Sportovní - golfový kočárek Slapi. Máte zkušenosti?

astrane
31. bře 2009

ahoj,máte někdo prosím zkušenosti s tímto kočárkem?Kamarádka zvažuje jeho koupi a tak budeme vděčné za každé info.....
A od dubna bude prý i s polohovatelnou opěrkou na nohy....
http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?g...

astrane
autor
2. dub 2009

Nikdo jste ho zatím neviděli,nemáte?

lennis
2. dub 2009

taky jsem o něm uvažovala a taky jsem se na něj ptala i na MMB, ale nikdo nevěděl, je to polský, já s tím nemám dobrou zkušenost, koupila jsem Jané slalom 😉

astrane
autor
2. dub 2009

Já mám s polským kočárem zkušenost dobrou,ale vím,že to ani zdaleka neplatí pro všechny,tak se snažím zjistit nějaké info 😉
my ho chceme-teda kamoška-je jako druhej kočárek na výlety do města cca 1xza týden,...žádný extrémní výkony podávat nemusí,ale zase aby byl pojízdnej.... 😉

mady
2. dub 2009

jé taky mě zaujal jsem zvědavá na info 😉

astrane
autor
2. dub 2009

Já taky,půjdem do Aničky nakoupit,tak ho omrknem,pokud tam bude vystavenej a určitě se poptáme 🙂 Ale ještě přesně nevím,kdy to bude...tak asi během 14 dní,tak pak určitě napíšu...Ale ráda bych i jiné dojmy,ideálně z praxe...A taky se poptáme na tu polohovací opěrku na nohy-na jiném e-shopu psali,že bude od půlky dubna.....

kate77
3. dub 2009

Mě zaujala hlavně váha,že 4,5kg,se mi moc nechce věřit,a pokud udělaj ty polohovací nožičky,tak bych ho hned koupila..Měla bych ho zatím jako 2.kočár do metra,MHD a cesty a pak se uvidí..

mady
3. dub 2009

Mě taky právě zaujala váha. Sháním dobrý golf ale tu bych šla klidně do sportovního. Ikdyž golf mají taky 😉

astrane
autor
14. dub 2009

tak jsem zjistila,že by měl mít délku opěrky zad 43cm am šířku k sezení 35cm,takže zase extrémně malejsnad nebude.Zatím jsmeho omrknout ještě nebyli a nová kolekce ještě taky není-pořád čekáme jestli bude mít i to slibované polohování nožiček 😉

žádná z maminek tady ho nemá a ani ho nebyla omrknout?

eimiky
25. kvě 2009

Má už niektorá mamička skúsenosť s týmto kočíkom? Ď.

astrane
autor
25. kvě 2009

my ho byli omrknout,líbil se nám,hlavně ta nová kolekce jde už opravdu do lehu,ale nekoupili jsme ho kvůli ceně,ta stoupla na 3990 kč 😖

zuzinek
30. kvě 2009

Ahoj maminy, tento typ kočárku se mi líbí jenom v případě, že jdou nožičky polohovat. Hodně podobný, i když o něco těžší kočárek 😅 jsem viděla na živo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22744749&tab=0
Zdá se mi dost prostorný, je odpružený, jenom nevím co ta plastová kolečka .... nemáte s nimi někdo zkušenost??

astrane
autor
31. kvě 2009

u toho Slapi už jdou polohovat i nohy...ale zvedli i cenu ☹
ten druhý nevím.....ta kola jsou plastová?ne jen z pevné pěny-ta je ok,do plastu bych nešla...

kate77
17. črc 2009

Ahoj,tak já ho nakonec koupila...je fakt lehounký,ale asi ho využijem už jen rok..už ted je roční dcera tak napasovaná...aaa musím si zvykat,přece jen není to sporták...drncá to s ním dost..ale jak říkám,to u všech golfáčů..mám ho jako 2.kočár..

smailinka
29. zář 2009

aj my sme dneska práve dostali tento kočík , vyzerá úžasne, som ním nadšená..uvidím aké bude využitie pri cestovaní 😉 😉