aj nánožník. Stál okolo 100euro.

sammy
4. kvě 2009

Ahojte, my ho mame 🙂 Konkretne presne tento: http://www.biga.sk/sportove-kociky-stvorkolesov...
Aj sme ho kupovali v Bige.
Je super, vsetko je na nom fajn, az na jednu vec, co mi vadi - tam kde dieta sedi, to sedadlo mohlo byt dlhsie. Lebo sa mi zda dost uzke a moja mala je vysoka, takze jej uz dost trcia nozicky.Pouzivame ho uz skoro rok, takze sme si zvykli aj ona aj ja, ale toto by mohli vylepsit, inak ok. Aj zimu sme s nim prezili, i ked je pravda, ze ked bolo vela snehu, radsej sme chodili pesi.

tobi08
4. kvě 2009

Sammy , A nevadí ti, že keĎ dieťa leží, tá strecha sa tam nepripína na cvoky? To som si na tom všimla, keď som ho bola obzerať. Alebo sa dá zapnúť a nenašla som to?

sammy
4. kvě 2009

Neviem celkom co myslis, kde sa ma strecha pripinat? Strecha je stale v rovnakej polohe, ak ju sklopis, ci sedi alebo lezi. Opierka sa da dat do polohy sed, polosed a lah, ale strecha je vzdy narovnako.

tobi08
4. kvě 2009

no, myslím, že keď dieťa leží, na niektorom kočíku je tá látka cvokmi pripnutá, keby náhodou dieťa nebolo pripútané a nohami by sa odrážalo, mohlo by vyletieť zadom, ako má hlavku, neviem, či som to vysvetlila dobre.

sammy
4. kvě 2009

Tobi, ja na tom ziadne cvocky nemam, je tam hore suchy zips, ktorym sa pripina cast strechy, ale ten je velmi pevny a vobec sa mi neodopina a potom su tam take pracky ako su popruhy na sedackach a autosedackach, tie sa pouzivaju v tom polosede na upevenie opierky. Taky problem sme nikdy nemali, ze by som sa bala, ze by mala vyletela hlavou dolu a to ju uvazujem len dole okolo noziciek, okolo pliec uz davno nie.

mimuliatko28
24. črc 2009

Ahojte,precitala som si vase prispevky a chcem vam poradit,kedze som tento kociar kupila v sobotu.Mohla som si ho lepsie prezriet,ale....Kocik je super,velmi lahko sa ovlada,je super lahucky, na tej streche nema ten kryt na to okienko,co vobec nevadi lebo vidite co babo robi aj ked sedi,aj lezi,vobec nevadi,ked svieti slniecko.Jedine co je na tomto kociku zle je to,ze ked dieta date do lahu,plachta za hlavickov nieje vobec upevnena,tak ak fuka vietor,tak plachta lieta a dostane sa aj na hlavu babetka a dost to vadi.Ak neviete co myslim,je to ta cast zo striesky dole(zadna cast striesky).Dnes sme sa boli prejst a dost fukalo,tak som bola z toho nervozna

mata35
24. črc 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

No, presne pre to, čo píšeš, som si ho nekúpila, aj keĎ sa mi páčil.

smajlik
13. kvě 2010

máte ještě někdo zkušenost?

sayast
13. kvě 2010

my ho mame 🙂. je super na ovladani. ale souhlasim ze je na prd ta plachta 😒 . a pak nema polohovani na nozicky 😖
jinak jsem s nim dobre odjezdila i zimu,ve snehu. a je prostorny. dcera mela a ma 12 kg a vesla se mi tam i s fusakem a teplou dekou

vincentx
7. črc 2012

my sme ho kúpili včera vo verzii Mickey Mouse a dnes mal junior v ňom premiéru. Netto váha je niečo vyše 8kg, takže úplna pohoda. Manželka zbožňuje jeho ovládateľnosť, ja zase oceňujem skladanie a nakladanie jednou rukou. Okienko na strieške je jemne dymové, ale maličkému hoci ležal úplne na chrbate slniečko nesvietilo-nevadilo. Dnes bolo 35st. C a maličkému (5mes) tam bolo lepšie ako v našom prvom kočiariku Vector. My sme veľmi spokojný.

luci81
16. bře 2013

Ahoj,uvažuji o koupi tohoto kočárku.Jaká je prosím hloubka sedátka?Děkuji 🙂

lucenek
16. bře 2013

@luci81 je strašně plytký...viz mé album dcera měla rok a tragedie, nejsou polohovat hohy a sedátko na huběňourka...připadalo mi že sedět bez pásu-posadit se tak hned sjede a hrká...no nikdy více

luci81
16. bře 2013

@lucenek moc děkuju,tak budu hledat dál,ještě jsem koukala na hauck malibu,ale ten má,co jsem četla sedátko taky jen 18cm ☹ Ach jo,co se mi líbí,je buď na nic,nebo cenově pro mě nedostupný 😔