Sportovní kočár Jane. Štve mě průhledná bouda

melani
6. bře 2008

ähoj mate nekdo kocarek Jane ja ano a strasne me stve ta pruhledna bouda nevite nekdo nejaky figl jak to vyresit??diky

sisan
20. bře 2008

Myslím tu boudičku samo.Vypadá to,jak to měla kolekce 2006

lenycka
20. bře 2008

Tak my máme Jané Slalom pro, máme spravovanou zadní brzdičku (taky na počkání), o fólii jsem neslyšela, jen mi známá vzkazovala, že má červený a že se jí prý dost vyšisoval, ale ptala jsem se pak paní, co s náma chodí na obědy, má taky červený, odjezdila s ním minulé léto a v pohodě, barva krásně drží!
Fólii považuji za praktickou, když dítko usne, je na něj krásně vidět, ale je to věc názoru, to je jasný 😉
Justina, jestli ještě potřebuješ návod, jak na sporťák, mám to doma nafocené, když jsem ho poprvé rozkládala, tak ti to pak můžu poslat na mail, ale až tak v Út, teď nejsem doma. Kdyžtak mi napiš do IP 🙂

melani
autor
20. bře 2008

je tak bezva dik za radu nejsem zadna svadlena,ale tohle bych snad zvladla...
😉

sisan
24. bře 2008

Lenycko a nevadí Ti, že na mimčo praží sluníčko přes tu průhlednou fólii?Já jsem měla problém už teď na jaře, v létě nechci domyslet.Malá mi nemohla usnout, stále si třela očička, plakala.Hrůza.Já na malou vidím , i když mám na té fólii našitou tu speciální černou clonu a sluníčko tam nesvítí . Ale je to samozdřejmě každého věc.....Já dávám přednost pohodlí mimíska 😉

melani
autor
24. bře 2008

tak uz jsem si napsala o sitku je nas vic doporucila jsem to kamaradkam tak nam to posle a pak udelame krouzek a budem sit 😀 😀 😀 to se tesim asi si k tomu otevrem vinecko,aby nam to slo lepe od ruky....souhlasim se Sisan ta bouda je fakt na prd ☹

bambusek
25. bře 2008

Ahoj maminy ,mate nektera zkusenosti s golfkama energy ? Diky 🙂